Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 26-09-2021 21:55

(26-09-2021 19:22)Owl_ napisał(a):  
(26-09-2021 17:12)obey93 napisał(a):  możecie zalogować się na Tolune?

Też nie mogę się zalogować, więc prawdopodobnie jakaś awaria.

Ja mogłam się zalogować, ale nie działały mi żadne zakładki na stronie, teraz już działa wszystko - przynajmniej u mnie.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 06-10-2021 10:00

Mam pytanie czy zlecał ktoś z Was ostatnio wypłatę z pentagononline? Zleciłem 06.09 do tej pory brak napisałem już 3 maile ale zero odp


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 06-10-2021 10:17

(06-10-2021 10:00)Kryspin napisał(a):  Mam pytanie czy zlecał ktoś z Was ostatnio wypłatę z pentagononline? Zleciłem 06.09 do tej pory brak napisałem już 3 maile ale zero odp

Tak, zlecałam we wrześniu, ale w późniejszy terminie, dokładnie 27.09, więc jeszcze mają czas żeby wypłacić nagrodę. Jakbym dostała to dam znać.

Ten wpis będzie podsumowaniem zarobków za miesiąc wrzesień.

Jak zwykle podzielę zarobki na kategorie, do czego już pewnie czytelnicy mojego dziennika przywykliSmile

Zacznę od tego, że w w zeszłym miesiącu z różnych źródeł w Internecie zyskałam 909 zł. (ciut więcej niż miesiąc wcześniej)

Jestem zadowolona, choć zdaje sobie sprawę, że mogło być troszkę więcej. Jednak zawsze jest to bliżej niż dalej tysiąca, co w moi przypadku jest ok.

I - kategoria zarobków - ankiety, serwisy zarobkowe, społeczności zamknięte.

Zysk - 391 zł

II - kategoria - pisanie tekstów w TextBookers

Zysk - 418 zł

III - kategoria - nagroda za prowadzenie dziennika

Zysk - 100 zł

Dziś nie będę dużo więcej pisać ponieważ za parę dni opiszę co się udało zrobić i nad czym obecnie pracuje.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Zaperr44 - 07-10-2021 14:04

Działasz może W Klubie Kantar? Ostatnio był dziennik czek radiowy który codziennie się uzupełniało, a dziś wchodzę i widzę że został zakończony a punktów brak i nie wiem co myśleć. Ja coś schrzaniłem czy zostaną one potem dodane?


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 07-10-2021 14:24

(07-10-2021 14:04)Zaperr44 napisał(a):  Działasz może W Klubie Kantar? Ostatnio był dziennik czek radiowy który codziennie się uzupełniało, a dziś wchodzę i widzę że został zakończony a punktów brak i nie wiem co myśleć. Ja coś schrzaniłem czy zostaną one potem dodane?

W mailu była informacja
"Koniec badania nastąpi 3 października (we wtorek 5 października będzie można jeszcze uzupełnić stacje słuchane w niedzielę 3 października), a do 20 października zorganizowany zostanie konkurs punktowy dla osób, które wypełnią co najmniej 22 dni. Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe uzyskasz 600 punktów, które automatycznie wpłyną na Twoje konto"


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 07-10-2021 21:33

(07-10-2021 14:04)Zaperr44 napisał(a):  Działasz może W Klubie Kantar? Ostatnio był dziennik czek radiowy który codziennie się uzupełniało, a dziś wchodzę i widzę że został zakończony a punktów brak i nie wiem co myśleć. Ja coś schrzaniłem czy zostaną one potem dodane?

Nie brałam udziału w tym badaniu. Dziękuję Kryspinowi, bo widzę że udzielił już wyczerpującej odpowiedzi na Twoje pytanieSmile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Zaperr44 - 07-10-2021 22:14

(07-10-2021 14:24)Kryspin napisał(a):  
(07-10-2021 14:04)Zaperr44 napisał(a):  Działasz może W Klubie Kantar? Ostatnio był dziennik czek radiowy który codziennie się uzupełniało, a dziś wchodzę i widzę że został zakończony a punktów brak i nie wiem co myśleć. Ja coś schrzaniłem czy zostaną one potem dodane?

W mailu była informacja
"Koniec badania nastąpi 3 października (we wtorek 5 października będzie można jeszcze uzupełnić stacje słuchane w niedzielę 3 października), a do 20 października zorganizowany zostanie konkurs punktowy dla osób, które wypełnią co najmniej 22 dni. Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe uzyskasz 600 punktów, które automatycznie wpłyną na Twoje konto"

Dzięki wielkie, ten mail mi gdzieś zaginął dlatego nie byłem pewien co do zakończenia Big Grin


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 15-10-2021 13:17

@Kryspin u mnie nagroda z Pentagon dziś doszła, sprawdź czy też masz?


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 15-10-2021 14:01

(15-10-2021 13:17)ggusiaja napisał(a):  @Kryspin u mnie nagroda z Pentagon dziś doszła, sprawdź czy też masz?

Tak też dostalem czekałem od 6 września.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - boksowany - 15-10-2021 23:29

(07-09-2021 21:38)ggusiaja napisał(a):  
(07-09-2021 13:58)Zaperr44 napisał(a):  Robisz może jeszcze ankiety na studentswatch? Widzę że dużo się zmieniło i to na gorsze, ankiety rodem z clixsense gdzie wywalają automatycznie a dziś po zrobieniu jednej strona padła i nie dostałem pointsa, parodia.
Na szczęście zostało mi tylko 7 do wypłaty i już więcej tam nie zaglądam Big Grin

Tak, robię tam ankiety, ale wypełniam tylko te ich standardowe, które są od zawsze. Tych z rotatora nie ruszam, bo wolę je robić w ySense albo Surveyo24. Poza tym jak próbowałam to mnie z większości wyrzucało, więc dałam sobie spokójSmile

Gdzie na SW panel jest rotator ??? Bo ja widze tylko takie ankiety


a żeby coś było za Cashpoints to musze sie nieźle naczekać
[Obrazek: Zrzut-ekranu-108.png]