Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - Pablinho - 12-03-2018 14:56

O widzę, że u ciebie idzie to trochę sprawniej niż u mnie. Swoją drogą od kiedy prowadzisz bloga ? Big Grin


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 12-03-2018 16:30

(12-03-2018 14:56)Pablinho napisał(a):  O widzę, że u ciebie idzie to trochę sprawniej niż u mnie. Swoją drogą od kiedy prowadzisz bloga ? Big Grin

Trochę jednak przy tym siedzę i dlatego może takie rezultaty, ale chciałabym jeszcze lepsze mieć wyniki. Staram się jednak robić to systematycznie i małymi krokamiSmile

Blog prowadzę od 2 sierpnia zeszłego roku czyli od 7 miesięcy.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 13-03-2018 20:43

Skończyłam 6 modułową ankietę z panelu smgkrc i jestem wykończona, ale dzięki temu zleciłam tam moją pierwszą wypłatę w wysokości 32zł. Zaznaczyłam jednak, że ankieta była zbyt długa i że powinna być lepiej punktowana.

Dziś nic nie robiłam z blogiem, jutro mam zamiar to nadrobić.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 14-03-2018 22:08

Wypłata z keeprewarding jest juz u mnieSmile

Blog ma się dobrze choć nie dodałam postu to i tak idzie ładnie. Dziś znalazłam pare stron gdzie spróbuję umieścić w najbliższym czasie link do bloga, oczywiście postaram się to zrobić bez spamuTongue


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 18-03-2018 20:38

Ten tydzień był dość trudny i muszę przyznać, że nie wykonałam założonych sobie celów.

Oczywiście jak większość osób, które walczą z barkiem samodyscypliny mam sporo wymówekTongue

Jednak mimo wielu niedogodności zrobiłam wiele jeśli chodzi o zarobek w sam piątek z samych ankiet miałam lekko ponad 20zł. co nie zdarza się częstoBig Grin

Blog znowu trochę zaniedbałam jeśli chodzi o pisanie, ale mam pomysł na post i w przyszłym tygodniu chcę opublikować kolejny wpis.

W domku walczymy z gorączką i przeziębieniem więc wszystko schodzi na drugi plan. Moje skarby są najważniejszeSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 24-03-2018 11:21

Udało się zrealizować cel czyli napisać post http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/03/patne-ankiety-tajemniczy-klient-czyli.html Big Grin

Nie było łatwo, bo jesteśmy wszyscy chorzy, nie mamy dla siebie cierpliwości itd.

W tym tygodniu zrobiła bardzo dużo ankiet, otrzymałam wypłatę z panelu smgkrc 32zł, a wczoraj zleciła wypłatę z e-panel w wysokości 50zł. W między czasie wykorzystałam również punkty z opinie.pl na doładowanie za 20zł.

w clixsense chyba przestanę wypełniać ankiety, bo stawki poszły na dół i nie można korzystać z payza, więc wole te ankiety robić na greenpanthera albo keeprewarding, w obu przypadkach wypłata na paypal, bez prowizjiSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 29-03-2018 11:44

Dziś miło zaczął się dzień bo dostałam 4 wiadomości z epanel o wypłacieSmile Szkoda że wypłata tylko jedna w wysokości 50zł. ale i tak cieszyHuh

Poza tym widziałam, że ostatni post cieszył się sporym zainteresowaniem i to bez dużego mojego zaangażowania jeśli chodzi o jakąś specjalną promocjeSmile

Niedługo kolejne podsumowanie miesiąca na moim blogu.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 31-03-2018 12:33

dziś mały sukces na blogu przekroczyłam 10000 wejśćBig Grin

[Obrazek: statystyki.png]


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 04-04-2018 22:11

Dziś znowu małe sukcesy:

1. widzę, że częściej mam wejścia z wyszukiwarekHuh
2. ruch utrzymuje się na blogu nawet jeśli nic nie robię
3. współczynnik odrzuceń wynosi 0

Tylko jeszcze chciałabym wiedzieć jak sprawdzić na którym miejscu podczas wyszukiwania jest mój blog.

jeśli chodzi o zarobki marzec wyszedł słabo, ale to w następnym poście napiszę


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 06-04-2018 22:01

Tak jak sobie postanowiłam post podsumowujący marzec na blogu http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/04/marzec-podsumowanie-i-wykaz-nagrod.html

wpadło 129zł.