Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 07-04-2022 11:36

(07-04-2022 11:09)Kryspin napisał(a):  Pisał ktoś z Was może ostatnio na kontakt do norstat? Wysłałem im 3 maile bo miałem problem z ankieta radiową i zero odpowiedzi od ponad tygodnia. I wyjątkowo długo czekam na wypłatę bo od 2 marca wiem że mają 60 dni ale zazwyczaj czekałem równy miesiąc.

Ostatnio nie pisałam nic do nich bo nie musiała, a ankietę muzyczną zrobiłam w Reaktorze Opinii. Też zleciłam u nich wypłatę ale stosunkowo niedawno bo 2 tygodnie temu. Poza tym miałam ankietę telefoniczną i czekam na punkty za nią. A pisałeś do nich przez formularz czy bezpośrednio na maila?


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 07-04-2022 13:49

(07-04-2022 11:36)ggusiaja napisał(a):  
(07-04-2022 11:09)Kryspin napisał(a):  Pisał ktoś z Was może ostatnio na kontakt do norstat? Wysłałem im 3 maile bo miałem problem z ankieta radiową i zero odpowiedzi od ponad tygodnia. I wyjątkowo długo czekam na wypłatę bo od 2 marca wiem że mają 60 dni ale zazwyczaj czekałem równy miesiąc.

Ostatnio nie pisałam nic do nich bo nie musiała, a ankietę muzyczną zrobiłam w Reaktorze Opinii. Też zleciłam u nich wypłatę ale stosunkowo niedawno bo 2 tygodnie temu. Poza tym miałam ankietę telefoniczną i czekam na punkty za nią. A pisałeś do nich przez formularz czy bezpośrednio na maila?

Tak jak zawsze przez formularz. Trochę dziwne bo zawsze na maila przychodziła informacja że odebrali maila a teraz nic.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 07-04-2022 14:17

(07-04-2022 13:49)Kryspin napisał(a):  
(07-04-2022 11:36)ggusiaja napisał(a):  
(07-04-2022 11:09)Kryspin napisał(a):  Pisał ktoś z Was może ostatnio na kontakt do norstat? Wysłałem im 3 maile bo miałem problem z ankieta radiową i zero odpowiedzi od ponad tygodnia. I wyjątkowo długo czekam na wypłatę bo od 2 marca wiem że mają 60 dni ale zazwyczaj czekałem równy miesiąc.

Ostatnio nie pisałam nic do nich bo nie musiała, a ankietę muzyczną zrobiłam w Reaktorze Opinii. Też zleciłam u nich wypłatę ale stosunkowo niedawno bo 2 tygodnie temu. Poza tym miałam ankietę telefoniczną i czekam na punkty za nią. A pisałeś do nich przez formularz czy bezpośrednio na maila?

Tak jak zawsze przez formularz. Trochę dziwne bo zawsze na maila przychodziła informacja że odebrali maila a teraz nic.

Tak, ja zawsze też miałam takie potwierdzenie, jak o coś pytałam przez formularz. Tutaj znalazłam maila do nich, może spróbuj napisać bezpośrednio: [email protected]

Ja z kolei zrobiłam w GFK ankietę za 128 pkt o serach i nie przekierowało mnie do panelu, więc nie wiem czy mi ją zaliczą. Też do nich napisałam i cisza.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 07-04-2022 18:40

(07-04-2022 14:17)ggusiaja napisał(a):  
(07-04-2022 13:49)Kryspin napisał(a):  
(07-04-2022 11:36)ggusiaja napisał(a):  
(07-04-2022 11:09)Kryspin napisał(a):  Pisał ktoś z Was może ostatnio na kontakt do norstat? Wysłałem im 3 maile bo miałem problem z ankieta radiową i zero odpowiedzi od ponad tygodnia. I wyjątkowo długo czekam na wypłatę bo od 2 marca wiem że mają 60 dni ale zazwyczaj czekałem równy miesiąc.

Ostatnio nie pisałam nic do nich bo nie musiała, a ankietę muzyczną zrobiłam w Reaktorze Opinii. Też zleciłam u nich wypłatę ale stosunkowo niedawno bo 2 tygodnie temu. Poza tym miałam ankietę telefoniczną i czekam na punkty za nią. A pisałeś do nich przez formularz czy bezpośrednio na maila?

Tak jak zawsze przez formularz. Trochę dziwne bo zawsze na maila przychodziła informacja że odebrali maila a teraz nic.

Tak, ja zawsze też miałam takie potwierdzenie, jak o coś pytałam przez formularz. Tutaj znalazłam maila do nich, może spróbuj napisać bezpośrednio: [email protected]

Ja z kolei zrobiłam w GFK ankietę za 128 pkt o serach i nie przekierowało mnie do panelu, więc nie wiem czy mi ją zaliczą. Też do nich napisałam i cisza.

dzięki za maila okazało się że moje wiadomości pisane przez formularz do nich nie doszły Smile a co do reaktora też miałem badanie muzyczne za 200 pkt 23.03 i 29.03 drugie kontynuację pierwszego więc 40 zł wpadło Smile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 07-04-2022 21:27

(07-04-2022 18:40)Kryspin napisał(a):  
(07-04-2022 14:17)ggusiaja napisał(a):  
(07-04-2022 13:49)Kryspin napisał(a):  
(07-04-2022 11:36)ggusiaja napisał(a):  
(07-04-2022 11:09)Kryspin napisał(a):  Pisał ktoś z Was może ostatnio na kontakt do norstat? Wysłałem im 3 maile bo miałem problem z ankieta radiową i zero odpowiedzi od ponad tygodnia. I wyjątkowo długo czekam na wypłatę bo od 2 marca wiem że mają 60 dni ale zazwyczaj czekałem równy miesiąc.

Ostatnio nie pisałam nic do nich bo nie musiała, a ankietę muzyczną zrobiłam w Reaktorze Opinii. Też zleciłam u nich wypłatę ale stosunkowo niedawno bo 2 tygodnie temu. Poza tym miałam ankietę telefoniczną i czekam na punkty za nią. A pisałeś do nich przez formularz czy bezpośrednio na maila?

Tak jak zawsze przez formularz. Trochę dziwne bo zawsze na maila przychodziła informacja że odebrali maila a teraz nic.

Tak, ja zawsze też miałam takie potwierdzenie, jak o coś pytałam przez formularz. Tutaj znalazłam maila do nich, może spróbuj napisać bezpośrednio: [email protected]

Ja z kolei zrobiłam w GFK ankietę za 128 pkt o serach i nie przekierowało mnie do panelu, więc nie wiem czy mi ją zaliczą. Też do nich napisałam i cisza.

dzięki za maila okazało się że moje wiadomości pisane przez formularz do nich nie doszły Smile a co do reaktora też miałem badanie muzyczne za 200 pkt 23.03 i 29.03 drugie kontynuację pierwszego więc 40 zł wpadło Smile

Fajnie, że się udałoSmile Co do Reaktora to miałam tylko jedną część, a szkoda, bo gdybym miała tą drugą to bym mogła zlecić wypłatę. Cóż widocznie nie potrzebowali takich jak jaWink


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 18-04-2022 14:51

Witam Smile

Dziś tak, jak wcześniej zakładałam, zamieszczam wpis w dzienniku mniej więcej w połowie miesiąca. Nie będę tu się skupiała na 2-3 dniach opóźnienie, bo to akurat nie jest aż takie istotne. Najważniejsze jest to, że udało się jakiś plan zadań wykonać i na tym się głównie skupie.


Zadania, które wykonała:

- promowanie FP mojej strony - chciałam do końca zeszłego tygodnia dobić do 500 polubień/obserwacji i się udało, w tym momencie jest to wynik 532/538 -- jeśli chcecie zajrzeć to zapraszam https://www.facebook.com/Doch%C3%B3d-Plus-1459343520787961
- opublikowałam post na moim blogu dotyczącym zarabiania oraz na drugim blogu, który dopiero jest w budowie
- napisałam 6 tekstów zapleczowych w TextBookers oraz wysłałam tekst próbny dotyczący opisów social media (tekst został zatwierdzony)
- wpadło jakieś małe zlecenie w Linkhous, które wykonałam
- zmieniłam treść na blogu w zakładce Moje Nagrody --> https://www.dochodplus.pl/index.php/moje-nagrody/ (teraz publikuje tylko ostatnie 10/20 wypłat, przez co jest czytelnie, bez screenów, bo to są strony, które od lat płacą)
- w ankietach miałam jedną dyskusje, dzienniczek dotyczący jedzenia moich dzieci oraz sporo ankiet w Prolific i ySense
- rozwiązanie problemu ze stroną KeepRewarding, musiałam potwierdzić miejsce zamieszkania (wysłałam zdjęcie dowodu z zamazanym nr Pesel, tylko tylną stronę i się udało)

Poza tym w ostatnim czasie w Magenet doszły mi znów reklamy, dwie na główną stronę, co cieszy, bo są one najlepiej płatne. Niestety minusem tej strony jest to, że wiele zleceń jest aktywnych przez pewien czas, a później jest nie opłaconych przez zleceniodawców i automatycznie są zawieszane.

Co planuje w najbliższym czasie?
- dalszą promocje FP
- wymyślić i zacząć pisać kolejne posty na moje dwie strony
- kolejną próbę ogarnięcia Propush oraz Seopilot
- standardowo łapać jak najwięcej dobrze płatnych badań, zadań, ankiet

Oprócz tego zaliczono mi ankietę i dodano punkty w GFK oraz wypłatę z Norstat otrzymałam na konto.

Myślę, że na dziś to wszystko :DPozdrawiam


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 23-04-2022 16:29

Dziś króciutko o panelu badawczym Manulo, który od pewnego czasu testowałamSmile

Zleciłam parę dni temu u nich wypłatę i już po 2-3 dniach nagroda została przelana na moje konto bankowe. Jest to panel, który mogę polecić szczególnie jeśli lubicie, krótkie i przyjemne ankiety od 5-10 minut, max 15 minut. Ciekawe teamty, możliwość przeznaczenia również punktów na cele charytatywne.

Link do Manulo. Link czysty, nie ma tam programu partnerskiego i możliwości polecania.

[Obrazek: Nagroda-Manulo.png]



Dodatkowo ostatnio dostałam na maila wiadomość od Norstat, z możliwością rejestracji. Kto pierwszy ten lepszy: https://s.ecampaign.pl/k/106008/8dkg/350bf2a978ef7


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 07-05-2022 12:18

Witam, czas na podsumowanie zarobków z kwietniaSmile

Cóż wynik jest ogółem średni, patrząc tak całościowo, jednak jak spojrzę na to z innej perspektywy czyli tego, że wszystko to co zarobiłam zyskałam dzięki ankietom, badaniom, aktywnością w serwisach zarobkowych, to jest nieźle.

Dziś nie będzie podziału na żadne kategorie ponieważ tak jak wcześniej wspominałam źródło dochodu jest związane głównie z szeroko pojętymi badaniami online.

Łączna suma zarobionych pieniędzy to: 709 zł

Nie będę się tu za dużo pisać, jeśli ktoś chce zobaczyć w jakich panelach i na jakich stronach zarobiłam to zapraszam tu: https://www.dochodplus.pl/index.php/moje-nagrody/

Jedyne co mnie martwi, to fakt, że pierwszy raz od momentu rozpoczęcia pisania tekstów w TextBookers nie wypłaciłam żadnych pieniędzy, ponieważ nie osiągnęłam minimum do wypłaty. Oczywiście w serwisie były zlecenia, ale zazwyczaj precle, a ja wolę zapleczowe bądź opisy social media bo nie trzeba ich pisać od razu. Co prawda 3 opisy napisałam, ale krótkie bo zaledwie po 300 zzs, czyli zasadniczo za grosze. Cóż może sytuacja zmieni się w maju lub w czerwcu.

Muszę przyznać, że czynności związane z promocją strony dają jakieś małe efekty, widzę większy ruch, więcej poleconych zaczęło się rejestrować w niektórych serwisach zarobkowych. Nawet z MyLead otrzymałam zapytanie o współpracę, co mnie osobiście bardzo mile zaskoczyło. Jednak moja stawka była chyba za wysoka, bo nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi i pewnie nie dostanę.

Jakiś czas temu dołączyłam do zamkniętej społeczności językowej i okazało się że już po ponad miesiącu otrzymałam nagrodę w wysokości 100$, w ogóle się tego nie spodziewałamSmile I tym pozytywnym akcentem będę kończyć.

Pozdrawiam


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 17-05-2022 19:50

Czy tylko mnie ostatnio irytuje norstat ? Czekam na wypłatę z 30.03 wiem że mają 60 dni ale to przegięcie do tego co 12 tyg muszę pisać i upominać się o 50 monet za badanie radiowe.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 17-05-2022 21:43

(17-05-2022 19:50)Kryspin napisał(a):  Czy tylko mnie ostatnio irytuje norstat ? Czekam na wypłatę z 30.03 wiem że mają 60 dni ale to przegięcie do tego co 12 tyg muszę pisać i upominać się o 50 monet za badanie radiowe.

Ja wypłatę zleconą w marcu, dokładnie 23.03 dostałam w połowie kwietnia, w sumie czekałam 3 tygodnie, więc nie tak źle. Troszkę się dziwie, że u Ciebie tak długo to trwa, szczególnie, że mogli Ci ją przelać w tym samym terminie co mi. Nie dziwie się, że Cię irytują, choć ja nie mam z nimi większych problemów. Nawet za badanie telefoniczne szybko mi punkty dodali i nie musiałam nawet się upominać.