Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 23-02-2019 18:09

Nie dostaje się powiadomienia o nagrodzie na maila. Tylko właśnie w tej tabeli jest wszystko wyjaśnione i pokazane.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - kamys0 - 24-02-2019 09:15

Tam są tylko imiona, nic więcej. Nie ma nic na temat wysyłki nagrody gdzie i kiedy.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 24-02-2019 11:38

W tabeli która wyświetla się w profilu, a nie tej oficjalnej. Moja nagroda widnieje już u mnie w profilu a czy u innych jest to nie wiem, może tych nagród w wysokości 3 Euro jeszcze nie dodali.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - kamys0 - 25-02-2019 07:43

U mnie nic się nie wyświetla, tak jak pisałam. Dlatego nie wiem, kiedy i jak to wyślą.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 25-02-2019 12:13

Tak jak już pisałam, być może jeszcze nie dodali tych nagród i dopiero to zrobią.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - Kryspin - 25-02-2019 14:09

Ja dziś maila od electrolux dostałem że przyznają mi kwotę 3 euro Big Grin


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 25-02-2019 14:23

(25-02-2019 14:09)Kryspin napisał(a):  Ja dziś maila od electrolux dostałem że przyznają mi kwotę 3 euro Big Grin

Gratuluje:)Też dostałam takiego maila dosłownie przed chwilą, tylko z tą większa kwotąSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 26-02-2019 22:24

Znowu ciut z wszystkim nie nadążam, miał być jeszcze jeden post w tym miesiącu na moim blogu ale myślę, że nie dam rady.

Dziś kieruję podziekowania dla KryspinaSmile za co z pewnością wieszSmile

W między czasie odnotowałam nagrodę z Surveyo24 - wymieniałam 501(5,01$) otrzymałam 6$. Taka mała podpowiedź jeśli macie tam konto to spróbujcie czasem zmienić użytkownika, podac inny mail, będziecie mieli wtedy więcej ankiet i tych w panelu i tych wysyłanych drogą elektroniczną.

Po mału uzupełniam nagrody na blogu.

Jak widac mniej mam czasu ostatnio na działania w internecie, ale dużo czasu spędzam z moją rodzinkąSmile Czasem popatrzę na te moje pociechy i myślę sobie jak nie teraz będę miała dla nich czas to kiedy, jeszcze parę lat i już nie będę dla nich taka ważna, co jest normalną koleją rzeczy. Z drugiej strony mają mnie cały czas przy sobie więc mają dużo szczęscia a czasem próbują to wykorzystaćSmile Taka mała moja refleksjaSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 28-02-2019 21:32

Myslę, że już dziś nie otrzymam żadnej wypłaty więc robię podsumowanie lutegoSmile

Kwota wszystkich nagród to 327zł. - liczyłam na ciut więcej jednak nie wszystkie nagrody dotarły i czasem trwa to dłużej. (dokładny wykaz oczywiście na moim blogu).

Znów dodam statystyki z bloga z ostatnich 28 dni, widać, że jest troszkę gorzej, jednak brak czasu, brak wiekszej ilości wpisów i brak jakiejkolwiek dodatkowej promocji robi swoje. Mam nadzieję, że w marcu będzie lepiej i się za to wezmęBig Grin Cieszy mnie jednak fakt, że większość tych wejść jest z wyszukiwarkiSmile


[Obrazek: gl2.png]

W tym momencie oczekuje na nagrody z:
- keeprewarding - 5$
- Toluna - 40zł. Empik
- Imas - 30zł.
- I-say - 2Euro
- forum VW - 14zł. (czy tylko ja nie dostałam czy inni też za dwu dniowe zadanie?Undecided)

Z Electroluxa miało być 10 Euro otrzymałam jednak 30zł. W sumie mogli zaznaczyć odrazu kwotę nagrody w złotówkach, ale lepsze to niż nic i tak się cieszę, że otrzymałamSmile

Dziś w clicworker miałam drugą ankietę, ale widziałam też zadania na aplikację, jednak nie mam ochoty nagrywać się więc czasem będę sprawdzać czy są inne zadania.

W cashbackrabat obniżyli stawkę za codzienne klikanie w baner reklamowy były 4 grosze teraz są 2 grosze, tak samo jest z opcją klikaj i zarabiaj. Jednak maile sa nadal płatne za 4 grosze i jest ich sporo.

W różnych społecznościach wykonałam w tym tygodniu wiele zadań, jest to dość czasochłonne.

W Klubie Kantar mam ostatnio dużo ankiet jednak z wielu mnie wyrzuca, ale zawsze te 10 pkt wpadnie a tych ankiet miałam łącznie 11 ankiet (1 nadal do wypełnienia, 1 nie wypełniona i już zamknieta, 2 ukończone, 7 - brak odpowiedniego profilu).


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - Kryspin - 28-02-2019 22:11

Żeby u mnie w electrolux nie było że zamiast 3 euro dostanę 3 zł Big Grin