Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 03-08-2022 10:59

(03-08-2022 10:43)Kryspin napisał(a):  Punkty za lipiec w NetPanel mają być dodane jutro taką odp dostałem.

Dziękuję za informację i za to, że do nich napisałeśSmile Mam nadzieję, że dotrzymają słowa.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 04-08-2022 10:07

@[Kryspin] w NetPanel doliczyli mi punkty, jest ankieta konkursowa, więc ją wypełnij.

@[boksowany] sprawdź czy u Ciebie też jest taka ankieta, będzie na samej górze z prawej strony na niebieskim tle.

U mnie doliczono 5000 pkt.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 04-08-2022 10:44

U mnie też jest 5000


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Zaperr44 - 26-08-2022 18:09

@[ggusiaja] Czy działasz może w panelu IMAS? Od miesiąca tam czekam na weryfikację ankiet, do tej pory nie dostałem za nie punktów. Myślę aby sobie odpuścić tam.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 26-08-2022 18:22

(26-08-2022 18:09)Zaperr44 napisał(a):  @[ggusiaja] Czy działasz może w panelu IMAS? Od miesiąca tam czekam na weryfikację ankiet, do tej pory nie dostałem za nie punktów. Myślę aby sobie odpuścić tam.

Tak, działam i też mam to samo. Bardzo długo się czeka na weryfikacje, mi ankietę z początku lipca zaliczyli dopiero teraz i to na kwotę 2,5 zł. Ogólnie słabo to widzę. Aczkolwiek strona jest wypłacalna, tylko jest mało ankiet i ten czas na zaliczenie ankiet straszny. Zasadniczo robię tam ankiety, jak już nic innego nie ma, bo tak to szkoda czasu. Kiedyś lepiej ten panel funkcjonował.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 27-08-2022 11:05

Ja kiedyś do nich pisałem w tej sprawie to odp że oni te punkty doliczają dopiero jak zbiorą wystarczającą liczbę wywiadów i zweryfikują je.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Zaperr44 - 27-08-2022 20:12

Dzięki za odpowiedź, ja dopiero po dłuższym czasie zauważyłem brak tych weryfikacji i razem mi się zebrało z 250 punktów, ale skoro "ten typ tak ma" to poczekam jeszcze trochę Tongue


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 06-09-2022 11:42

Witam, miesiąc minął bardzo szybkoSmile

Wakacje nie były najgorsze jak na zarobki i ilość badań, które wykonałam. Szczerze mówiąc to zaliczę je do jednych z najlepszych. Szczególnie, że pieniądze były głównie uzyskane z ankiet, dyskusji online i społeczności. Poza tym w sierpniu pozwoliłam sobie również na 5 dniowy wyjazd, więc nie siedziałam non stop przed laptopem.

Podsumowanie sierpnia wygląda następująco: wszystkie zarobki są uzyskane dzięki szeroko pojętym badaniom online.

Łączna suma to: 836,31 zł --> szczegóły można zobaczyć tu Moje Nagrody

W kwocie tej uwzględniłam również kartę podarunkową na kwotę 95 zł do Amazon.

Cóż innego robiłam oprócz wypełniania ankiet i wypowiadania się w różnych społecznościach?

- udało mi się napisać parę tekstów na TextBookers, w tym momencie mam jeden do napisania;
- zdobyłam parę polubień FP, jednak zauważyłam, że pewne grupy przestają dobrze funkcjonować na FB, bądź są blokowane (to oczywiście moje spostrzeżenie - być może się mylę);
- zrealizowałam 3 zlecenia w Linkhouse, w tym jedno, które przyniosło mi dodatkową korzyść, ponieważ moja strona zyskała lepszą ocenę domeny;
- napisałam i opublikowałam post na dodatkowej stronie, pomysł na kolejny wpis tez już mam;
- sama starałam się również wpłynąć na to, żeby moja pierwsza strona była bardziej widoczna i miała wyższą ocenę domeny, sukces był minimalny, ale nawet to mnie ucieszyło a nawet zmobilizowało do tego, żeby w tym obranym kierunku dalej działać.

Zasadniczo to chyba wszystkoSmile

Pozdrawiam


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 15-09-2022 14:02

Wie ktoś ile czeka się na kasę z imas? Szukałem na ich stronie i pisałem maile ale 0 odpowiedzi . Na 2 ostatnie wypłaty czekałem 6 i 7 dni teraz już prawie 3 tygodnie


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 15-09-2022 21:08

(15-09-2022 14:02)Kryspin napisał(a):  Wie ktoś ile czeka się na kasę z imas? Szukałem na ich stronie i pisałem maile ale 0 odpowiedzi . Na 2 ostatnie wypłaty czekałem 6 i 7 dni teraz już prawie 3 tygodnie

Niestety nie pomogę, bo już dawno tam nie wypłacałam. Poza tym tak jak napisałeś nigdzie na stronie nie ma informacji jak długo trwa realizacja nagrody.