Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 02-12-2018 19:46

Listopad za mną i troszkę się z tego powodu cieszę, bo dużo robiłam i na różnych stronach i na forach, poza tym bardzo dużo się działo w moim życiu rodzinnym także czas żebym troszkę odetchnęła i wróciła do regularnego dodawania postów na blog. Nistety ale nie miałam na to czasu. Mam nadzieję, że w grudniu to nadrobię.

W listopadzie udało mi się uzyskać około 400zł.

Najwięcej zyskałam dzięki clixsense, keeprewarding, prolific, forum Philips.

Wiele projektów zakończyło się w zeszłym miesiącu jednak wynagrodzenie za nie otrzymam pewnie w tym miesiącu więc nie liczę ich do miesięcznego listopadowego podsumowania.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 03-12-2018 19:30

Cały dzień dziś walczyłam z migreną i prawie nic nie zrobiłamUndecided

Jednak zdobywanie funduszy w internecie jest zawsze wielką niewiadomą. Po tym jak troche przeszedł mi ból głowy popatrzyłam sobie na większość stron w których działam i znowu miłe zaskoczenie w keeprewarding wygrałam 5$ Huh


[Obrazek: kc.png]

Dziekuję poleconym a raczej jednej osobie SkylineR34Big Grin
Juz wyjaśniam w połowie listopada na stronie zorganizowano konkurs jeśli od 14 do 30 listopada nowi poleceni uzbierają więcej niż 25 centów bierzemy udział w konkursie. Jakoś specjalnie nie starałam się, żeby cokolwiek wygrać i patrzyłam w ostatni dzień nie było mnie wśród 8 nagrodzonych, a tym czasem zajęłam 8 ostatnie miejsce i stąd wygrana. Pierwsza osoba w konkursie wygrała 100$. Takie konkursy to ja rozumięSmile

W tym momencie czekam tam na zleconą wypłatę 5$, mam 6,77$ uzbierane i jeszcze czekam na zatwierdzenie ankiety za 3,96$.

Poza tym z forum VW miałam info że otrzymam 70zł za ostatnie zadania, z forum bankosfera 25 zł.

Doszła jeszcze wypłata z prolific 5,70 instantSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - SkylineR34 - 04-12-2018 09:58

(03-12-2018 19:30)ggusiaja napisał(a):  Dziekuję poleconym a raczej jednej osobie SkylineR34Big Grin
Do usług Cool
A reszta się leni, a później narzekają jakie to małe zarobki w branży.
Tu nawet jak się mało ankiet wypełnia to wpada jakiś grosz - a to za odrzucone ankiety 1cent, a to za głosowanie na strone 0.3gr, a to z minutestuff za chwilę klikania parę centów itd.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 04-12-2018 15:41

(04-12-2018 09:58)SkylineR34 napisał(a):  
(03-12-2018 19:30)ggusiaja napisał(a):  Dziekuję poleconym a raczej jednej osobie SkylineR34Big Grin
Do usług Cool
A reszta się leni, a później narzekają jakie to małe zarobki w branży.
Tu nawet jak się mało ankiet wypełnia to wpada jakiś grosz - a to za odrzucone ankiety 1cent, a to za głosowanie na strone 0.3gr, a to z minutestuff za chwilę klikania parę centów itd.

Brawo!!!! Zgadzam się, właśnie tak ludzie robiąSmile Nic dodać nic ująćSmile Jeszcze raz dziękiSmile Spokojnie można coś uzbierać i to przy małym wysiłku tylko trzeba chcieć a nie patrzeć aż pieniądze same na konto wpływająTongue


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 05-12-2018 23:16

Ten dzień był dość intensywny, sporo udało mi się zrobić i w domu i w internecie.

Na moim blogu opubikowałam wpis. Tym razem na temat polskich paneli badawczych - stworzyłam mój mały ranking TOP 5 http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/12/top-5-polskich-paneli-badawczych-moim.html

Udało mi się dziś ukończyć 3 ankiety w globaltestmarket za łacznie 1000pkt. oraz dostałam jakies dodatkowe 150pkt za wcześniej już wykonana ankietę, szczerze mówiąc nie wiem dlaczego, ale nie będę z tego powodu narzekać.

Zleciłam wypłatę z ladycashback w wysokości 100zł.
Oczekuję również na nagrodę z forum Philipsa 30,8zł., keeprewarding 5$, marketagent 2,2Euro.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - Kryspin - 08-12-2018 11:43

dostałaś wypłatę z Hiving ?? Ja zamówiłem 17 listopada i dziś do nich napisałem i po 5 min kasa na pp była Smile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 08-12-2018 14:08

(08-12-2018 11:43)Kryspin napisał(a):  dostałaś wypłatę z Hiving ?? Ja zamówiłem 17 listopada i dziś do nich napisałem i po 5 min kasa na pp była Smile

Tak dostałam ale tak jak pisałeś przez dwa tygodnie nie wysłali więc sama do nich napisałam i miałam na następny dzień. I te 4000pkt wymienili mi na 16 zł., nie wiem po co na ich stronie jest ten przelicznik skoro i tak inną kwotę się dostaje. Jednak lepiej 16 zł niż 4zł., a tyle w sumie powinnam dostaćBig Grin


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 08-12-2018 17:10

Moja pierwsza wypłata w ladycashback, zleciłam 5.12 otrzymałam na konto już po dwóch dniachSmile Ta sama firma która ma stronę cashbackrabat i z której tez już wypłacałam i za jakiś czas mam zamiar znów wypłacić bo brakuje mi 10zł.


[Obrazek: ld.jpg]

Poza tym otrzymałam wypłatę z keeprewarding (dowód w wątku o tej stronie) 5$ i do nastepnej wypłaty w wysokości 10$ brakuje mi zaledwie 0,40centów.

Dostałam jeszcze wyrównanie z forum VW 1 euro oraz z marketagent 2,2euro.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 12-12-2018 18:54

Ostatnio stwierdziłam, że póki co odpuszczę sobie miesięczne zestawienia nagród, za to na blogu dodam stronę gdzie na bieżąco będę dodawać jakie nagrody skąd otrzymałam. Potrzebna jet mi taka zmiana bo nużyło mnie to comiesięczne podsumowanie. W dzienniku będę podawała łączną sume zdobytych nagród za każdy miesiąc.

W tym tygodniu dotarły do mnie nagrody z forum o napojach - 65zł, comiesięczna nagroda z forum Philipsa 30,8zł. Zrealizowałam też doładowanie telefonu za 20zł. z panelu Opinie.

Zleciłam 10$ z Keeprewarding, 11$ z clixsense, 100zł. z cashbackabat (to juz druga nagroda w tym roku z tej strony).

Myslę, że grudzień wypadnie ładnie jeśli chodzi o nagrody, widać to nawet w tym wpisie. Na blog szykuje wpis i małe modyfikacjie o których już wspominałam.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 20-12-2018 19:24

Rzadko ostatnio piszę w dzienniku, ale naprawdę listopad i grudzień okazują się intensywne jeśli chodzi o działania w internecie, w domu też nie leżę do góry brzuchem. Mam co robić.

W ostatnim poście napisałam, że czekam na wypłaty teraz trochę to zaktualizuję:
- keep rewarding - otrzymałam 10$ i jeszcze 5$ wczoraj w sumie w grudniu 20$(muszę dodać dowód wypłaty w wątku o tej stronie) - do kolejnej wypłaty w wysokości 5$ brakuje mi zaledwie 0,39centówHuh
- clixsense - miało być 11$ ale w sumie wyszło 16,40$(czyli 59zł);
- cashbackrabat- 107zł juz u mnie na koncie;
- i-say - 4 Euro
- bankosfera - 25zł.

W tym momecie czekam na nagrodę z poznaj.to - 20zł, panel smgkrc (teraz już klub kantar) - 32 zł.

Jesli otrzymam choć jedną z wyżej wymienionych wypłat to wyjdzie że przekroczę w miesiącu ponad 600zł., co jest dla mnie kolejnym rekordem.

Dziękuję również osobom poleconym.

Może byłoby jeszcze więcej nagród ale nie mam czasu cały dzień siedzieć przy komputerze dlatego ostatnio zaniedbałam prolific, i-say, Tnsonline, GFK, DDOB i wiele innych. Skupiam sie na tych stronach gdzie moge w krótkim czasie coś zyskać. Mam nadzieję, że za jakiś czas to się zmieni.

EDIT: udało się i w keep rewarding zleciłam kolejne 5$