Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 07-01-2021 11:39

(07-01-2021 10:45)sergiusz88 napisał(a):  Powinni obniżać próg a nie podwyższać!!Tongue Bo cukier drożeje Big GrinBig GrinTongueTongue

To też im zasugerowałem, że może rozważyli by PayPal skoro przelewy drożeją.. Jednak odpisali że nie, bo odgórnie mają przelewy we wszystkich krajach..


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 07-01-2021 16:55

na tolunie pojawiła się kolejny raz ankieta rekrutująca do cspace Visa warto się dostać 48 zł miesięcznie płacą jak się odpowie na wszystkie wątki a nie ma ich dużo.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 07-01-2021 17:17

(07-01-2021 16:55)Kryspin napisał(a):  na tolunie pojawiła się kolejny raz ankieta rekrutująca do cspace Visa warto się dostać 48 zł miesięcznie płacą jak się odpowie na wszystkie wątki a nie ma ich dużo.

Może ma to związek z planowym podziałem na lokalne wersje forum Tongue?


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 07-01-2021 17:20

(07-01-2021 17:17)obey93 napisał(a):  
(07-01-2021 16:55)Kryspin napisał(a):  na tolunie pojawiła się kolejny raz ankieta rekrutująca do cspace Visa warto się dostać 48 zł miesięcznie płacą jak się odpowie na wszystkie wątki a nie ma ich dużo.

Może ma to związek z planowym podziałem na lokalne wersje forum Tongue?

wszystko możliwe ale jak ja wypełniałem ankietę rekrutacyjną to w mojej nie było pytania o nagrywanie filmików a teraz o to pytają Wink


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 09-01-2021 00:19

Na Tolunie jest zaproszenie do społeczności insitessquare tym razem „Czas na przerwę” która jest już chyba od 2 miesięcy. Oby nie była tak nudna jak moja społeczność domowa


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 09-01-2021 11:19

(09-01-2021 00:19)Kryspin napisał(a):  Na Tolunie jest zaproszenie do społeczności insitessquare tym razem „Czas na przerwę” która jest już chyba od 2 miesięcy. Oby nie była tak nudna jak moja społeczność domowa

Kryspin dzięki za info, ja już tam jestem, ale myślę, że innym się przyda. Póki co moim zdaniem dość mało zadań i raczej będzie to działać na takiej zasadzie jak moja społeczność domowa. Zobaczymy jak to się wszystko rozkręci.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 14-01-2021 10:12

Sama nie mogę w to uwierzyć, ale dostałam maila z I-say że wygrałam 10000 pkt czyli około 200 zł. Mam pytanie czy inni czasem nie dostali też takiego maila? Wiem, ze czasem zdarzały się pomyłki, stąd moje pytanie. Punkty są dopisane już do konta, więc może to prawda?


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - sergiusz88 - 14-01-2021 10:22

Ja niestety nie otrzymałem takiego maila. Ale już słyszałem o takich wygranych na I-Say, na grupach społecznościowych na FB. Więc raczej to prawdaSmile Gratuluję Smile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 14-01-2021 10:26

(14-01-2021 10:12)ggusiaja napisał(a):  Sama nie mogę w to uwierzyć, ale dostałam maila z I-say że wygrałam 10000 pkt czyli około 200 zł. Mam pytanie czy inni czasem nie dostali też takiego maila? Wiem, ze czasem zdarzały się pomyłki, stąd moje pytanie. Punkty są dopisane już do konta, więc może to prawda?

Przypomniała mi się sytuacja jak większość z nas kiedyś "wygrała" i szybko pożegnała się z punktami Tongue.

Ale tym razem to chyba nie to - więc Gratulacje Big Grin!


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 14-01-2021 10:26

(14-01-2021 10:22)sergiusz88 napisał(a):  Ja niestety nie otrzymałem takiego maila. Ale już słyszałem o takich wygranych na I-Say, na grupach społecznościowych na FB. Więc raczej to prawdaSmile Gratuluję Smile

Dziękuję za odpowiedź i za gratulacjeSmile Nadal jestem w szokuRolleyes

(14-01-2021 10:26)obey93 napisał(a):  
(14-01-2021 10:12)ggusiaja napisał(a):  Sama nie mogę w to uwierzyć, ale dostałam maila z I-say że wygrałam 10000 pkt czyli około 200 zł. Mam pytanie czy inni czasem nie dostali też takiego maila? Wiem, ze czasem zdarzały się pomyłki, stąd moje pytanie. Punkty są dopisane już do konta, więc może to prawda?

Przypomniała mi się sytuacja jak większość z nas kiedyś "wygrała" i szybko pożegnała się z punktami Tongue.

Ale tym razem to chyba nie to - więc Gratulacje Big Grin!

Dziękuję bardzoSmile Właśnie dlatego zapytałam, bo pamiętam tę sytuacje. Wtedy jednak ja takiej wiadomości nie dostałamSmile