Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 19-02-2018 06:45

No to fakt, często mam wrażenie że zarabianie na stronach bez inwestycji jest niewspółmierne do poświęconego czasu, dlatego najlepszą drogą do zarabiania na takich stronach jest pozyskanie poleconych wtedy jest większy zarobek, ale często niestety ludzie się zrażają jak zarobek jest nieadekwatny do poświęconego czasu.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 19-02-2018 09:09

(19-02-2018 06:45)11natinka11 napisał(a):  No to fakt, często mam wrażenie że zarabianie na stronach bez inwestycji jest niewspółmierne do poświęconego czasu, dlatego najlepszą drogą do zarabiania na takich stronach jest pozyskanie poleconych wtedy jest większy zarobek, ale często niestety ludzie się zrażają jak zarobek jest nieadekwatny do poświęconego czasu.

Zgadza się, ludzie zapisują się a potem nic nie robią, a później narzekają, że nic nie zarabiają. Choć mają podane ile można na danej stronie zyskać. Jednak inwestowanie nie jest dla mnie wolę pomału dążyć do celuSmile Lepsze to niż nic i tak jak niektórzy tylko siedzą i nic nie robiąSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 21-02-2018 20:04

Szczerze mówiąc padam na twarz taka jestem dziś zmęczona...

Jadnak warto było, bo udało mi się trochę bardziej usystematyzować dzień. W domku wszystko dałam radę ogarnąć, dzieciom czytałam i to parę razySmile

Jeśli chodzi o zarobki w internecie to spoko bo parę ankiet udało się zrobić (jedna długa jeszcze na mnie czeka), ruch na blogu dość ładnie nie będę narzekać. Ostatnio dwie wypłaty doszły z Zymetrii i V24.biz.

Podkręciłam trochę aktywność na fb chciałam też spróbować na vk ale nie chcę weryfikować numeru tel. Za duża inwigilacja.

Ogólnie ostatnie dni wychodzą na duży PLUSBig Grin


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 22-02-2018 11:16

Najważniejsza to jakaś organizacja i wyrobienie sobie jakis nawyków Smile Ja juz mam stałe schematy zarabiania przez internet np robię ankiety w ciągu dnia i zapisuję na kartkę każdą ankietę a wieczorem dodaje wpis w dzienniku, mam tez schematy dotyczące gdzie poklikać, bo tez trochę klikam ale to głównie w polskich gptr i to głównie dla reklamy, no i tak inne co zrobić Smile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 22-02-2018 17:16

(22-02-2018 11:16)11natinka11 napisał(a):  Najważniejsza to jakaś organizacja i wyrobienie sobie jakis nawyków Smile Ja juz mam stałe schematy zarabiania przez internet np robię ankiety w ciągu dnia i zapisuję na kartkę każdą ankietę a wieczorem dodaje wpis w dzienniku, mam tez schematy dotyczące gdzie poklikać, bo tez trochę klikam ale to głównie w polskich gptr i to głównie dla reklamy, no i tak inne co zrobić Smile

Właśnie o to mi chodzi, szczerze mówiąc jak się ma pracę poza domem to jest łatwiej z organizacją, przynajmniej ja tak miałam, bo robiłam to co miałam wyznaczone, tzw. zakres moich obowiązków, a w domu to trochę człowiek inaczej do tego podchodzi. Często się myśli zaraz, potem, za chwilę... niestety, trzeba z tym walczyćTongue


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 25-02-2018 21:31

Niestety muszę napisać, że dziś i wczoraj prawie nic nie robiłam w sprawie bloga. Wpis miał być dziś ale się nie udało, tzn. mogłam szybciutko coś napisać, ale nie o to chodzi. I nawet jeśli moje wpisy nie są jakieś "górnolotne" to jednak poziom średni chcę utrzymać. Dlatego jak tylko będę miała choć trochę więcej czasu post opublikuje i to w tym tygodniuSmile

W ostatnie dni sporo robiłam ankiet, płatnych zadań i tym podobnych rzeczy. Oczekuję na kolejną wypłatę z grabpoints (na moim blogu możecie sobie o tej stronie poczytać). W tygodniu mam zamiar zlecić jeszcze z keeprewarding(w sygnaturze link).

Mimo trudności z czasem finansowe zmagania na plus, minus za nieopublikowany post na blogu.Undecided


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 26-02-2018 21:39

Post opublikowany, temat to kolejny panel badawczy - globaltestmarket.

Poza tym dziś sporo ankiet zrobiłam 4 w clixsense + jedna, której mi nie zaliczyli, za szybko się ucieszyłam, że taka krótka. Jednak i tak się ciesze bo zleciłam tam wypłatę 11$.

Ostatnio często zlecam wypłaty, tylko szkoda, że małe kwoty, ale zawsze to jakieś pieniądzeSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 07-03-2018 18:58

Mam zaległości, widać to nawet tu w dzienniku, bo od tygodnia zero wpisów.

Powodów jest pare:

1. w zeszłym tygodniu robiłam sporo jeśli chodzi o zarobki: czyli wypełniałam bardzo dużą ilość ankiet, trochę płatnych zadań

2. obowiązki domowe, było ich narawdę dużo

3. największy powód to MIGRENA, niestety miewam ją często i czasem wyklucza to moje funkcjonowanie nawet na 2 dni, później oczywiście muszę wszystko nadrabiać i koło się zamyka bo potem znowu jest okropny ból głowy, mdłości i lepiej o tym nie mówićSad

Co oprócz tego się udało: 2 wypłaty doszły z clixsense i graboints, wciąż czekam na wypłatę z keeprewarding.

Blog nawet bez promocji dawał korzyści, choć wejść było bardzo mało, ale cieszę się z jakościSmile

Teraz znowu nadrabiam ankiety dziś narawdę ładnie mi poszło, w keeprewarding niedługo znowu zlecę wypłatę.

Wracam do gry, bo "co nas nie zabije to nas wzmocni":D


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 08-03-2018 16:53

Podsumowałam na blogu wypłaty otrzymane w lutym i wyszło 142 zł. razem z doładowaniami telefonu. Szczegóły oczywiście są na moim blogu.

Średnia jest taka jak w poprzednich miesiącach więc nie będę narzekaćSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 11-03-2018 21:23

Trochę dopadło mnie lenistwo, długo spałam, później 3 godziny relaksowałam się z dziećmi na podwórku. Do zrobienia dostałam ankietę składającą się z 6 modułów i zrobiłam dopiero 4, więc jeszcze 2 przede mnąUndecided

Pozytywnie jednak wyszły statystyki na blogu wejść było bardzo dużo co przy takiej pogodzie i weekendzie jest aż dziwne, no cóż nie będę z tego powodu płakać.

Skoro dotleniłam mózg to mam nadzieję, że jutro będę więcej robić i mniej odpoczywaćSmile