Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 11-04-2018 19:21

Dziś bez postu, wogóle nie miałam czasu na nic bo znowu dzieci moje były chore i jestem wyczerpana.

Jednak pare drobnych rzeczy wykonałam.

Założyłam konto Srill, bo znowu wypełniam ankiety w clixsense i już niedługo min. osiągnę, po drugie z marketagent można na Srill wypłacać bez prowizji nawet 2Euro (co już zrobiłam) i jeszcze jeden powód, że karty PSC można spieniężyć na Skrill o czym wspomniała tu kiedyś NataliaSmile

Jak zwykle trochę czasu, który jakoś wygospodarowałam w tym "chorym" zamieszaniu poświęciłam na wypełnianie ankiet, wykonywanie akcji i pisaniu opinii.

zleciłam również wyłatę moich "drobnych" z v24.biz

A i udało mi się odblokować akcje w keeprewarding w Minute Staff.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 16-04-2018 13:02

Nie wiem czemu ale jestem ostatnio tak zamulona, że nie wiem co się dziejeUndecided

Wszystko przetwarzam dwa razy dłużej, chyba muszę jakieś witaminy zacząć braćRolleyes

Post napisałam, choć to nie jest nic odkrywczego http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/04/czytaj-wykonuj-zadania-wygrywaj-nagrody.html

Zleciłam wczoraj wypłatę na clixsense wyszło 11$ razem z dzisiejszą ankietą.
Na reszte drobnych wypłat czekam. W tym momencie nic już nie wymyślę.

jednak doszła jeszcze jedna ankieta z clixsense i zlecam 12,50$Smile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 18-04-2018 17:30

Wypłata z clixsens doszła otrzymałam 12,85$Huh

Tylko się wkurzyłam bo miałam info na Srill, że do 30 kwietnia przelew za darmo, chciałam zlecić, patrzę opłata ponad 22zł. więc wymienie sobie gdzie indziej i pewnie wyjdzie jakieś 10zł.

Doszła do mnie również mała wypłata z V24.biz.

Nadal oczekuje na wypłatę z isay.

Jak widać jakoś się kręciSmile Dziś mam ogólnie pracowity dzień i w domu i wykonywaniu ankietSmile Cieszy mnie jednak fakt, że idzie w miarę gładkoSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 24-04-2018 21:47

Przede wszystkim ostatnio mam bardzo mało czasu, żeby siedzieć przy komputerze. Powód - remont.

Jednak w ciągu godziny dziennie nie można za wiele zrobić, a ankiet ostatnio mam bardzo dużo, tylko szkoda, że czasu mało.

Udało mi się jednak zlecic wypłatę z panelu smgkrc (32zł) oraz z nowego panelu parę małych wypłat. W clixsense idzie mi całakiem ładnie ostatnio, a zaczytaj.pl okazuje sie nawet fajnym serwisem (mam zamiar więcej tam się udzielać, bo pkt z zadań ładnie wchodzą). Przelew z Isay dostałam jakieś wyszło 20zł i parę groszy.

W tym tygodniu chciałabym napisać post, nie wiem czy będę miała na to wystarczająco duzo czasu, ale się postaram.

A moim pociechom zrobiliśmy terrarium i mogły oglądać jaszczurki oraz świerszczeLol Polecam cały dzień miały zajęcieSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 29-04-2018 21:21

Ach nie było to łatwe zadanie, jednak mój upór jest duży i chęci również dlatego zapraszam na post http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/04/patne-ankiety-wypata-po-kazdej.html

Poza tym znowu otrzymałam zaproszenie do 6-modułowej ankiety z smgkrc (mam na to czas do 25 maja), czekam tu również na wypłatę. Zleciłam 25zł. z Zymetrii i 25 zł z Klubu Zdrowia. Wczoraj też zleciłam przelew z Keeprewarding 5$.

W ostatnie 2 dni nadrabiałam wypełniać ankiety, które w dużej ilości otrzymałam na maila - większość już zrobiłam została może jedna góra dwie.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona choć również wyczerpana. Teraz mam dwa dni wolnegoSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 02-05-2018 18:56

Po wolnym czas do działaniaSmile

Dziś w samym clixsense zrobiłam 6 ankiet za kwote 2,91$ + jutro bonus 0,40$Huh I co najważniejsze już zleciłam wypłatę 11,39$

Poza tym w panelu który ostatnio opisałam na moim blogu zrobiłam 2 ankiety i tym samym przelałam sobie nagrodę 0,70$ na Paypal. Huh

Ach takie dni mogłabym mieć częstoLol


[Obrazek: clixs.png]


[Obrazek: syn.png]


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 08-05-2018 13:02

Dzis u mnie podsumowanie Kwietnia, niestety szału nie było, jeśli jesteście ciekawi gdzie uzyskałam jakie wypłaty to zapraszam http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/05/kwiecien-wykaz-nagrod.html

Kwota nie powala 94,30zł.

Trzyma mnie jednak fakt, że czekam na 5 wypłatHuh

Ostatnio na forum był temat jak spieniężyć pieniądze z telefonu na kartę. Mnie też to interesowało bo również na jednej z kart zawsze większa suma mi się zbiera. Otóż jest to sposób dla osób z PLUSA. Mój przykład jest taki mam internet w Plusie na kartę i telefon w Plusie na kartę. Zawsze na karcie z internetem mam sporą kwotę bo często tam doładowuję, jednak nigdy nie przekładam do telefon tej karty, a drugą mam ciągle w telefonie i rzadko doładowuję ale mam kartę ważną na rok. Znalazłam ostatnio możliwość przelewania sobie pieniędzy z karty na kartęSmile

Tu macie link http://www.plus.pl/uslugi/teleprzelew

Próbowałam i działa już dwa razy po 10zł. sobie przelałam. Minus, że ta kwota nie przedłuża ważności konta. w ciągu 30 dni można zasilić 20zł. Wiem, że na allegro ludzie też w taki sposób zarabiają. Taka ciekawostka. Może komuś się przyda.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 09-05-2018 08:04

Wczoraj otrzymała wypłatę z clixsense wyszło około 45zł.Big Grin

Kolejna sprawa zaczęłam skakać przez skakankę dla poprawienia wydolności, bo jeśli chodzi o figurę, to nie muszę się martwićTongue

Skoczyłam 100 razyHuh oczywiście z przerwami seria 25-23-27-25 a i tak było mi ciężko, w sumie to było tak jak na jedenej z gal KSW kiedy to dziennikarz podszedł do Nastuli i zapytał "Paweł możesz mówić". Też prawie nie mogłam mówić.

Mój kolejny cel oprócz dorabiania w sieci w najbliższym czasie nauczyć mojego starszego syna czytać.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - Czaq - 09-05-2018 10:13

Gratulacje, pewności siebie widze nie brak Lol


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 09-05-2018 13:21

(09-05-2018 10:13)Czaq napisał(a):  Gratulacje, pewności siebie widze nie brak Lol

Dzięki, raczej nie brak, bycie pewnym siebie to już połowa sukcesuTongue