Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 05-04-2019 15:54

Trzy pierwsze nagrdoy z oczekujących już otrzymałam, dowody oczywiście zamieszczone są na moim blogu. Poza tym do oczekujących doszła nagroda z:
- lifepoints - 60zł.
- e-panel 50zł. (tu wypełniłam formularz ale nie potwierdziłam wypłaty, zrobiłam to dopiero po mailu i nie wiem czy otrzymam, tyle się dzieje, że zrobiłam to z rozpędu).

Jak na poczatek miesiąca jest naprawdę ciekawie, a nagrody coraz wyższeSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 09-04-2019 22:08

Dzis zrobiłam małą aktualizację nagród na moim blogu, ponieważ większość wypłat juz do mnie dotarła.

Zauważyłam, że za niektóre ankiety w clixsense i keeprewarding moim poleconym zostały odjęte środki. Dlatego pamiętajcie ankiety warto wypełniać rzetelnie, bo za to dostaje się wynagrodzenie. Firmy zlecające badania chcą odpowiednio i dokładnie wypełnionych kwestionariuszy, a nie takich robionych byle jak. Jak widać sprawdzają odpowiedzi, jeśli coś nie pasuje to nie płacą za wykonane badanie, tym samym strony pośrdniczące cofają przyznane środki.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 10-04-2019 16:27

Nowy post na moim blogu właśnie zamieściłam, dotyczy on Lifepoints i tego jakie mam odczucia odnośnie tego panelu, krótko i na temat: https://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2019/04/lifepoints-czyli-globaltestmarket-w-w.html

Jestem zadowolona ponieważ przyznano mi kolejną nagrodę ze społeczności o zdrowiu, nie wiem czy będzie jeszcze kontynuacja,ale póki co nie zostało ono zamkniete. Zobaczę za jakiś czas czy jeszcze będą kolejne tematy.

W Prolific miałam parę krótkich ankiet, w keeprewrding też troszkę centów wpadło. W Swpanel też mi się dziś 3 udało wykonać.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 11-04-2019 12:26

Widzę że dostałaś wypłatę z surveyo24. Po ilu dniach dostałaś i czy musiałaś do nich pisać?


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 11-04-2019 12:40

(11-04-2019 12:26)11natinka11 napisał(a):  Widzę że dostałaś wypłatę z surveyo24. Po ilu dniach dostałaś i czy musiałaś do nich pisać?

Wypłatę z surveyo24 dostałam po 4 dniach od zlecenia i nic do nich nie pisałam teraz zbieram na kolejnąSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 11-04-2019 12:52

(11-04-2019 12:40)ggusiaja napisał(a):  
(11-04-2019 12:26)11natinka11 napisał(a):  Widzę że dostałaś wypłatę z surveyo24. Po ilu dniach dostałaś i czy musiałaś do nich pisać?

Wypłatę z surveyo24 dostałam po 4 dniach od zlecenia i nic do nich nie pisałam teraz zbieram na kolejnąSmile

czyli rzeczywiście to raczej wynika ze słabej organizacji panelu niż z tego, że specjalnie oszukuje i jest scamem tak myslę


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 11-04-2019 13:00

(11-04-2019 12:52)11natinka11 napisał(a):  
(11-04-2019 12:40)ggusiaja napisał(a):  
(11-04-2019 12:26)11natinka11 napisał(a):  Widzę że dostałaś wypłatę z surveyo24. Po ilu dniach dostałaś i czy musiałaś do nich pisać?

Wypłatę z surveyo24 dostałam po 4 dniach od zlecenia i nic do nich nie pisałam teraz zbieram na kolejnąSmile

czyli rzeczywiście to raczej wynika ze słabej organizacji panelu niż z tego, że specjalnie oszukuje i jest scamem tak myslę

Też mi się tak wydaję, coraz więcej jest tam ankiet, właśnie jedną przed chwilą zrobiłam o przesyłkach, coraz więcej uzytkowników i byc może nie nadążają z tym wszystkim. Myślę, że powinno to za jakiś czas wrócić do normy.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 16-04-2019 15:14

Mam mało czasu, żeby więcej zaglądać i pisać na forum, wiele czynników na to wpłynęło. Sporo aktywności na różnych stronach, ankiet, pisanie tekstów, poza tym sprawy prywatne i zdrowie. Cóż jednak zarobki są coraz wyższe i naprawdę jestem sama zaskoczona jak to wszystko przebiega.

Jest połowa kwietnia a wypłat i różnych nagród ciągle przybywaSmile Uzupełniła dowody wypłat na moim blogu, jeśli jesteście ciekawi to oczywiście zapraszam.

Największym zaskoczeniem była szybka realizacja wypłaty w E-panel, zajęło to zaledwie 7 dni a mają czas do 45 dni. Oby tak dalejSmile

Wciąż dużo ankiet mam w Klubie Kantar i Lifepoints oraz w Surveyo24 i Keeprewarding.

W tym momencie czekam na wypłaty z:
- keeprewarding - 5$
- Domowi Herosi Philipsa - 21zł.
- Klub Kantar - mam już uzbierane na kolejne doładowanie za 20zł. (to już drugie e tym miesiącu)

Kolejne miłe zaskoczenie to kontynuacja forum o zdrowiu w języku angielskim, czy sie dostałam dowiem się za tydzień. Tu w sumie otrzymałam już około 130zł. Zapowiadało się skromnie a tu proszę sporo aktywności ale i sporo zyskuSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 16-04-2019 16:33

Jak teraz jest z lifepoints, trzeba sie logować? Ostatnio nie przychodzą mi ankiety na meila, a jak u Ciebie?


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 16-04-2019 16:43

(16-04-2019 16:33)11natinka11 napisał(a):  Jak teraz jest z lifepoints, trzeba sie logować? Ostatnio nie przychodzą mi ankiety na meila, a jak u Ciebie?

U mnie jest też różnie czasem przychodzą a czasem nie, wiec sprawdzam również u nich na stronie. Często jest tak, że dostaję maila z informcją, ze jest dostępna ankieta i jak przechodzę na stronę lifepoints to się okazuje, ze jest więcej ankiet.