Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 02-02-2019 10:26

(01-02-2019 17:35)kamys0 napisał(a):  Witaj @ggusia. Jak to robisz, że masz ankiety z profilicu? Ja nie mam żadnych.

Ogólnie ostatnio mało tam zaglądam, bo nie mam czasu albo zapominam mieć włączoną ich stronę, czasem jak zajrze to akurat się trafi. Zaglądam też do wątku tu na forum, czasem ktoś napisze, że jest właśnie ankieta. Poza tym to myślę, że wypełnienie profilu jest ważne.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 02-02-2019 21:18

Moje małe podsumowanie miesiąca. W styczniu wyszło 370zł. Wykaz szczegółowy możecie zobaczyć na blogu w zakładce Moje Nagrody.

Ogólnie jestem zadowolona bo myslałam, że będzie mniejSmile

Dodatkowo czekam na wypłaty z:
- Badanie Opinii - 50zł
- Norstat - 20zł
- Toluna - 40zł bony do Empiku
- Forum Philips Domowi Herosi - 43zł.

Myślę, że jeszcze coś wpadnie z innych stronCool

Małe statystyki z bloga tym razem dokładniejsze. Z ostatnich 28 dni.


[Obrazek: ags.png]


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 10-02-2019 21:54

Troszkę ostatnio miałam mniej czasu na aktywność w internecie, jednak w ten weekend udało mi się nadrobić zaległości. Przede wszystkim napisałam post o prostych sposobach polecania róznych stron https://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2019/02/polecanie-stron-serwisow-proste-sposoby.html

Dodałam otrzymane wypłaty na blog.

Teraz oczekuje na nagrody z:
- clixsense 10,5$
- Toluna 40zł. bony do Empiku
- Norstat - 20zł.
- Forum Philips - 30,8zł.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - Kryspin - 11-02-2019 05:13

Forum Philipsa to domowi herosi? Ślad wiesz że 30.8 dostaniesz?


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 11-02-2019 11:18

(11-02-2019 05:13)Kryspin napisał(a):  Forum Philipsa to domowi herosi? Ślad wiesz że 30.8 dostaniesz?

To nie to samo. Forum Philipsa to forum w języku angielskim i jest to społeczność firmy C-space i tam mam już w profilu zaznaczone że otrzymam nagrodę za styczeń za aktywność i dlatego wiem że 30,8. A to drugie forum to już wiesz jakie jest z insiteconsulting i tam otrzymałam za to 2-dniowe zadanie około 42zł. (czyli 10 Euro)


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 15-02-2019 22:16

Doszły do mnie kolejne nagrody, które zamieściłam już na blogu. Ogólnie dziś ładnie poszło mi w clixsense i jutro będę miała bonus i od nich otrzymałam już wynagrodzenie, chciałabym, w tym miesiącu zlecić jeszcze jedną wypłatęSmile Czy się uda zobaczymy.

Osoby, które zajmują się ankietami i uczestniczą w róznych społecznościach zamknietych wiedzą, że ostatnio sporo czasu zajmują wpisy na tych stronach u mnie jest podobnie.

W Klubie Kantar miałam ostatnio sporo ankiet, ale udało mi się ukończyć tylko 1 na 5 mozliwych. Nadal nie mam tam przeniesionego konta z TNS i trochę mi się nie chce już do nich pisaćUndecided

W lutym prawdopodobnie zlecę pierwszą wypłatę z Imas w wysokości około 30zł. a jestem tam około 2 latLol


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 21-02-2019 22:02

Udało mi się wygospodarować troszkę czasu więc napiszę co udało mi się w tym czasie zrobicSmile

Dostałam się do kolejnej społeczności o zdrowiu tym razem, ale nawet jeszcze profilu nie uzupełniłam bo nie miałam kiedy. Poza tym jest w języku angielskim więc zawsze jakoś bardziej to odkładam.

Zaczełam znów pisać posty w DDOB i pare punktów wpadło - postanowiłam, że uzbieram na kolejną kartę podarunkową. Lubię pisać, więc czemu się nie staraćSmile

Po dłuższym czasie zleciłam wypłatę z Prolific (5,38) i oczywiście otrzymałam ją, ale nie dodałam jeszcze dowodu do nagród(brak czasu). Dziś miłe zaskoczenie - 3 ankiety a wczoraj 1 (ostatniej z dzisiejszego dnia raczej nie zaliczą bo nie zmieściłam się w czasie - czasem tak bywa).

Wpadło również doładowanie telefonu z Demando 10zł., pierwsza wypłata z Norstat 20zł.

Oczekuję na:
- nagrodę z Electrolux - miało być 10Euro, ale wyświetla mi się, że 30zł. (zobaczymy jak przeleją),
- Imas - 30zł.
- Opinie -20zł. mam zamiar zrealizować doładowanie telefonu;
- Toluna - 40zł. Empik

Na blogu odnotowałam małe spadki, ale myslę, ze jakoś to nadrobięSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 21-02-2019 22:17

Były już informacje o nagrodach w electrolux? Ja nie mam informacji. Czy ktos jeszcze ma?


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - kamys0 - 22-02-2019 11:42

Ja też nic nie mam z elektroluxa.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - Kryspin - 22-02-2019 11:46

Ciężko coś tam dostać ponad 200 wpisów i chyba 30 nagród a za ankietę już nie mówię tam to prawie 500 było wypełnionych.