Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 24-11-2020 22:49

Witam, od ostatniego wpisu minęło 10 dni więc czas, żeby powiedzieć co zrobiłam, co się udało a co trzeba jeszcze zrobićSmile

Przede wszystkim otrzymałam zlecenie na napisanie 4 artykułów (3 już napisałam i wysłałam). Został jeszcze jeden.

Na moim blogu opublikowałam post, zapraszam szczególnie tych, którzy myślą o Black Friday - może komuś się przydaSmile https://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2020/11/zasady-black-friday-2020-przygotowania.html

W między czasie wykonałam 20 ankiet, już wiem, że będzie mniej niż w pierwszej połowie, ale jest to spowodowane innymi zajęciami w tym pisaniem tekstów.

Zrealizowałam kolejne nagrody: Gamehag - karta Visa 5$ oraz Surveyo24 - 6 $ na Paypal, Prolific około 6£ .

Ostatnio zaczęłam więcej zaglądać na Tolunę, pojedyncze ankiety zrobiłam, ale ostatnio regularnie gram w to koło i co jakiś czas wada parę punktów. W listopadzie łącznie za grę otrzymałam 1040 pkt. Niby niedużo, ale zawsze do przodu a trwa to chwilę. Pamiętajcie również o treściach sponsorowanych, sporo tam miniankiet za 15 pkt. Czasem te parę punktów pozwala szybciej odebrać nagrodę.

Za tydzień podsumowanie listopada, pozdrawiam.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 25-11-2020 23:13

Czytałem na Tolunie że niektórzy dostali już 4 część ankiety smokers dostałaś też? Ciekawe ile płatna tym razem.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 26-11-2020 09:33

(25-11-2020 23:13)Kryspin napisał(a):  Czytałem na Tolunie że niektórzy dostali już 4 część ankiety smokers dostałaś też? Ciekawe ile płatna tym razem.

U mnie jeszcze nie było, pewnie dostanę na początku grudnia. Z tego co pamiętam miała być jeszcze lepiej płatna. Ostatnio dostałam po Tobie, więc jestem na liście gdzieś na końcuSmile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 26-11-2020 12:31

(26-11-2020 09:33)ggusiaja napisał(a):  
(25-11-2020 23:13)Kryspin napisał(a):  Czytałem na Tolunie że niektórzy dostali już 4 część ankiety smokers dostałaś też? Ciekawe ile płatna tym razem.

U mnie jeszcze nie było, pewnie dostanę na początku grudnia. Z tego co pamiętam miała być jeszcze lepiej płatna. Ostatnio dostałam po Tobie, więc jestem na liście gdzieś na końcuSmile

Do mnie dziś przyszła "Prosimy nie zwlekać! Za wypełnienie otrzyma Pan/Pani dodatkowe punkty o wartości 125 zł na swoje konto Toluna!" Toluna daje 107 000 pkt. Ostatnia część w czerwcu za 200 zł Smile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 26-11-2020 13:24

(26-11-2020 12:31)Kryspin napisał(a):  
(26-11-2020 09:33)ggusiaja napisał(a):  
(25-11-2020 23:13)Kryspin napisał(a):  Czytałem na Tolunie że niektórzy dostali już 4 część ankiety smokers dostałaś też? Ciekawe ile płatna tym razem.

U mnie jeszcze nie było, pewnie dostanę na początku grudnia. Z tego co pamiętam miała być jeszcze lepiej płatna. Ostatnio dostałam po Tobie, więc jestem na liście gdzieś na końcuSmile

Do mnie dziś przyszła "Prosimy nie zwlekać! Za wypełnienie otrzyma Pan/Pani dodatkowe punkty o wartości 125 zł na swoje konto Toluna!" Toluna daje 107 000 pkt. Ostatnia część w czerwcu za 200 zł Smile

Też dostałamSmile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - obey93 - 26-11-2020 21:37

(26-11-2020 13:24)ggusiaja napisał(a):  
(26-11-2020 12:31)Kryspin napisał(a):  
(26-11-2020 09:33)ggusiaja napisał(a):  
(25-11-2020 23:13)Kryspin napisał(a):  Czytałem na Tolunie że niektórzy dostali już 4 część ankiety smokers dostałaś też? Ciekawe ile płatna tym razem.

U mnie jeszcze nie było, pewnie dostanę na początku grudnia. Z tego co pamiętam miała być jeszcze lepiej płatna. Ostatnio dostałam po Tobie, więc jestem na liście gdzieś na końcuSmile

Do mnie dziś przyszła "Prosimy nie zwlekać! Za wypełnienie otrzyma Pan/Pani dodatkowe punkty o wartości 125 zł na swoje konto Toluna!" Toluna daje 107 000 pkt. Ostatnia część w czerwcu za 200 zł Smile

Też dostałamSmile

I ja, ta ankieta to hit Big Grin


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 26-11-2020 21:58

(26-11-2020 21:37)obey93 napisał(a):  
(26-11-2020 13:24)ggusiaja napisał(a):  
(26-11-2020 12:31)Kryspin napisał(a):  
(26-11-2020 09:33)ggusiaja napisał(a):  
(25-11-2020 23:13)Kryspin napisał(a):  Czytałem na Tolunie że niektórzy dostali już 4 część ankiety smokers dostałaś też? Ciekawe ile płatna tym razem.

U mnie jeszcze nie było, pewnie dostanę na początku grudnia. Z tego co pamiętam miała być jeszcze lepiej płatna. Ostatnio dostałam po Tobie, więc jestem na liście gdzieś na końcuSmile

Do mnie dziś przyszła "Prosimy nie zwlekać! Za wypełnienie otrzyma Pan/Pani dodatkowe punkty o wartości 125 zł na swoje konto Toluna!" Toluna daje 107 000 pkt. Ostatnia część w czerwcu za 200 zł Smile

Też dostałamSmile

I ja, ta ankieta to hit Big Grin

Szkoda, że codziennie takich nie maLol Bylibyśmy bogaciTongue


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 02-12-2020 12:52

Nadszedł czas na podsumowanie listopada.

To był intensywny miesiąc, dużo badań, zadań itp.

Zyski z listopada z Internetu podzielę na dwie kategorię:

1. Ankiety, badania, społeczności zamknięte, strony z grami, zadaniami, reklamami.

Łącznie z tego tytułu otrzymałam:586 zł

2. Pisanie artykułów, za 4 napisane teksty.

Tu wynagrodzenie wynosi: 150 zł

Łączna zarobiona kwota to: 736 zł

Moim zdaniem wynik całkiem dobry, choć nie najlepszy. Jestem zadowolona, szczególnie, że w jednej ze społeczności otrzymałam nagrodę w wysokości 150 zł. Jak widać warto się staraćSmile Jeśli chcecie zobaczyć w jakich serwisach zdobyłam jaką kwotę, nagrodę zajrzyjcie tu : https://cozrobicbydorobic.blogspot.com/p/wykaz-nagrod.html

Mam zamiar w tym tygodniu opublikować wpis z wykazem wykonanych ankiet i zadań z listopada, jak będzie na blogu to dam znać.

Mam nadzieje, że dla Was listopad też był udany jeśli chodzi o zarobkiSmile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 09-12-2020 23:27

Z małym opóźnieniem ale udało się opublikowałam post dotyczący tego ile i gdzie wykonałam w listopadzie ankiet, badań i zadań.

Zainteresowanych zapraszam tu: https://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2020/12/v-zestawienie-ukonczonych-patnych.html

Poza tym dziś dość ładnie mi poszło w Prolific gdzie za 15 minutową ankiete otrzymałam 7,5 Funta i już została ona zaliczona oraz drugą za 0,59 Funta (5 -minutowa). W ySense po długim oczekiwaniu wpłynęłam wypłata a oprócz tego udało się wypełnić 2 ankiety z OW i jutro bedzie jeszcze bonusSmile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 13-12-2020 22:24

Witam, pierwsza połowa miesiąca prawie za nami i mimo paru cięższych dni ogólnie oceniam na plus - i to dużySmile

Do tej pory w grudniu wypełniłam 57 ankiet, to o 11 więcej niż w poprzednim miesiącu w podobnym czasie. Mimo większego mojego zaangażowania i tak do wszystkich nie udało mi się podejść, do wielu również nie udało mi się zakwalifikować. Jednak suma sumarum wyszło to wszystko dobrze i nie będę narzekać. Najwięcej badań ukończyłam w Surveyo24, Prolific i ySense, SWPanel. Mam wrażenie, że te cztery panele przeważnie są u mnie wysoko jeśli chodzi o ranking wykonanych lub ilości dostępnych badań. Oczywiście może być z tym różnie u każdego, gdyż nikt (raczej) nie ma identycznie wypełnionego profilu.

Oprócz badań udało mi się dostać do forum na temat przekąsek w IpsosVibe, które ma potrwać około tygodnia. Nie będę ukrywać, że lubię takie formy wyrażania swojej opinii, szczególnie, że wynagrodzenie za nie jest zawsze lepsze niż za zwykłe ankiety.

W Keeprewarding trafiłam również na ciekawe badanie dotyczące pracy, płacy i awansu związanego z testami przesiewowymi. Za samą ankietę otrzymałam łącznie 2,04 $, a dodatkowo można otrzymać większe wynagrodzenie. Płatne ma być w ciągu 2 tygodni, ale spodziewam się, że może się to przedłużyć. Jeśli cos otrzymam na pewno dam znaćSmile

Bardzo miłym zaskoczeniem była dla mnie nagroda w wysokości 100 zł za prowadzenie dziennika na jednym z forum - za którą bardzo dziękuję.

I tym miłym akcentem kończę dzisiejszy raport z tego jak minęły 2 pierwsze tygodnie grudniaSmile