Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 19-05-2021 17:28

ggusiaja miałaś już ostatnią część ankiety smokers za 210 zł? Mi przyszedł mail że ankieta jest już dostępna niestety bez linku do niej.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 19-05-2021 17:52

(19-05-2021 17:28)Kryspin napisał(a):  ggusiaja miałaś już ostatnią część ankiety smokers za 210 zł? Mi przyszedł mail że ankieta jest już dostępna niestety bez linku do niej.

To samo...


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 19-05-2021 18:08

(19-05-2021 17:28)Kryspin napisał(a):  ggusiaja miałaś już ostatnią część ankiety smokers za 210 zł? Mi przyszedł mail że ankieta jest już dostępna niestety bez linku do niej.

Tak u mnie jest to samo, nawet weszłam na stronę Toluny, bo myślałam, że tam już jest, ale też nie ma. Może musimy jeszcze poczekać. Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 20-05-2021 19:20

Informacja dla osób, które korzystają z panelu Surveyo24 weryfikacja SMS już działa. Dziś zleciłam wypłatę i zweryfikowałam swoje konto. Kod doszedł bez problemu. Teraz moje nagrody i wypłaty z tej strony będą realizowane w ciągu 3 dni.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 21-05-2021 11:10

Dostałem maila od Toluny że ten mail o badaniu smokers był tylko informacyjny i jeszcze się nie rozpoczął. Link do ankiety ma być wysłany w przyszłym tygodniu Wink


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 21-05-2021 11:16

(21-05-2021 11:10)Kryspin napisał(a):  Dostałem maila od Toluny że ten mail o badaniu smokers był tylko informacyjny i jeszcze się nie rozpoczął. Link do ankiety ma być wysłany w przyszłym tygodniu Wink

No to superSmile Wielkie dzięki za informacje. Cieszę się bardzo że jednak będzie, bo to szybka ankieta za świetną kwotęBig Grin


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 22-05-2021 19:30

(20-05-2021 19:20)ggusiaja napisał(a):  Informacja dla osób, które korzystają z panelu Surveyo24 weryfikacja SMS już działa. Dziś zleciłam wypłatę i zweryfikowałam swoje konto. Kod doszedł bez problemu. Teraz moje nagrody i wypłaty z tej strony będą realizowane w ciągu 3 dni.

@ggusiaja czy to jednorazowa weryfikacja, czy przy każdej wypłacie trzeba potwierdzać jakiś otrzymany kod Wink? I czy przychodzi Ci coś na ten nr(ankiety, powiadomienia?)? Big Grin


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 22-05-2021 19:55

(22-05-2021 19:30)obey93 napisał(a):  
(20-05-2021 19:20)ggusiaja napisał(a):  Informacja dla osób, które korzystają z panelu Surveyo24 weryfikacja SMS już działa. Dziś zleciłam wypłatę i zweryfikowałam swoje konto. Kod doszedł bez problemu. Teraz moje nagrody i wypłaty z tej strony będą realizowane w ciągu 3 dni.

@ggusiaja czy to jednorazowa weryfikacja, czy przy każdej wypłacie trzeba potwierdzać jakiś otrzymany kod Wink? I czy przychodzi Ci coś na ten nr(ankiety, powiadomienia?)? Big Grin

Wydaje mi się, że jednorazowa weryfikacja, bo teraz mam informacje w miejscu pod punktami, tam gdzie się wybiera nagrody, że konto zweryfikowane. Nie przychodzą żadne powiadomienia o ankietach ani nic w tym styluSmile Tylko raz dostałam kod, a potem już nic nie dostałam. Pewnie chcą mieć pewność, że nie ma się wielu kont, to moje oczywiście przypuszczenieSmile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 27-05-2021 10:54

Mieliście już ankietę smokers na Tolunie? Bo czytałem że niektórzy już mieli.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 27-05-2021 11:28

(27-05-2021 10:54)Kryspin napisał(a):  Mieliście już ankietę smokers na Tolunie? Bo czytałem że niektórzy już mieli.

U mnie też jeszcze nie było, nadal czekam.