Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 10-03-2019 22:03

(10-03-2019 21:46)11natinka11 napisał(a):  Tak sie ostatnio zastanawiam o co chodzi z tym globaltestmarket? Ja żadnego informacyjnego meila nie miałam o zmianach od czasu tamtej zmiany punktów, mam dalej losy na loterie i nie mam punktów za niezaliczone ankiety... dziwne...

Loterie mają wycofać w ciągu dwóch tygodni i wtedy podobno mają być naliczane te punkty za nieukończone ankiety. Tak jest w mailu od nich. Zobaczymy czy zajmie to 2 tygodnie czy dłużejSmile Wstawaim zrzut wiadomościSmile

[Obrazek: gtmmail.png]


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 11-03-2019 16:19

(10-03-2019 22:03)ggusiaja napisał(a):  
(10-03-2019 21:46)11natinka11 napisał(a):  Tak sie ostatnio zastanawiam o co chodzi z tym globaltestmarket? Ja żadnego informacyjnego meila nie miałam o zmianach od czasu tamtej zmiany punktów, mam dalej losy na loterie i nie mam punktów za niezaliczone ankiety... dziwne...

Loterie mają wycofać w ciągu dwóch tygodni i wtedy podobno mają być naliczane te punkty za nieukończone ankiety. Tak jest w mailu od nich. Zobaczymy czy zajmie to 2 tygodnie czy dłużejSmile Wstawaim zrzut wiadomościSmile

[Obrazek: gtmmail.png]

Dziwne, ja takiego meila nie dostałam


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - SkylineR34 - 11-03-2019 16:57

@Natinka
Sprawdź może w spamie, ja też dostałem ten sam mejl.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 11-03-2019 19:51

wszystko sprawdziłam wpisując na meilu w wyszukiwanie globaltestmarket i tak mam jak na zdjęciu, a te informacje o koncie to przypomnienie hasła bo straciłam zapamiętane hasła

[Obrazek: gl.png]


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - Marta. - 11-03-2019 20:06

Ja niestety również nic od nich nie dostałam na maila. Fajnie, że zawsze znajdzie się osoba, która wrzuci na forum dodatkowe informacje, bo nie miałabym pojęcia o planowanych modyfikacjach Smile Zmiana sama w sobie chyba raczej na plus, bo punkty zawsze się przydadzą, a wygranie w loterii zależy od bardzo dużego szczęścia/farta. Swoją drogą ciekawe, czemu informacja nie dotarła do wszystkich, ale tego pewnie już się nie dowiemy.



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 12-03-2019 22:19

U mnie dziś ciekawy dzień jeśli chodzi o zyski w internecie, choć czasu nie miałam za wiele.

Otrzymałam dziś:
- wyrównanie z elecrolux 12zł.
- nagroda z Philips Beauty - 30,8zł.
- clixsense - 10,24$ czyli około 38zł.

Poza tym wiele ankiet dziś było w clixsense do których się nie dostałam, ale jedną zrobiłam krótką z Peanut Labs za 0,56$ dodatkowo poklikałam w MoreTV bo chciałam sprawdzić czy zaliczą tego 1 centa, udało się i dzięki temu jutro bonus 0,07$. Może komuś się przyda, jesli 1 ankietę zrobicie szczególnie dobrze płatną to warto w MoreTV poklikać to jeszcze bonus dojdzieSmile

Nagród jeszcze nie zamieściłam na blogu, postaram się to zrobić jutroSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 14-03-2019 20:03

Miałam z gtm rekrutacje chyba do tej społeczności cspace philips po angielsku co Ty jesteś, robiłam długa ankietę po angielsku a na końcu, że już maja za duzo osób o moim profilu.
To była ankieta w gtm za 30 losów.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 14-03-2019 20:46

(14-03-2019 20:03)11natinka11 napisał(a):  Miałam z gtm rekrutacje chyba do tej społeczności cspace philips po angielsku co Ty jesteś, robiłam długa ankietę po angielsku a na końcu, że już maja za duzo osób o moim profilu.
To była ankieta w gtm za 30 losów.

Z tego co pamiętam to też miałam w GTM ją tylko za losy, ale to było rok temu. Myslę, że oni co jakiś czas robią taką rekrutację.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - obey93 - 14-03-2019 22:54

Nic nie wiedziałem... Świetny blog, i zarobki. Życzę powodzenia w dzienniku, i jak najwięcej ankiet Wink!


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 14-03-2019 23:04

(14-03-2019 22:54)obey93 napisał(a):  Nic nie wiedziałem... Świetny blog, i zarobki. Życzę powodzenia w dzienniku, i jak najwięcej ankiet Wink!

Dziękuję bardzoSmile