Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 31-07-2022 18:22

Jest tu ktoś w społeczności H&M? Dostałem powiadomienie na początku miesiąca o nagrodzie, i do tej pory jej nie ma? Z innych społeczności od nich wpadły mi kilka dni temu.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 31-07-2022 22:09

(31-07-2022 18:22)obey93 napisał(a):  Jest tu ktoś w społeczności H&M? Dostałem powiadomienie na początku miesiąca o nagrodzie, i do tej pory jej nie ma? Z innych społeczności od nich wpadły mi kilka dni temu.

Ja mam niby 3 tygodnie a brak kasy zawsze wysyłali z herbalife ale nie tym razem.

(31-07-2022 13:22)ggusiaja napisał(a):  Witam, nadszedł czas na podsumowanie lipca i zarobków z tego wakacyjnego miesiącaSmile

Chciałabym podkreślić, że okres wakacyjny zazwyczaj był słabszy jeśli chodzi o ilość badań, dyskusji oraz ogólne zarabianie w sieci. Tym razem było inaczej, o czym świadczy również kwota jaką w lipcu zarobiłam. Ankiet było znacznie więcej, szczególnie w Prolific, ySense, Bo! Panel, SwPanel, Klub Kantar. Dostałam się również do dwóch dyskusji online, za które jeszcze nie otrzymałam wynagrodzenia (około 180 zł w formie kart podarunkowych), więc nie są wliczone w ogólny zarobek za ten miesiąc. W tym momencie mam również dzienniczek dotyczący napojów, więc sporo się dzieje. A przypomnę, że cały miesiąc nie siedziałam i nie pracowałam, bo również korzystałam z tego, że są wakacjeWink

Zarobki podzielę na dwie kategorie: I - ankiety, badania, dyskusje, zadania, społeczności oraz II - reklamy, prowadzenie bloga.

Łączne zyski: 1072 zł

I - ankiety, badania, dyskusje, zadania, społeczności.

819 zł

II - reklamy, prowadzenie bloga.

253 zł

Jeśli chcecie spojrzeć ile gdzie zarobiłam, to wszystko jest wyszczególnione na moim blogu --> Moje Nagrody

Ze względu na ilość tych wszystkich badań mniej uwagi poświęciłam samej stronie, co pewnie w najbliższych dniach będę chciała zmienić.

Z tego co zaobserwowałam na stronę trafiają coraz częściej osoby z wyszukiwarki, minimalnie strona stała się lepsza jeśli chodzi o wskaźnik DR. Co przełożyło się na stawki jakie otrzymuję za reklamy kontekstowe w Magenet. Są one wyższe i być może pozwoli mi to na szybsze osiągnięcie minimum do kolejnej wypłaty.

Na początku przyszłego tygodnia zrobię podsumowanie roczne. Dla tych, którzy nie wiedzą robię tak, gdyż na początku sierpnia 5 lat temu powstał mój blog i zaczęłam dokładnie liczyć ile zarobiłam w Internecie. Sama jestem ciekawa czy wynik jest lepszy niż rok temuWink

Pozdrawiam

Brałaś może udział w czacie o Kinder?


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 31-07-2022 23:19

Tak brałam udział w tej rozmowie, to właśnie za tą rozmowę ma być karta podarunkowa za około 90 zł. Jednak wcześniej w takiej samej formie miałam rozmowę o napojach i nadal czekam na nagrodę, też 90 zł.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - boksowany - 01-08-2022 02:29

(15-07-2022 09:11)Kryspin napisał(a):  
(13-07-2022 15:28)ggusiaja napisał(a):  
(13-07-2022 08:46)Kryspin napisał(a):  ggusiaja a jak tam netpanel doszło Ci coś?

Nie dostałam żadnych punktów, poza tym jakiś czas temu dostałam od nich maila że muszę jeszcze raz wypełnić ankietę i zainstalować wtyczkę, bo podobno źle wypełniłam wcześniej.

Mi za tamte zlecone 13 tyś punktów dziś wysłali 65 zł.

A ja mam pytanie wlasnie odnosnie Netpanel. dostalem na email zaproszenie do instalacji rozszerzenia wraz z danymi do logowania( byla to ankieta z udzialem 10 letniego dziecka). za zalogowanie sie dostalem 5000pkt. jednak po zalogowaniu nic sie nie dzieje, nie ma ankiet itp. Moje pytanie jest takie. co jaki czas pojawiają sie punktowane ankiety na netpanel ?


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 01-08-2022 09:40

(01-08-2022 02:29)boksowany napisał(a):  
(15-07-2022 09:11)Kryspin napisał(a):  
(13-07-2022 15:28)ggusiaja napisał(a):  
(13-07-2022 08:46)Kryspin napisał(a):  ggusiaja a jak tam netpanel doszło Ci coś?

Nie dostałam żadnych punktów, poza tym jakiś czas temu dostałam od nich maila że muszę jeszcze raz wypełnić ankietę i zainstalować wtyczkę, bo podobno źle wypełniłam wcześniej.

Mi za tamte zlecone 13 tyś punktów dziś wysłali 65 zł.

A ja mam pytanie wlasnie odnosnie Netpanel. dostalem na email zaproszenie do instalacji rozszerzenia wraz z danymi do logowania( byla to ankieta z udzialem 10 letniego dziecka). za zalogowanie sie dostalem 5000pkt. jednak po zalogowaniu nic sie nie dzieje, nie ma ankiet itp. Moje pytanie jest takie. co jaki czas pojawiają sie punktowane ankiety na netpanel ?

Niestety sama nie wiem z jaką częstotliwością są dodawane te punkty. Ja dołączyłam do NetPanel pod koniec maja i jakoś pod koniec czerwca dostałam 9000 pkt. natomiast teraz jeszcze za lipiec nie dostałam. Jeśli otrzymam to napiszę.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 01-08-2022 18:16

Witam, tak jak pisałam wcześniej chciałam podsumować 12 ostatnich miesięcy zarabiania w sieci.

Pozytyw jest taki, że znów jest progres i zysk większy niż rok temu. W tym poście będą raczej same cyferki więc zaczynam.

Ogólny zysk (wliczam tu wszystkie nagrody, karty podarunkowe, doładowania telefonów i oczywiście pieniądze przelane na konto bankowe lub na Paypal z wszystkich źródeł/kategorii) to:

11031 zł --> rok temu 8672

Daje to średnią na miesiąc 919,25 zł

Zysk z ogólnie pojętych badań online:

8076 zł --> rok temu 6649

Wyróżniłam zysk z badań, bo jednak tym głównie zajmuję się jesli chodzi o zarabianie w sieci. Wiem, że dla jednych to mało, dla innych dość dużo. Osobiście jestem usatysfakcjonowana takim wynikiem, choć nie znaczy to, że nie będę dążyła do jeszcze większych wyników.

Pozdrawiam


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 02-08-2022 15:56

Właśnie dostałam kartę podarunkową za pierwszą rozmowę o napojach - 95 zł karta do Amazon. To dobry znak, bo przynajmniej wiemy, że firma jest słowna i wypłacalnaSmile Pewnie za tą drugą rozmowę karta będzie tak za 2 do 3 tygodni, tak jak było w tym przypadku.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 03-08-2022 08:50

(01-08-2022 09:40)ggusiaja napisał(a):  
(01-08-2022 02:29)boksowany napisał(a):  
(15-07-2022 09:11)Kryspin napisał(a):  
(13-07-2022 15:28)ggusiaja napisał(a):  
(13-07-2022 08:46)Kryspin napisał(a):  ggusiaja a jak tam netpanel doszło Ci coś?

Nie dostałam żadnych punktów, poza tym jakiś czas temu dostałam od nich maila że muszę jeszcze raz wypełnić ankietę i zainstalować wtyczkę, bo podobno źle wypełniłam wcześniej.

Mi za tamte zlecone 13 tyś punktów dziś wysłali 65 zł.

A ja mam pytanie wlasnie odnosnie Netpanel. dostalem na email zaproszenie do instalacji rozszerzenia wraz z danymi do logowania( byla to ankieta z udzialem 10 letniego dziecka). za zalogowanie sie dostalem 5000pkt. jednak po zalogowaniu nic sie nie dzieje, nie ma ankiet itp. Moje pytanie jest takie. co jaki czas pojawiają sie punktowane ankiety na netpanel ?

Niestety sama nie wiem z jaką częstotliwością są dodawane te punkty. Ja dołączyłam do NetPanel pod koniec maja i jakoś pod koniec czerwca dostałam 9000 pkt. natomiast teraz jeszcze za lipiec nie dostałam. Jeśli otrzymam to napiszę.
U mnie też brak punktów a 1 sierpnia dostałem maila do "Sierpniowej Edycji Konkursu dla Panelistów" z tego co wiem do udziału w tym konkursie zaproszenie dostają osoby które mają aplikacje netpanel za free zainstalowaną parę lat temu miałem za darmo ją zarejestrowaną i co miesiąc takie konkursy były. Dziwne to wszystko.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 03-08-2022 09:22

Tak ja też dostałam maila do "Sierpniowej Edycji Konkursu", za lipcową mam dostać jakąś nagrodę dodatkową. Nawet nie wiem co to ma być, jedynie wyczytałam w necie, że to może być np. koszulka od nich, ale czy na pewno??? Jak dostanę to napiszę, co to było. Moim zdaniem powinno być dokładnie określone kiedy są takie punkty dopisywane do konta. Masz racje, że to wszystko jest trochę dziwne.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 03-08-2022 10:43

Punkty za lipiec w NetPanel mają być dodane jutro taką odp dostałem.