Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 07-02-2018 22:25

Dziś dużo nie zrobiłam, tzn. ankiet było mało, zupełnie nie chciało mi się robić jakiś zadań. Dałam tylko z dwa posty na FB w tym tylko jeden dotyczący mojej strony.

Plus dla mnie, że zgłosiłam blog do jednego katalogu.

Dziś więcej zrobiłam jednak w domu niż w sieciSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 08-02-2018 22:13

Przede wszystkim udało mi się pozyskać poleconych na stronę, którą wkrótce opiszę na blogu, choć baner już mamBig Grin Myślę, że to ciekawa opcja dla osób z wolnym zawodem lub tych, którzy chcą trochę zarabiać w domu. Jest to również strona dla zlceniodawców.

Nawet sporo ankiet dziś zrobiłam i to krótkich, ale dość dobrze płatnych.

Planuje już post na blogIdea

Jutro raczej nic nie zrobię bo muszę załatwiać sprawy urzędowe i malucha zawieźć do lekarza - szczepienie. Czasem jednak dzień od komputera rozjaśnia umysłSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 11-02-2018 19:17

Nie wiem jak u reszty użytkowników, ale dla mnie to był pracowity weekendSmile ale mnie to cieszy bo więcej wpadnie do kieszeni, a raczej wpłynie na kontoSmile

Jestem zadowolona bo udało mi się napisać post i go opublikowaćSmile

http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/02/freelancer-cos-dla-wolnych-strzelcow-i.html

Poza tym wejść na stronę przybyło dzięki @[11natinka11] (pozdrawiam), FB, i innym stronom, gdzie skutecznie próbuje zostawiać swój linkSmile

Tylko troszkę mniej działałam w domu, więc teraz czas nadrobić tu zaległości.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 13-02-2018 21:50

Sporo dziś mi się udało zrobić, a przede wszystkim pogodzić wszystkie obowiązkiSmile

Dużo ankietLol

Zleciłam sobie wypłatę 50zł. czekam jeszcze na 28,50zł. Mogłabym zlecić jeszcze z trzech innych stron, ale chcę więcej uzbieraćSmile

Spędziłąm miło czas z dziećmi(godzinny spacer w lesie, czytanie książek). Spokojnie posprzątałam i jeszcze mogłam napisać tu moje dzisiejsze osiągnięciaHuh

Chciałabym, żeby było tak każdego dniaBig Grin


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 16-02-2018 18:58

Ostatnio jak zwykle nie odpoczywałam. Sporo robiłam, żeby pozyskać więcej wejść i starałam się to robić regularnie, co przy mojej samodyscyplinie bywa trudne.

Postanowiłam, że w easyhits będę dziennie uzyskiwała jakieś 25 wejść na blog i 25 na inną stronę, gdzie znowu zaczęłam być aktywna. (dziś nie mogłam bo się ta strona wieszała, spróbuję później)

Oczywiście na FB trochę działałam i zaczęłam też pozyskiwać polubienia na FP mojej strony. Dopiero mam 5 polubień, ale w ciągu 2 dni więc i tak jest ok. wcześniej nic z tym nie robiłam więc muszę troche przy tym tez posiedzieć.

W weekend mam zamiar opublikować post na blogu (pomysł już mam) i mam zamiar FP podpiąćSmile

Dostałam wypłatę z SWpanel i mogłabym powiedzieć, że mam na auto 50zł z 10000zł. ale i tak wiem, że pójdzie na wydatki domowe więc póki co nie będę wypisywac ile już uzbierałam. Może za jakiś czas jak będę miała większe wpływy. Poza tym czekam na jeszcze 2 wypłaty.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 16-02-2018 23:07

Ładnie działasz, gratuluję samozaparcia, a pamiętaj, ze wszystko przychodzi z czasem i jest tylko coraz lepiej. Ja jak zaczynałam w panelach to pamiętam że na początku cieszyłam się z kilku bonów po 20 lub 40zł i potem małych wpływów na konto. Teraz jest lepiej m.in dzięki poleconym, a także coraz większej ilości ankiet (kiedyś tyle nie było).
Może kiedyś na ankietach będzie można zarobić jak np za pół etatu w pracy i to każdy bez polecania, bo będzie ankiet do wypełniania na 4 godziny 5 dni w tygodniu a wypłata jak na pół etatu najniższej krajowej Smile Fajnie by było Smile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 17-02-2018 12:15

(16-02-2018 23:07)11natinka11 napisał(a):  Ładnie działasz, gratuluję samozaparcia, a pamiętaj, ze wszystko przychodzi z czasem i jest tylko coraz lepiej. Ja jak zaczynałam w panelach to pamiętam że na początku cieszyłam się z kilku bonów po 20 lub 40zł i potem małych wpływów na konto. Teraz jest lepiej m.in dzięki poleconym, a także coraz większej ilości ankiet (kiedyś tyle nie było).
Może kiedyś na ankietach będzie można zarobić jak np za pół etatu w pracy i to każdy bez polecania, bo będzie ankiet do wypełniania na 4 godziny 5 dni w tygodniu a wypłata jak na pół etatu najniższej krajowej Smile Fajnie by było Smile

Taka perspektywa byłaby naprawdę fajnaSmile Dzięki za miłe słowaSmile Widziałam u Ciebie, że wczoraj miałaś bardzo dużą ilość ankiet i to na pewno również zachęca do dalszej pracySmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 17-02-2018 20:14

Plan wykonany - post napisanySmile

http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/02/gamehag-graj-zbieraj-punkty-wymieniaj.html

Jutro jeszcze dołożę parę rzeczy na blogu i zaktualizuje niektóre posty, bo na różnych stronach zaszły małe zmiany takie dotyczące nagród lub punktów.

Dziś jeszcze dostałam wypłatę z Zymetrii 25zł.Smile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 17-02-2018 22:44

Szkoda, że już rzadko gdzie mnie można zaskoczyć ze stroną bez inwestycji w której nie mam konta, ale lata siedzenia w necie i wyszukiwanie stron robią swoje Smile
Na bardzo wielu stronach, nawet jak regularnie nie działam to mam konto, bo przez tyle lat wyhaczyłam tą stronę, a że potem się nie udzielałam to już inna sprawa.
Czasem chciałabym w odwdzięczeniu się być czyjąś poleconą, ale niestety rzadko sa takie strony, które działają kilka lat, w których ja nie mam konta.
Chociaż zawsze jak całkiem nieaktywne to można na inny meil ponownie założyć konto Smile

A na tym mozna też zarobic nawet jak sie nie gra w gry, bo można np sprzedać na forum w ogłoszeniach kod google play lub inne kody, a paysafecard mozna także doładować konto skrill o czym nie każdy wie, a ze skrill mozna na konto


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 18-02-2018 09:27

Ja czasami wyszukuję strony i się cieszę, że znalazłam coś nowego a potem się okazuje, że to prawie takie samo miejsce jak inne i juz tam nic nie robię bo mi się nie chcę.

A co do karty paysafecard to dzięki za wskazówkę, bo ostatnio się zastanawiałam gdzie i jak mogłabym ją wykorzystaćSmile