Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 24-10-2019 22:21

Ja też nic ne dostałam z tej społeczności


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - Kryspin - 24-10-2019 22:33

fajnie że udało Ci się wygrać w philips u mnie było co miesiąc a od 2 miesięcy już nic Smile

ja brałem udział w społeczności kierowców ale też brak info moderatorka pisała że teraz trwa weryfikacja odpowiedzi przez organizatorów więc może to potrwać Smile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 25-10-2019 18:36

(24-10-2019 22:33)Kryspin napisał(a):  fajnie że udało Ci się wygrać w philips u mnie było co miesiąc a od 2 miesięcy już nic Smile

ja brałem udział w społeczności kierowców ale też brak info moderatorka pisała że teraz trwa weryfikacja odpowiedzi przez organizatorów więc może to potrwać Smile

Też miałam długa przerwę w nagrodach w tej społeczności. Nagroda do mnie jeszcze nie dotarła. Ogólnie dziś powinna być.

Dziękuje Tobie i Natince za odpowiedź odnośnie społeczności kierowców. Już myślałam, że o jakimś wpisie zapomniałam. Czyli musimy być cierpliwiSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - Marta. - 28-10-2019 19:43

Hej Smile Mała informacja odnośnie powyższej rozmowy - dziś dostałam na maila powiadomienie o nagrodzie ze społeczności kierowców, u Was pewnie też jest, więc warto zerknąć do poczty mailowej Smile



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 28-10-2019 21:49

(28-10-2019 19:43)Marta. napisał(a):  
Hej Smile Mała informacja odnośnie powyższej rozmowy - dziś dostałam na maila powiadomienie o nagrodzie ze społeczności kierowców, u Was pewnie też jest, więc warto zerknąć do poczty mailowej Smile

Dzięki Marta. za informacje, też dziś dostałam maila z nagrodąSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 28-10-2019 21:58

Też otrzymałam Smile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 02-12-2019 21:46

Witam WszystkichSmile

Bardzo długo nic nie zamieszczałam w moim dzienniku, niestety ale rózne sytuacje życiowe szczególnie te dotyczące zdrowia pochłonęły mnie bardzo. Zabrakło czasu i siły, żeby regularnie dodawać wpisy. Również na moim blogu nie dodawałam kolejnych postów, jedynie co dwa dni temu uzupełniłam jakie nagrody otrzymałam w październiku i listopadzie - póki co są one wyróżnione bez dowodów wypłat.

Będę się streszczać, ponieważ zmęczenie nie pozwala mi za długo siedzieć.

Zaległe podsumowanie za miesiąc PAŹDZIERNIK

W sumie wyszło około 256zł. - to chyba najsłabszy w tym roku miesiąc. Powód ten sam, o którym pisałam wcześniej.

Podsumowanie za miesiąc LISTOPAD

Z ankiet, społeczności zamkniętych - 600zł.

Dodatkowo 50zł. za napisany artykuł w ramach współpracy. Co w sumie daje 650 zł.

Jak już wspomniałam na moim blogu nie pojawił się od dłuższego czasu post z zestawienie. Dlatego tu pokrótce napiszę ile ankiet udało mi się wykonać w ostatnich miesiącach:
Wrzesień - 28 ankiet
Październik - 46 ankiet
Listopad - 60 (w tym 10 związanych z dzienniczkiem o napojach w Klubie Kantar).


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 11-01-2020 23:07

Dziś przedstawie krótkie podsumowanie za miesiąc grudzień, który nie był dla mnie zbyt łaskawy. 2 tygodnie byłam praktycznie bez internetu ponieważ mój modem przestał działać, udało mi się jednak kupić nowy, lepszy i dzięki temu mogę robić więcej rzeczy w krótszym czasie, co naprawdę jest dla mnie ułatwieniem. Szczególnie że nadal dysponuje małą ilością czasu.

W grudniu udało mi się zyskać 413zł.

Wynik średni, mogło być lepiej, ale jak wiadomo niektórych rzeczy się nie przeskoczy, a los bywa zmienny. To co udało się zarobić uzyskałam dzięki ankietom, zamkniętym społecznościom.

W najbliższym czasie mam zamiar skupić się na tym aby być bardziej niezależną finansowo - w sumie to mój główny cel. Troszkę bardziej myśleć o tym aby się rozwijać i próbować innych form zarabiania przez Internet.


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 14-01-2020 22:30

Od ostatniego wpisu nie minęło dużo czasu jednak udało się kilka rzeczy zrobić.

1. Podjęłam się napisania 3 artykułów.
2. Próbuję zarobić coś na reklamach na moim blogu (być może w przyszłości również na innych stronach).
3. Robię od najmniejszych do największych aktywności w internecie, żeby przyspieszyć zdobywanie funduszy.

Dziś otrzymałam zapłaty za aktywności w społecznościach Elevate oraz Wizja Orange łącznie 82zł. oraz udało mi się się zlecić wypłatę w Prolific za około 32zł. Wykonałam tam dziś ankiety za 2,90 i 0,49 - ta pierwsza została zaliczona po paru minutach.

Mam nadzieję, że będę częściej dodawała wpisy w dzienniku tak jak to miało miejsce na początkuSmile


RE: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - ggusiaja - 17-01-2020 22:49

Tak jak obiecałam w moim dzienniku będą częściej wpisy, dlatego też krótkie sprawozdanie z ostatnich kilku dniSmile

1. Pierwszy artykuł napisany w połowie (muszę go napisać do poniedziałku).
2. Testowanie zarabiania na reklamach adsense - szału nie ma, choć myślałam ,ze nic nie będzie.

[Obrazek: adsens.png]

3. Dostałam się do zamkniętej społeczności Insiteconsulting "Moja społeczność domowa" - za co dziękuję jednej z osób z forumSmile Ankieta, a raczej formularz był dostępny w zaproszeniu w GreenPanthera. Sprawdzcie u siebie być może też się dostaniecie. Widziała, że ktoś też o tym wspominała w temacie związanym właśnie z GreenPanthera.

Poza tym wreszcie mam lepszy telefon, który mam nadzieję, bedzie na siebie zarabiał. Będę mogła zainstalować aplikacje których wczesniej nie mogłam używać ze względu na przestarzały system. W niedługim czasie dam znać czy to był odpowiedni krok i są z tego jakieś zyskiSmile

Co do społeczności zamknietych warto się do nich dostać bo często sa to fajne zyski. Niektóre trwają tydzień, inne zaś rok albo i parę lat. Przykro mi ale jedna z takich społeczności została zmknieta a byłam jej uczestnikiem ponad 1,5 roku. Była to społeczność C-space Philips Beauty - bardzo ciekawe projekty oraz nagrody.