Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 23-12-2018 21:50

Po długim czasie udało mi się dodać stronę do bloga z nagrodami, póki co jest pokazane to co udało się zdobyc w listopadzie. Może dodam jeszcze kilka wypłat z grudnia dziś, reszte w najbliższych dniach.

Otrzymałam również wypłatę z poznaj.to, czyli jednak udało się przekroczyć 600zł. Cool

Teraz będzie mniej ankiet, róznych aktywności więc troszkę posiedzę więcej przy blogu.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 29-12-2018 21:15

Dziś na blogu pojawił się nowy wpis, jest on związany ze zmianami jakie wprowadzam na blogu o tym gdzie przestaję być aktywna jesli chodzi o zdobywanie nagród - uważam, że trzeba jednak zrobić z tym remanent, bo się nie opłaca w niektórych serwisach działać.

http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/12/zmiany-aktualizacje-nowosci.html

Jesli chodzi o wynagrodzenie za grudzień to myslę, że przez kolejne dwa dni nic już nie otrzymam z wypłat, więc mogę juz teraz napisać jaką kwotę dokładnie udało się wyciągnąć w tym miesiącu. Zatem wyszło 636zł. Dla mnie jest to naprawdę zadawalająca sumkaBig Grin Tym bardziej, że na początku jak sobie przypomnę było 10 razy mniej.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 03-01-2019 22:25

Myślę, że nie tylko ja dziś ucieszyłam się z ilości ankiet jakie otrzymałam i wypełniłam:)Nie wiem jak u reszty osób które uczestniczą w badaniach online ale ja zakwalifikowałam się i ukończyłam 7 (clixsense, keeprewarding, norstat, bankosfera, klub zdrowia, badanie opinii, opinie.pl) i jeszcze i tak wszystkich nie zrobiłam bo nadal mam 3 z i-say które czekają, zrobie je później.

Ostatnie parę dni zajęłam się trochę bardziej promocją bloga, co dało ładne rezultaty i srednio wejść na dzień wzrosło 70% do tego co było. Więc jestem zadowolona. Chciałabym w najbliższym czasie taki ruch utrzymać bądź go zwiększyć, dlatego juz szykuję nastepny post.

W tym momencie oczekuje na dwie nagrody

-Klub Kantar 32zł.
- Keeprewarding 5$


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 07-01-2019 20:52

Widzę, że u Ciebie dalej ładnie idzie Smile Ja ostatnio troche przystopowałam i dlatego nawet nie opłaca mi się dodawać wpisów w dzienniku, bo wychodzę z założenia, że jak jest mniej niz 5 ankiet na dzień to az wstyd uwzględniać takie raporty, ale muszę się w końcu znów zabrać za ankiety i wiem, że znów prędzej czy później się wezmę, bo juz parokrotnie przez lata wypełniania ankiet miałam krótkie kryzysy i przestoje...


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 07-01-2019 22:12

(07-01-2019 20:52)11natinka11 napisał(a):  Widzę, że u Ciebie dalej ładnie idzie Smile Ja ostatnio troche przystopowałam i dlatego nawet nie opłaca mi się dodawać wpisów w dzienniku, bo wychodzę z założenia, że jak jest mniej niz 5 ankiet na dzień to az wstyd uwzględniać takie raporty, ale muszę się w końcu znów zabrać za ankiety i wiem, że znów prędzej czy później się wezmę, bo juz parokrotnie przez lata wypełniania ankiet miałam krótkie kryzysy i przestoje...

W sumie teraz mam więcej ankiet z polskich paneli niż z rotatorów. Choć wypełniam ankiety krócej niż Ty to rozumię Twoje podejście. Czasami też mam dość i wtedy staram się 1-2 dni przystopować i nawet komputera nie włączam bo muszę od tego odpocząć. Mam nadzieję, że u Ciebie ten przestój będzie krótki bo lubię do Twojego dziennika zaglądaćSmile

A tak przy okazji otrzymałam już wypłatę z Keeprewarding. Nadal czekam na nagrodę z Klubu Kantar i jeszcze z Forum Philips.
Poza tym w kliku panelach brakuje mi naprawdę niewiele aby zlecić kolejne wypłaty. Zawsze mnie to irytuje jak 1 albo 2 punkty decydują kiedy otrzymam kolejną wypłatęUndecided


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 12-01-2019 20:00

Parę dni minęło więc czas napisać co i jak...

Na blogu odnotowałam 30 tyś. wejść tym razem kolejna 10 wpadła w 3,5 miesiąca, co mnie satysfakcjonujeCool


[Obrazek: blog30.png]

Cieszę się również że zdecydowałam się na zakładkę "Moje Nagrody" widzę że sporo osób do niej chętnie zagląda. Uzupełniłam nogrody z grudnia więc teraz będę już dodawać ze stycznia.

Otrzymałam 32zł. z Klubu Kantar oraz 30zł z Forum Philips.

Zleciłam wypłatę z Ankiety Pro Bono 20zł. (troszkę ponad 9zł. oddałam na cele charytatywne), zleciłam również wypłatę z globaltestmarket 60zł. oraz kolejną z keeprewarding 5$. Mam juz równiez uzbierane 25zł. w klubie zdrowia.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 13-01-2019 11:39

Na moim blogu nowy post, kolejna aktualizacja dotycząca paneli badawczych http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2019/01/nowa-odsona-zasady-czyli-co-nowego-w.html

Uzupełniłam również nagrody za styczeń w zakładce Moje Nagrody więc jestem na bieżąco.

Chciałabym żeby ta regularność potrwała dłużejSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - wsite - 14-01-2019 11:25

Brawo! Trzymam kciuki abyś zarobiła na ten samochód! Smile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - kochamkesz - 14-01-2019 13:54

Do śledzenia podepnij ANALytics Lol Smile Jest dużo dokładniejsze, niż standard z bloggera. Nie myślałaś o własnej domenie ?


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 14-01-2019 15:31

(14-01-2019 11:25)wsite napisał(a):  Brawo! Trzymam kciuki abyś zarobiła na ten samochód! Smile

Dziękuje bardzoSmile Ach bardzo bym chciała ten samochód wiele rzeczy jednak jest jeszcze po drodzeSmile Póki co większość z tego co uzbieram wydaje na to aby moje skarby miały jak najlepiej - cóż takie już serce matki.

Cytat:Do śledzenia podepnij ANALytics Lol Smile Jest dużo dokładniejsze, niż standard z bloggera. Nie myślałaś o własnej domenie ?

Do śledzenia strony używam narzędzi z google może nastepnym razem dam screen, widzę że masz inne z tym skojarzenia. A jeśli chodzi o domenę to nie mam kiedy się za to zabrać i nie wiem czy byłaby to aż taka duża róznica Za mało o tym wiem. Poza tym w bloggerze wiem co i jak i jest to dla mnie wygodne.