Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 01-02-2022 21:16

(01-02-2022 20:40)obey93 napisał(a):  Super wynik jak na Styczeń! Gratulacje Smile.

PS: też mam problem z wypłatą z Ysense Sad.

DziękujęSmile

No w tym ySense to już przesadzili, mam nadzieję, że jednak wróci ta możliwość, bo ona była najlepsza z możliwych, przynajmniej dla mnie, choć myślę, że dla większości też.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 10-02-2022 21:44

Mieliście taką krótką ankietę na ySense o napojach? Jest w OW ciekawe czy coś z tego będzie.
[Obrazek: Screenshot-20220210-213504-272.png]


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 10-02-2022 22:54

(10-02-2022 21:44)Kryspin napisał(a):  Mieliście taką krótką ankietę na ySense o napojach? Jest w OW ciekawe czy coś z tego będzie.
[Obrazek: Screenshot-20220210-213504-272.png]

Teraz na nią nie trafiłam, ale kiedyś miałam coś podobnego i też z ySense się tam dostałam.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 11-02-2022 04:43

(10-02-2022 21:44)Kryspin napisał(a):  Mieliście taką krótką ankietę na ySense o napojach? Jest w OW ciekawe czy coś z tego będzie.
[Obrazek: Screenshot-20220210-213504-272.png]

Nie miałem, ale opis podobny do dziennika (o napojach) który miałem niedawno na LifePoints?


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 11-02-2022 09:32

(11-02-2022 04:43)obey93 napisał(a):  
(10-02-2022 21:44)Kryspin napisał(a):  Mieliście taką krótką ankietę na ySense o napojach? Jest w OW ciekawe czy coś z tego będzie.
[Obrazek: Screenshot-20220210-213504-272.png]

Nie miałem, ale opis podobny do dziennika (o napojach) który miałem niedawno na LifePoints?

Ja od dawna nie wypełniam tam ankiet ale pamiętam że dawno temu też tam miałem kilka razy takie dzienniki za 3000 pkt.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 12-02-2022 01:15

Na ySense była teraz taka informacja "Dzienniczek „Powiedz nam, co pijesz” już na Ciebie czeka! Cenimy Twój czas i jesteśmy niezmiernie ciekawi Twoich opinii. Oprócz wynagrodzenia w ramach wcześniej przedstawionego kompleksowego programu, za ukończenie wszystkich 7 wpisów do dziennika otrzymasz dodatkowo 11,75 w walucie panelowej" tylko nie można wejść kolejny raz w ankietę dziwne to.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 12-02-2022 14:10

(12-02-2022 01:15)Kryspin napisał(a):  Na ySense była teraz taka informacja "Dzienniczek „Powiedz nam, co pijesz” już na Ciebie czeka! Cenimy Twój czas i jesteśmy niezmiernie ciekawi Twoich opinii. Oprócz wynagrodzenia w ramach wcześniej przedstawionego kompleksowego programu, za ukończenie wszystkich 7 wpisów do dziennika otrzymasz dodatkowo 11,75 w walucie panelowej" tylko nie można wejść kolejny raz w ankietę dziwne to.

Wynagrodzenie ładne za taki dzienniczek, jak ja miałam taki dziennik to dostałam uwaga zaledwie 0,58$ tak jakbym ukończyła zwykłą ankietę OW, ale to już było dość dawno, więc pewnie to już inny projekt.

A próbowałeś w historii sprawdzić czy masz ten pierwszy link do tej ankiety i z tego linku wejść, bo z tego co pamiętam u mnie też jakoś tak dziwnie było z otwieraniem tych ankiet.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 12-02-2022 14:34

(12-02-2022 14:10)ggusiaja napisał(a):  
(12-02-2022 01:15)Kryspin napisał(a):  Na ySense była teraz taka informacja "Dzienniczek „Powiedz nam, co pijesz” już na Ciebie czeka! Cenimy Twój czas i jesteśmy niezmiernie ciekawi Twoich opinii. Oprócz wynagrodzenia w ramach wcześniej przedstawionego kompleksowego programu, za ukończenie wszystkich 7 wpisów do dziennika otrzymasz dodatkowo 11,75 w walucie panelowej" tylko nie można wejść kolejny raz w ankietę dziwne to.

Wynagrodzenie ładne za taki dzienniczek, jak ja miałam taki dziennik to dostałam uwaga zaledwie 0,58$ tak jakbym ukończyła zwykłą ankietę OW, ale to już było dość dawno, więc pewnie to już inny projekt.

A próbowałeś w historii sprawdzić czy masz ten pierwszy link do tej ankiety i z tego linku wejść, bo z tego co pamiętam u mnie też jakoś tak dziwnie było z otwieraniem tych ankiet.

nie pomyślałem o tym ale udało się znaleźć link Wink trochę słabo że nie ma tego w OW aby sobie wchodzić i opisywać napoje.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 12-02-2022 14:51

(12-02-2022 14:34)Kryspin napisał(a):  
(12-02-2022 14:10)ggusiaja napisał(a):  
(12-02-2022 01:15)Kryspin napisał(a):  Na ySense była teraz taka informacja "Dzienniczek „Powiedz nam, co pijesz” już na Ciebie czeka! Cenimy Twój czas i jesteśmy niezmiernie ciekawi Twoich opinii. Oprócz wynagrodzenia w ramach wcześniej przedstawionego kompleksowego programu, za ukończenie wszystkich 7 wpisów do dziennika otrzymasz dodatkowo 11,75 w walucie panelowej" tylko nie można wejść kolejny raz w ankietę dziwne to.

Wynagrodzenie ładne za taki dzienniczek, jak ja miałam taki dziennik to dostałam uwaga zaledwie 0,58$ tak jakbym ukończyła zwykłą ankietę OW, ale to już było dość dawno, więc pewnie to już inny projekt.

A próbowałeś w historii sprawdzić czy masz ten pierwszy link do tej ankiety i z tego linku wejść, bo z tego co pamiętam u mnie też jakoś tak dziwnie było z otwieraniem tych ankiet.

nie pomyślałem o tym ale udało się znaleźć link Wink trochę słabo że nie ma tego w OW aby sobie wchodzić i opisywać napoje.

Super, że się udałoSmile Rzeczywiście dziwnie to zrobili, że nie można bezpośrednio z OW wejść. Cóż nie pomyśleli za bardzoWink


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 07-03-2022 00:57

Witam, dziś w moim wpisie podsumowanie lutego.

Cóż luty tak jak się spodziewałam był słaby. Bardzo mało tekstów napisałam, mniej ankiet wypełniłam, moja aktywność była mniejsza (ze względu na moje zdrowie oraz zdrowie moich dzieci), co w ogólnym rozrachunku wpłynęło na zarobki. Oczywiście coś udało się uzbierać i wypłacić, jednak przy tym jaka jest sytuacja, jak ceny wzrosły, ile w tygodniu potrzebuję na paliwo to w sumie prawie nic nie zarobiłam i odczułam to dość mocno. Choć może to się wyda innym śmieszne, ale dla mnie różnica w zarobkach z Internetu rzędu 500 - 700 zł to jest naprawdę dużo.

W lutym zarobki odnotowałam z ankiet, społeczności zamkniętych oraz z Textbookers.

Łączna suma zarobionych pieniędzy to 570 zł + 20 zł doładowanie telefonu.

I - ankiety, fora zamknięte, serwisy z zadaniami:

479 zł + 20 zł doładowanie telefonu

II - Textbookers

91 zł

Ogólnie muszę przyznać, że takie stałe pieniądze (co miesiąc, powiedzmy regularnie) z np. ankiet i zadań mam głównie z Keeprewaring, ySense, Prolific, Surveyo24, The Street, I-say.