Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 05-09-2020 12:36

Witam, dziś chciałam podsumować sierpień, który był miesiącem również wakacyjnym i troszkę leniwymSmile Oczywiście udało się coś zarobić, jednak nie była to ogromna kwota.

W sierpniu łącznie udało się uzyskać 404 zł. --> dowody wypłat opublikowałam na blogu w zakładce Moje Nagrody.

Cała kwota jest z ankiet oraz społeczności zamkniętych. W sierpniu nie pisałam tekstów, teraz znów zaczęłam.

Informacja dla osób, które wypełniają ankiety, pamiętajcie o regularnym logowaniu się do paneli. Zauważyłam, że na stronie Badania Opinii jest sporo ankiet, ale zaproszeń na maila od nich od dłuższego czasu nie otrzymuje, przez co wiele badań ominęłam.

W Zymetrii ostatnio otrzymałam maila z informacją, aby wypełniać ankiety rzetelnie i zgodnie z prawdą, ponieważ sprawdzają to i mogą nawet usuwać konta osobą, które nie są szczere i byle jak wypełniają kwestionariusze. Wy też taką wiadomość od nich dostaliście?

Ogólnie na brak ankiet nie narzekam, nawet jest ich dużo, tylko wciąż mało czasu mam na wypełnianie ich wszystkich. Poza tym znów po długiej przerwie brałam udział w społeczności Lets talk Health, zadania trwały około 1,5 tygodnia.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 05-09-2020 13:15

U mnie z zymetrii też przyszła taka wiadomość jestem teraz w forum o kawie za 150 zł i zauważyłem że niektórzy tam mówią że nie piją kawy ziarnistej a to forum jest o takiej kawie więc musieli kłamać w ankiecie Wink

Warto też wchodzić na demando często są ankiety które nie przychodzą na maila


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Juziaro - 05-09-2020 15:32

Ggusiaja nie rozważasz jakiegoś mentoringu? Chętnie bym się pod Ciebie podpiął.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 05-09-2020 16:00

(05-09-2020 13:15)Kryspin napisał(a):  U mnie z zymetrii też przyszła taka wiadomość jestem teraz w forum o kawie za 150 zł i zauważyłem że niektórzy tam mówią że nie piją kawy ziarnistej a to forum jest o takiej kawie więc musieli kłamać w ankiecie Wink

Warto też wchodzić na demando często są ankiety które nie przychodzą na maila

Czyli pewnie o to chodziłoSmile Pamiętam, że też miałam taką ankietę odnośnie kawy, ale w moim przypadku za rzadko pijam kawę ziarnistą i dlatego pewnie nie wybrano mnie do tego forum, zaznaczyłam zgodnie z prawdą. Choć ankietę przeszłam całą i na końcu miałam informacje o tej dyskusji. Gratuluję Tobie, że się dostałeśSmile

Muszę jednak przyznać, że Zymetria się rozkręciła, bo w przeciągu 6 miesięcy wiele było dzienniczków, dyskusji, zadań z ich aplikacją, testowania produktów. Oczywiście do wielu się nie dostałam, ale daje to duże możliwości i jest znacznie ciekawsze niż zwykłe ankiety.

Tak w Demando widzę po poleconych,że wypełniają ankiety, a ja zaproszeń też nie dostawałam, tylko tam zawsze zapominam się logować, muszę o tym panelu też pamiętać.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Massimo93 - 07-09-2020 16:23

(05-09-2020 13:15)Kryspin napisał(a):  i zauważyłem że niektórzy tam mówią że nie piją kawy ziarnistej a to forum jest o takiej kawie więc musieli kłamać w ankiecie Wink
pewnie temu tyle zarabiają na ankietach bo kłamią
A na tym demando to się dostaje punkty za poleconych bo ja nie mam?
Też bym chciał do zymetrii, ale nigdy żadne zaproszenie nie przychodzą mi na mejle od nikogo. Jak sie tam dostać?


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 07-09-2020 16:30

(07-09-2020 16:23)Massimo93 napisał(a):  
(05-09-2020 13:15)Kryspin napisał(a):  i zauważyłem że niektórzy tam mówią że nie piją kawy ziarnistej a to forum jest o takiej kawie więc musieli kłamać w ankiecie Wink
pewnie temu tyle zarabiają na ankietach bo kłamią
A na tym demando to się dostaje punkty za poleconych bo ja nie mam?
Też bym chciał do zymetrii, ale nigdy żadne zaproszenie nie przychodzą mi na mejle od nikogo. Jak sie tam dostać?

Tak za każdą wypełnioną ankietę poleconego otrzymuje się 1 pkt. z Zymetrii bardzo często maile z zaproszeniem nie dochodzą, niestety od dawna tak jest i jeszcze tego nie zmienili.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Massimo93 - 07-09-2020 18:10

Hmm moi poleceni na demando wypełniają ankiety a nigdy za nich punktów nie dostaje.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 26-09-2020 20:15

Witam, powoli kończy się wrzesień, który okazał się dość dobrym miesiącem jeżeli chodzi o ilość wypełnionych ankiet, co oczywiście nie zawsze musi się równać dużym zarobkomSmile Mimo to widzę, że jest u mnie lepiej z wypełnianiem większości badań.

Nie wiem jak u innych osób zajmujących się wypełnianiem ankiet, ale u mnie dużo badań było w Reaktorze Opinii, Badaniach Opinii, ySense, Surveyo24 a nawet parę trafiło się w MNForce (zleciłam tam pierwszą wypłatę - 20 zł).

Mam taką wskazówkę dla osób zarejestrowanych w ySense, jeśli wypełnicie choć jedną ankietę i chcecie mieć bonus koniecznie sprawdźcie zakładkę REVENUE UNIVERSE, dokładnie Theorem Reach, nawet jesli nie dostaniecie się do badania otrzymacie 1 cent lub więcej i bonus też wtedy wpadnie. Tam zaglądam zawsze na końcu bo stawki ogólnie są tam niskie.

Na blogu nieoczekiwanie coś ruszyło się z reklamami. Kolejny post opublikowałam.

W ramach współpracy napisałam 3 artykuły. Teraz zamierzam szukać kolejnych takich zleceń, może bardziej w tym kierunku będę się rozwijać... byłoby fajnieSmile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Kryspin - 26-09-2020 22:37

Super oby tak dalej. U mnie akurat w badanie-opinii było też sporo ale coś do wielu się nie mogłem dostać . W ysense po mega przestoju też się ruszyło ale za to za zymetrii cisza chociaż pierwszy raz w życiu na koncie mam 1558 pkt Smile dzięki za info o ysense bo ostatnio miałem po 1 ankiecie i robiłem te oferty ze ściągnięciem apki i żadnej mi nie zaliczyli teraz to wyjaśniają.


I ps ostatnio chyba w badanie opinii nie dają punktów za ankiety znajomych? Kolega mi pisał że on np za ankietę 40 pkt dostał 4 pkt (które ja powinienem dostać) plus 2 za udostępnienie na fb


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 27-09-2020 07:52

(26-09-2020 22:37)Kryspin napisał(a):  Super oby tak dalej. U mnie akurat w badanie-opinii było też sporo ale coś do wielu się nie mogłem dostać . W ysense po mega przestoju też się ruszyło ale za to za zymetrii cisza chociaż pierwszy raz w życiu na koncie mam 1558 pkt Smile dzięki za info o ysense bo ostatnio miałem po 1 ankiecie i robiłem te oferty ze ściągnięciem apki i żadnej mi nie zaliczyli teraz to wyjaśniają.


I ps ostatnio chyba w badanie opinii nie dają punktów za ankiety znajomych? Kolega mi pisał że on np za ankietę 40 pkt dostał 4 pkt (które ja powinienem dostać) plus 2 za udostępnienie na fb

Dzięki za miłe słowaSmile Widzę, że bardzo podobnie jest u nas z ankietamiSmile Ja też z zymetrii nie otrzymuje ostatnio żadnych zaproszeń, choć wypłatę dostałam na czas. Ja raz ściągnęłam aplikacje w ySense to mi zaliczyło, ale wolę i tak sprawdzać Theorem Reach, właśnie ostatnio tym sposobem miałam 3 dni z rzędu bonus, co prawda mały, ale zawsze do przodu.

Mi chyba też w panelu Badanie Opinii nie zalicza ankiet znajomych, tak mniej więcej od połowy września. Może zmieniają system poleceń albo jakiś błąd się wkradł. Bo co do płatności nadal płacą w terminieSmile

Od czasu do czasu jak będę miała chwilkę to jakieś moje rady i spostrzeżenia odnośnie ankiet będę tu dodawaćSmile