Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 01-03-2019 12:46

(28-02-2019 22:11)Kryspin napisał(a):  Żeby u mnie w electrolux nie było że zamiast 3 euro dostanę 3 zł Big Grin

No własnie, dla mnie to małe wprowadzenie w błąd, że tak powiemSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 01-03-2019 21:17

Ja tez jeszcze nie dostałam z vw.
Swoja drogą jestem ciekawa co insites sobie myśli znów widząc mój meil do wypłaty, bo mam u nich z wielu społeczności beka


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 01-03-2019 21:28

(01-03-2019 21:17)11natinka11 napisał(a):  Ja tez jeszcze nie dostałam z vw.
Swoja drogą jestem ciekawa co insites sobie myśli znów widząc mój meil do wypłaty, bo mam u nich z wielu społeczności beka

A już myslałam, że o mnie zapomnieliSmile
Pewnie w ich księgowości jesteś już dobrze znanaSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - kamys0 - 04-03-2019 22:34

Ja nie otrzymałam żadnego mejla z informacją o 3 euro. Dziwne, że nic mi nie wysyłają. W surveyo nigdy mi nie zaokrągliła kwoty do $6. Ostatnio wypłaciłam ponad 500pkt i dostałam $5. Nie wiem, jak Wy to robicie. Z clickworkera mnie oszukali i nie wypłacili pieniędzy. Nie polecam tej oszukańczej apki.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 04-03-2019 22:34

Tak bym chciała rozpoczynać każdy tydzień - oczywiście dotyczy to zarobków i ilości ankiet jakie udało mi się wypełnić.

Pierwsze dwie miłe wiadomości otrzymałam rano:
1. dostanę wyrównanie z electroluxa teraz 1Euro=4zł. czyli 10zł powinnam jeszcze dostaćSmile
2. wypłatę z Imas otrzymałam na konto bankowe (30zł.)

Poza tym dziś jak na poniedziałek zrobiłam bardzo dużo ankiet.
- 3 z keeprewarding
- 1 z greenpanthera
- 2 z badanie opinii(po zalogowaniu na stronie)
- 1 z SwPanel
- 2 globaltestmarket
- 1 Ariadna

miałam też ankietę z klubu kantar ale kolejny raz nie zakwalifikowałam się i wpadło tylko10pkt.Undecided

Zaczęłam również 2 tygodniowy projekt w społeczności o zdrowiu i w innych społecznościach pojawiły się kolejne aktywności, ale odłożyłam to na późniejSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - Kryspin - 05-03-2019 09:14

Też dostałem maila z electrolux o wyrównaniu które miało być wczoraj ale jeszcze nic nie dostałem.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 05-03-2019 10:21

(05-03-2019 09:14)Kryspin napisał(a):  Też dostałem maila z electrolux o wyrównaniu które miało być wczoraj ale jeszcze nic nie dostałem.

Też jeszcze nie dostałam.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - kamys0 - 06-03-2019 10:49

A inni już dostali w lutym z tego, co się dowiedziałam.
Moje konto na Elektrolux bez mojej wiedzy zostało usunięte. Wypłaty nie otrzymałam.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 08-03-2019 22:51

Choć nie mam ostatnio za wiele czasu to udało mi się napisac i opublikować post dotycząc aktualizacji i moich spostrzezeń o paru stronach --> https://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2019/03/serwisy-zarobkowe-moje-spostrzezenia.html

W między czasie otrzymałam wypłatę z keeprewarding 5$ i z I-say 2euro.

Do oczekujących doszła wypłata z clixsense troszkę ponad 10$, forum Philips Beauty 30,8zł.

Ten tydzień był naprawde ciekawy jeśli chodzi o ilość ankiet, w sumie jestem pozytywnie zaskoczona ilością badań, nawet jeśli nie do wszystkich udało mi się zakwalifikować.

Bardzo duzo mam równiez aktywności w zamknietych społecznościach i jestem tym trochę przytłoczona. Mam nadzieję, że w weekend uzupełnie wszystko i bedę miała troszkę luzuWink


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 10-03-2019 21:46

Tak sie ostatnio zastanawiam o co chodzi z tym globaltestmarket? Ja żadnego informacyjnego meila nie miałam o zmianach od czasu tamtej zmiany punktów, mam dalej losy na loterie i nie mam punktów za niezaliczone ankiety... dziwne...