Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 06-06-2019 21:03

Początek czerwca jest dla mnie dość frustrujący. Nadal mam mało czasu na ankiety, blog i inne aktywnosci związane z zarabianiem w internecie. Dodatkowo mój sprzęt się sypie i wymaga natychmiastowej wymiany, jednak finanse mi na to ni pozwalają. Przestaję już narzekać... Jak się sprawy mają i co się udało w tym tygodniu zrobić - już piszę.

1. Otrzymałam pierwsza wypłatę w tym miesiącu z Surveyo24 - około 22zł.
2. Zleciłam wypłaty i oczekuję na następujące nagrody:
- Philips Beauty - 30,80zł
- Globis Survey - bon Allegro w wysokości 20zł.
- Keeprewarding - 5$
- Pentagon Online - 20zł.
- Zymetria - 25zł.
3. Znów biorę udział w społeczności Let's Talk Health - krótkie aktywności za które mam otrzymać 5€.
4. Dzieki ankiecie z Zymetrii dostałam się do Klubu Internautów co jest plusem, minusem jest fakt że nie udało mi się w terminie wypełnić ankiety kwalifikującej do tygodniowego zadania.
5. Muszę zainwestować w nowy telefon albo tablet żeby móc korzystać z aplikacji Bulbshering, gdzie wykonuje się zadania za które oczywiście otrzymuje się wynagrodzenie. Poza tym do innych serwisów również się przyda.
6. W clixsense troszkę lepiej mi ostatnio szło i było sporo ankiet jednak do wielu również się nie dostałam, a szkoda.

Jak widać są plusy i minusy, jednak się nie poddaję i działamSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 07-06-2019 18:41

Dostaniesz w każdym tygodniu takie zaproszenie w klubie internautów, ale zadanie jest ciężko. Ja juz drugi tydzień powinnam robić wpisy, a jeszcze żadnego nie zrobiłam. Cięzko mi zacząć jakoś. Codziennie masz pisać o portalach informacyjnych jakie czytasz codziennie i oceniać je i wklejać zdjęcia, także łatwe to nie jest...


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 07-06-2019 19:04

(07-06-2019 18:41)11natinka11 napisał(a):  Dostaniesz w każdym tygodniu takie zaproszenie w klubie internautów, ale zadanie jest ciężko. Ja juz drugi tydzień powinnam robić wpisy, a jeszcze żadnego nie zrobiłam. Cięzko mi zacząć jakoś. Codziennie masz pisać o portalach informacyjnych jakie czytasz codziennie i oceniać je i wklejać zdjęcia, także łatwe to nie jest...

Dzieki że mi wyjaśniłaś, bo nie wiedziałam dokładnie jak to będzie dalej wyglądać. Z tego co napisałaś to myślę, że aż tyle czasu nie będę miała żeby co tydzień dawać wpisy, no chyba, że się bardzo zmobilizuje. Zobacze tez jak to będzie z ilością punktów.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 07-06-2019 20:53

(07-06-2019 19:04)ggusiaja napisał(a):  
(07-06-2019 18:41)11natinka11 napisał(a):  Dostaniesz w każdym tygodniu takie zaproszenie w klubie internautów, ale zadanie jest ciężko. Ja juz drugi tydzień powinnam robić wpisy, a jeszcze żadnego nie zrobiłam. Cięzko mi zacząć jakoś. Codziennie masz pisać o portalach informacyjnych jakie czytasz codziennie i oceniać je i wklejać zdjęcia, także łatwe to nie jest...

Dzieki że mi wyjaśniłaś, bo nie wiedziałam dokładnie jak to będzie dalej wyglądać. Z tego co napisałaś to myślę, że aż tyle czasu nie będę miała żeby co tydzień dawać wpisy, no chyba, że się bardzo zmobilizuje. Zobacze tez jak to będzie z ilością punktów.

chyba nawet codziennie wpis o tym jakie informacje czytałaś ze screenami, ale podzielone jest na tygodnie


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 07-06-2019 21:45

(07-06-2019 20:53)11natinka11 napisał(a):  
(07-06-2019 19:04)ggusiaja napisał(a):  
(07-06-2019 18:41)11natinka11 napisał(a):  Dostaniesz w każdym tygodniu takie zaproszenie w klubie internautów, ale zadanie jest ciężko. Ja juz drugi tydzień powinnam robić wpisy, a jeszcze żadnego nie zrobiłam. Cięzko mi zacząć jakoś. Codziennie masz pisać o portalach informacyjnych jakie czytasz codziennie i oceniać je i wklejać zdjęcia, także łatwe to nie jest...

Dzieki że mi wyjaśniłaś, bo nie wiedziałam dokładnie jak to będzie dalej wyglądać. Z tego co napisałaś to myślę, że aż tyle czasu nie będę miała żeby co tydzień dawać wpisy, no chyba, że się bardzo zmobilizuje. Zobacze tez jak to będzie z ilością punktów.

chyba nawet codziennie wpis o tym jakie informacje czytałaś ze screenami, ale podzielone jest na tygodnie

Czyli sporo roboty przy tym będzie, jeden tydzień spróbuję, żeby zobaczyć czy się uda, ale tydzień w tydzień codziennie to raczej nie dam rady.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 11-06-2019 19:14

Ach temperatura bardzo podskoczyłaSmile Z jednej strony fajnie, można się opalać trochę leniuchować a z drugiej strony trzeba uważać żeby się nie przegrzaćWink

U mnie jakoś praca wreSmile

Zrobiłam od wczoraj sporo ankiet, troszkę też więcej działam w DDOB.

Dziś bardzo pozytywnie zaskoczył mnie panel LifePoints - dodano mi ponad 2400 punktów, nie wiem niestety dokładnie dlaczego, z jednej strony w ostatnim czasie próbowałam wypełniać u nich sporo ankiet jednak zawsze prędzej czy później mnie wyrzucało. Dziś oprócz tych punktów udało mi się wypełnić 2 ankiety jedną za 250 pkt i drugą za 150 pkt. (tu czekam na wyjasnienie ponieważ badanie ukończyłam ale saldo się nie zmieniło). Jeśli pozytywnie rozpatrzą moje zapytanie zlecę tu wypłatę w wysokości 60zł.

Otrzymałam dziś wynagrodzenie z clixsense (około 38zł.), The Street - 50zł., globis survey - karta Allegro 20zł., doładowanie telefonu 10zł. - Demando.

Potwierdziłam chęć otrzymania wynagrodzenia z Let's Talk w wysokości około 21zł.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - Kryspin - 11-06-2019 19:48

U mnie też dziś w life doliczyli ponad 2400 punktów ale to za ten 7 dniowy dziennik o kosmetykach itp.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 11-06-2019 20:02

(11-06-2019 19:48)Kryspin napisał(a):  U mnie też dziś w life doliczyli ponad 2400 punktów ale to za ten 7 dniowy dziennik o kosmetykach itp.

Dzięki za informacje, tak ja próbowałam tę ankietę początkową zrobić z tego dzienniczka to ciągle pojawiał się jakiś błąd i nie mogłam kontynuować, ale widocznie u nich zostało to zarejestrowane jakbym brała udział. Cóż tym razem mi się poszczęściłoSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 12-06-2019 19:37

Nie wiem co się dokładnie dzieje, ale mam dziś dużo szczęścia jeśli chodzi o zarobki w internecieCool

W LifePoints ukończyłam ankietę za 300pkt. i tym samym zleciłam wypłatę w wysokości 60zł. Otrzymałam również wiadomość że punkty za wczorajszą ankietę zostaną doliczone do 2 tygodni ponieważ tak mają uzgodnione z firmą zlecającą badanie.

Kolejna pozytywna sprawa to bonus w Electrolux w wysokości 40zł.

Udało mi się także wypłacić z panelu Norstat 20zł. - miałam tu wczoraj i dziś ankietę (w sumie za 32pkt.) oraz propozycje ankiety telefonicznej, umówiłam się na dany dzień i godzinę jednak nikt nie zadzwonił w umówionym terminie.

Wypłaty które dziś otrzymałam to:
- Let's Talk - około 21zł. (wczoraj potwierdziłam dziś już otrzymałam- takie szybkie przelewy lubię),
-Forum Beauty Philips - 30,80zł.

Myslałam że czerwiec będzie trudny w uzyskaniu wiekszych nagród, tym czasem jest ładnieSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 12-06-2019 22:07

Ja to samo jestem zadowolona z niespodziewanych wypłat Smile Nawet się na początku miesiaca nie przewidzi ile się zarobi w danym miesiacu, bo ciagle jakieś niespodzianki przy tylu róznych panelach i stronach zarobkowych, ale to fajnie Smile