Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 17-05-2022 21:54

(17-05-2022 21:43)ggusiaja napisał(a):  
(17-05-2022 19:50)Kryspin napisał(a):  Czy tylko mnie ostatnio irytuje norstat ? Czekam na wypłatę z 30.03 wiem że mają 60 dni ale to przegięcie do tego co 12 tyg muszę pisać i upominać się o 50 monet za badanie radiowe.

Ja wypłatę zleconą w marcu, dokładnie 23.03 dostałam w połowie kwietnia, w sumie czekałam 3 tygodnie, więc nie tak źle. Troszkę się dziwie, że u Ciebie tak długo to trwa, szczególnie, że mogli Ci ją przelać w tym samym terminie co mi. Nie dziwie się, że Cię irytują, choć ja nie mam z nimi większych problemów. Nawet za badanie telefoniczne szybko mi punkty dodali i nie musiałam nawet się upominać.

12 maja mi odpisali że niby przelew z 30.03 trafił już do realizacji od tego momentu zleciłem kolejny przelew i znowu będę czekał wieki. Do tego przed chwilą na swpanel testowałem aplikacje za 10 zł i okazało się że nie mogę wypełnić ankiety po teście co za dzień ...


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 17-05-2022 22:20

(17-05-2022 21:54)Kryspin napisał(a):  
(17-05-2022 21:43)ggusiaja napisał(a):  
(17-05-2022 19:50)Kryspin napisał(a):  Czy tylko mnie ostatnio irytuje norstat ? Czekam na wypłatę z 30.03 wiem że mają 60 dni ale to przegięcie do tego co 12 tyg muszę pisać i upominać się o 50 monet za badanie radiowe.

Ja wypłatę zleconą w marcu, dokładnie 23.03 dostałam w połowie kwietnia, w sumie czekałam 3 tygodnie, więc nie tak źle. Troszkę się dziwie, że u Ciebie tak długo to trwa, szczególnie, że mogli Ci ją przelać w tym samym terminie co mi. Nie dziwie się, że Cię irytują, choć ja nie mam z nimi większych problemów. Nawet za badanie telefoniczne szybko mi punkty dodali i nie musiałam nawet się upominać.

12 maja mi odpisali że niby przelew z 30.03 trafił już do realizacji od tego momentu zleciłem kolejny przelew i znowu będę czekał wieki. Do tego przed chwilą na swpanel testowałem aplikacje za 10 zł i okazało się że nie mogę wypełnić ankiety po teście co za dzień ...

Może dostaniesz 2 przelewy w tym samym dniu, kiedyś też tak u nich miałam. A w SwPanel kiedyś testowałam aplikację też za 10 zł zrobiłam ją i nie dostałam punktów. Jednak to było w zeszłym roku, więc sprawa przedawniona. Wiem jednak, że czasem takie sytuacje są frustrujące.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 18-05-2022 18:57

(17-05-2022 21:54)Kryspin napisał(a):  
(17-05-2022 21:43)ggusiaja napisał(a):  
(17-05-2022 19:50)Kryspin napisał(a):  Czy tylko mnie ostatnio irytuje norstat ? Czekam na wypłatę z 30.03 wiem że mają 60 dni ale to przegięcie do tego co 12 tyg muszę pisać i upominać się o 50 monet za badanie radiowe.

Ja wypłatę zleconą w marcu, dokładnie 23.03 dostałam w połowie kwietnia, w sumie czekałam 3 tygodnie, więc nie tak źle. Troszkę się dziwie, że u Ciebie tak długo to trwa, szczególnie, że mogli Ci ją przelać w tym samym terminie co mi. Nie dziwie się, że Cię irytują, choć ja nie mam z nimi większych problemów. Nawet za badanie telefoniczne szybko mi punkty dodali i nie musiałam nawet się upominać.

12 maja mi odpisali że niby przelew z 30.03 trafił już do realizacji od tego momentu zleciłem kolejny przelew i znowu będę czekał wieki. Do tego przed chwilą na swpanel testowałem aplikacje za 10 zł i okazało się że nie mogę wypełnić ankiety po teście co za dzień ...

Z tym Norstatem to nie tylko u Ciebie, też mam często późno wypłaty.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 18-05-2022 20:52

(18-05-2022 18:57)obey93 napisał(a):  
(17-05-2022 21:54)Kryspin napisał(a):  
(17-05-2022 21:43)ggusiaja napisał(a):  
(17-05-2022 19:50)Kryspin napisał(a):  Czy tylko mnie ostatnio irytuje norstat ? Czekam na wypłatę z 30.03 wiem że mają 60 dni ale to przegięcie do tego co 12 tyg muszę pisać i upominać się o 50 monet za badanie radiowe.

Ja wypłatę zleconą w marcu, dokładnie 23.03 dostałam w połowie kwietnia, w sumie czekałam 3 tygodnie, więc nie tak źle. Troszkę się dziwie, że u Ciebie tak długo to trwa, szczególnie, że mogli Ci ją przelać w tym samym terminie co mi. Nie dziwie się, że Cię irytują, choć ja nie mam z nimi większych problemów. Nawet za badanie telefoniczne szybko mi punkty dodali i nie musiałam nawet się upominać.

12 maja mi odpisali że niby przelew z 30.03 trafił już do realizacji od tego momentu zleciłem kolejny przelew i znowu będę czekał wieki. Do tego przed chwilą na swpanel testowałem aplikacje za 10 zł i okazało się że nie mogę wypełnić ankiety po teście co za dzień ...

Z tym Norstatem to nie tylko u Ciebie, też mam często późno wypłaty.
Dziś znowu pytałem o przelew bo minęło już 7 tygodni i tyle mi odpisali "Witamy,

Dziękujemy za ponowny kontakt.

Zrzut danych z przelewów otrzymujemy w konkretnych terminach, następnie muszą one zostać przeprocesowane przez nasz dział księgowości. Wszystko jest zależne od kwoty przelewu, terminu jego zlecenia oraz ilości osób składających zlecenia.

Prosimy o cierpliwość."

Ta cierpliwość się już kończy.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 19-05-2022 10:51

Udało mi się wziąć udział w testowaniu tej aplikacji w SWPanel i ankietę dostałam na maila, teraz czekam czy mi dodadzą punkty.

Zdenerwowało mnie jednak to, że w aplikacji Blubshare można było nagrać 3 filmy na temat zakupów, taki dzienniczek i miało być to zadanie otwarte do jutra, a tymczasem dziś już rano było zamknięte. A już jeden film wczoraj nagrałamfacepalm Mam nadzieje jednak że sobie to odbije bo za jakiś czas ma być jakieś testowanie produktów u nich.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 19-05-2022 12:48

(19-05-2022 10:51)ggusiaja napisał(a):  Udało mi się wziąć udział w testowaniu tej aplikacji w SWPanel i ankietę dostałam na maila, teraz czekam czy mi dodadzą punkty.

Zdenerwowało mnie jednak to, że w aplikacji Blubshare można było nagrać 3 filmy na temat zakupów, taki dzienniczek i miało być to zadanie otwarte do jutra, a tymczasem dziś już rano było zamknięte. A już jeden film wczoraj nagrałamfacepalm Mam nadzieje jednak że sobie to odbije bo za jakiś czas ma być jakieś testowanie produktów u nich.


Mi też się udało testować aplikacje okazało się że mieli problemy i link nie działał ale na drugi dzień było już ok. Niby mają dodać punkty w ciągu 2 dni roboczych


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 04-06-2022 17:40

Witam, mamy już początek czerwca, więc nadszedł czas na podsumowanie majaSmile

Niestety w połowie miesiąca nie było wpisu, wszystko to przez moje lenistwo i wyjazd z dziećmi. Jednak takie chwile wytchnienia też są mi potrzebne, myślę, że każdemu Tongue

W maju łącznie zarobiłam 934 zł + 50 zł karta podarunkowa do sklepu Answear. Zarobki były w dużej mierze z badań online, zadań, społeczności badawczych.

I - ankiety, badania online, zadania, społeczności badawcze.

Zysk: 839 zł + 50 zł karta podarunkowa (karta to dodatkowa nagroda za projekt w panelu Ariadna)

II - pisanie tekstów w TextBookers.

Zysk: 95,06 zł

Cały wykaz nagród znajduje się na moim blogu Moje Nagrody .

Co do czynności jakie wykonałam to były to standardowe rzeczy, które robię jako minimum tego co muszę. Tak jak pisałam wcześniej dopadło mnie lenistwo i jakoś nie mogłam z siebie dać więcej.

- Facebook - było ostatnio 532/538 teraz jest 628/634 like/obserwacji;

- Magenet - małymi krokami zbliżam się do wypłaty, za maj bonus był 1,96$;

- AdSense - nie ma nawet o czym pisać;

- Linkhous - 1 zlecenie w ostatnim czasie;

- Ankiety, badania online - dostałam się do Panelu NetPanel oraz panelu Moje Zakupy.

Czego nie zrobiłam:

- nie napisałam żadnego nowego postu na żadną ze stron;
- niewiele tekstów napisałam w TextBookers
- nie wygrałam z moim lenistwem (nawet podsumowanie było trudne do zrealizowania).

Pozdrawiam


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 04-06-2022 18:15

Gratuluję bo to dobry wynik. U mnie badanie o NetPanel było w opinie i szukali dzieci Wink


Jest na forum ktoś kto bierze udział w telemetrii? Niech napisze na priv wiem że dostałem od kogoś link kiedyś do niej i mam pytanie a usunąłem wiadomości.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 04-06-2022 18:30

(04-06-2022 18:15)Kryspin napisał(a):  Gratuluję bo to dobry wynik. U mnie badanie o NetPanel było w opinie i szukali dzieci Wink


Jest na forum ktoś kto bierze udział w telemetrii? Niech napisze na priv wiem że dostałem od kogoś link kiedyś do niej i mam pytanie a usunąłem wiadomości.

DziękujęSmile

Tak to właśnie to samo badanie, a że moje dzieci korzystają głównie z mojego komputera to się zgłosiłam, ale mam problem bo mimo wypełnienia ankiety z NetPanel i dodania rozszerzenia mam komunikat, że jest nieaktywne. Już pisałam do nich, ale ich wskazówki też nic nie dały, wiec pewnie do nich zadzwonię po weekendzie.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 04-06-2022 19:46

(04-06-2022 18:30)ggusiaja napisał(a):  
(04-06-2022 18:15)Kryspin napisał(a):  Gratuluję bo to dobry wynik. U mnie badanie o NetPanel było w opinie i szukali dzieci Wink


Jest na forum ktoś kto bierze udział w telemetrii? Niech napisze na priv wiem że dostałem od kogoś link kiedyś do niej i mam pytanie a usunąłem wiadomości.

DziękujęSmile

Tak to właśnie to samo badanie, a że moje dzieci korzystają głównie z mojego komputera to się zgłosiłam, ale mam problem bo mimo wypełnienia ankiety z NetPanel i dodania rozszerzenia mam komunikat, że jest nieaktywne. Już pisałam do nich, ale ich wskazówki też nic nie dały, wiec pewnie do nich zadzwonię po weekendzie.

A dzwonili? Bo mi kazali podać nr że chcą z dzieckiem porozmawiać. Ja z tą aplikacją miałem problem na tablecie po miesiącu przestała działać i nic z tym nie zrobili.