Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 05-12-2021 19:06

Witam i zapraszam na kolejny wpisSmile

Przede wszystkim czas na podsumowanie zarobków, zysków z listopada. Cóż było lepiej niż w październiku, ale wciąż szału nie maWink

Zyski oraz nagrody z ankiet, płatnych dyskusji, zamkniętych społeczności, serwisów zarobkowych:

501 zł (gotówka na konto) + 120 zł karty podarunkowe do Amazon + nagroda rzeczowa o wartości 250 zł.

Zarobki z pisania tekstów na Textbookers

219 zł

Łącznie wartość: 1090 zł

Oczywiście wolałabym, żeby wszystko było w gotówce, ale dobre i to, nie będę zbytnio narzekać, bo mi to wejdzie w nawykWink

Co jeszcze się działo?

Cóż na pewno było i jest więcej tekstów do pisania na Textbookers, co uważam za plus.

Na Magenet znów przybyło parę reklam kontekstowych i za listopad dostałam najwyższy jak do tej pory bonus za stronę, aż 1,5$ - wiem zaszalejeSmile Jednak zawsze to znak, że strona rozwija się i zyskuje, a nie traci. Przynajmniej tak sobie wmawiam.

Kolejny plus to pierwszy wpis sponsorowany z Linkhouse za 30 zł. Pracy przy tym miałam niewiele i porównując do pisania tekstów w Textbookers to stawka nieporównywalna. Jednak nie nastawiam się na to, że będę miała takie zamówienia regularnie. Poza tym spóźniłam się jakieś 30 minut z publikacją, choć termin miał być do 13.12, a nagle się okazało że w ciągu 48 h od początku zlecenia. Czy otrzymam wynagrodzenie? Zobaczymy, jak coś będę miała nauczkę na przyszłość.

Poza tym sporo jest teraz ankiet, badań, płatnych dyskusji itp. Nawet miałam 30 minutową rozmowę o pewnym słodkim produkcie przez aplikacje Zoom za 40 zł. Takie rozmowy są opłacalne, ale niestety jest ich nadal mało.

Muszę przyznać, że w Prolific ostatnio znacznie więcej jest ankiet, przynajmniej u mnie. Nadal czekam na produkty z Bulbshare - czy ktoś jeszcze czeka? Już do nich pisałam, ale piszą że mogą być opóźnienia. Widziałam, że niektórzy już zrobili te testy więc dostali produkty, a ja nadal nie. Myślę, że z tego jednak nic nie wyjdzie w moim przypadkuSad

Pozdrawiam Smile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 10-12-2021 18:07

ggusiaja dostałaś dziś przelew z thestreet?


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 10-12-2021 20:22

(10-12-2021 18:07)Kryspin napisał(a):  ggusiaja dostałaś dziś przelew z thestreet?

Kryspin a Ty dostałeś? Bo mi nic nie doszło.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 10-12-2021 22:07

(10-12-2021 20:22)obey93 napisał(a):  
(10-12-2021 18:07)Kryspin napisał(a):  ggusiaja dostałaś dziś przelew z thestreet?

Kryspin a Ty dostałeś? Bo mi nic nie doszło.


No właśnie też nie.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 11-12-2021 07:25

(10-12-2021 18:07)Kryspin napisał(a):  ggusiaja dostałaś dziś przelew z thestreet?

Nic jeszcze nie dostałam, pewnie będą na początku przyszłego tygodnia, a jak nie to trzeba będzie napisać do nich.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 13-12-2021 12:58

Pytałem Marty ale ona nie ma wpływu na przelewy i że to księgowość ma opóźnienia.



Czy u Was też nie idzie się zalogować do ipsos?


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 13-12-2021 13:23

(13-12-2021 12:58)Kryspin napisał(a):  Pytałem Marty ale ona nie ma wpływu na przelewy i że to księgowość ma opóźnienia.



Czy u Was też nie idzie się zalogować do ipsos?

Dzięki za informacje.

Co do Ipsos mogłam się zalogować, ale nie mogłam zrealizować nagrody. Chciałam na próbę 2 Euro na Paypal zlecić ale nie wyszło. Poza tym przed tą całą zmianą strony 2 ankiet mi nie zaliczyli i to za 150 pktSad ale już się z tym pogodziłam. Mam nadzieję że jakoś to wszystko zrobią i będzie wszystko śmigać jak dawniej.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 13-12-2021 13:31

(13-12-2021 13:23)ggusiaja napisał(a):  
(13-12-2021 12:58)Kryspin napisał(a):  Pytałem Marty ale ona nie ma wpływu na przelewy i że to księgowość ma opóźnienia.



Czy u Was też nie idzie się zalogować do ipsos?

Dzięki za informacje.

Co do Ipsos mogłam się zalogować, ale nie mogłam zrealizować nagrody. Chciałam na próbę 2 Euro na Paypal zlecić ale nie wyszło. Poza tym przed tą całą zmianą strony 2 ankiet mi nie zaliczyli i to za 150 pktSad ale już się z tym pogodziłam. Mam nadzieję że jakoś to wszystko zrobią i będzie wszystko śmigać jak dawniej.

O też się w końcu zalogowałem powinienem mieć 390 pkt a mam 190 też nie zaliczyli mi punktów aż za 3 ankiety.



I przelew z thestreet wpadł właśnie.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 13-12-2021 13:35

(13-12-2021 13:31)Kryspin napisał(a):  
(13-12-2021 13:23)ggusiaja napisał(a):  
(13-12-2021 12:58)Kryspin napisał(a):  Pytałem Marty ale ona nie ma wpływu na przelewy i że to księgowość ma opóźnienia.



Czy u Was też nie idzie się zalogować do ipsos?

Dzięki za informacje.

Co do Ipsos mogłam się zalogować, ale nie mogłam zrealizować nagrody. Chciałam na próbę 2 Euro na Paypal zlecić ale nie wyszło. Poza tym przed tą całą zmianą strony 2 ankiet mi nie zaliczyli i to za 150 pktSad ale już się z tym pogodziłam. Mam nadzieję że jakoś to wszystko zrobią i będzie wszystko śmigać jak dawniej.

O też się w końcu zalogowałem powinienem mieć 390 pkt a mam 190 też nie zaliczyli mi punktów aż za 3 ankiety.

Czyli nie tylko ja jestem poszkodowana, a najgorsze, że nie mam żadnych screenów że te ankiety zrobiłam, bo tak do bym do nich napisała. Jednak nie myślałam, że będą takie problemy.

Właśnie sprawdziłam jest już kasa z The StreetSmile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 15-12-2021 17:20

Mi dziś na ipsos naliczyli zaległe punkty ale zniknęło za to 2 euro ze sklepu.