Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 25-10-2018 19:53

Po ostatnim poście sama się zdziwiłam, że jest taka ilość wejść na blog i to bez jakiejś większej promocji tym bardziej, że nie mogę zalogować się na moje konto FB powiązane z FP dotyczącym bloga, chcą abym zweryfikowała nr tel, a ja nie chcę. Jeśli macie na to sposób dajcie znać!!!!!

Wczoraj przyznali mi nagrodę w forum Philipsa za jeden większy projekt, dopiero dziś spojrzałam i kwota to 132zł.Huh

Nadal czekam na parę wypłat o których wcześniej pisałam i doszły jeszcze 2 Euro z forum VW, Zleciłam z Hiving ale nie wiem ile mi tam wypłacą i doł. tel. z TNS.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - adam_per - 25-10-2018 20:01

gratulacje, ale płatnosci...
co do bloga, to jest na prawde widoczny i polecany na google, na różne frazy fajnie przekierowuje...


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 25-10-2018 20:12

(25-10-2018 20:01)adam_per napisał(a):  gratulacje, ale płatnosci...
co do bloga, to jest na prawde widoczny i polecany na google, na różne frazy fajnie przekierowuje...

Dzięki, co do widoczności bloga to sama nie potrafię tego aż tak dobrze sprawdzić-chybaSmile Ale zauważyłam, że z wyszukiwarki google właśnie ostatnio mam najwięcej wejść, więc masz pewnie rację. I szczerze mówiąc bardzo mnie to cieszySmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 02-11-2018 13:12

Październik za nami i jak dla mnie był dość owocnySmile Zyski to ponad 400zł. Dokładną kwotę podam jak napiszę post z podsumowaniem.

Dziś po dwóch dniach wolnego mam sporo do zrobienia. Listopad zapowiada się całkiem ciekawie jeśli chodzi o kolejne wypłaty, już w tej chwili oczekuję na nagrody z:
-panel smgkrc 32zł.
- klub zdrowia 25 zł.
- zymetria 25zł.
- Hiving - ? (sama nie wiem ile otrzymam)

Dziś zleciłam i otrzymałam kolejną wypłatę z Prolific 5,25 FuntaSmile

Mam zamiar również zamówić w tym miesiącu wypłatę z ladycashback w wysokości (100zł.) - brakuje mi około 5zł.

W clixsense również zamierzam zrealizować wypłatę - dziś z samego rana wpadła krótka ankieta za 1,44$ i mam nadzieję, że jeszcze jedną zrobię, bo wtedy będzie bonus.

Blog prosperuje ładnie i dlatego planuje kolejny post a raczej dwa.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 02-11-2018 18:37

Planowałam zrobić 2 ankiety w clixsense żeby mieć bonus a zrobiłam 4 ankiety + 1 doliczyli mi zaległą i dzisiejszy wynik na tej stronie to 3,61$ a jutro bonus 0,50$ i zleciłam małą wypłatę 10,80$Huh


[Obrazek: cd.png]


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 05-11-2018 17:58

Na blogu nowy wpis, nie jest to podsumowanie. Dodałam nowy post, żeby coś się działo na blogu i żeby nie było tylko wykazów nagród.

http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/11/strony-typu-cashback-aktualizacja.html

Poza tym nadal mam zablokowane konto FB i postanowiłam sobie je odblokować, kupię sobie nowy starter i podam im już ten numer. Jesli będą dalej próbować blokować konto, oleje ich i tak blog ładnie się buja i to bez promocji na FB.

Dodatkowo postanowiłam, że będę wcześniej wstawać i dzieki temu więcej zrobie. Niestety ale lubię przeciągać ten moment kiedy wstaje. Widzę, że mój starszy syn ma tak samo więc zrobie to dla niego i dla siebieSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 08-11-2018 20:48

Na moim blogu post z podsumowaniem październikaSmile

http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/11/pazdziernik-wykaz-nagrod.html

Wyszło 439zł. co jest dla mnie wynikiem zadawalającym, ale nie będę ukrywać, że apetyt rośnie w miarę jedzeniaSmile

Ogólnie mam teraz dużo ankiet i różnych zadań na forum Philipsa i szykuje się też coś na forum VW. Trochę znowu się nie wyrabiamUndecided

Ostatnio ładnie idzie mi w clixsense jest początek miesiąca a ja już otrzymałam wypłatę i mam nadzieję, że jeszcze jedną zlecę w listopadzieSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 14-11-2018 20:18

Co nowego u mnie po prawie tygodniu?

Przede wszystkim odblokowałam sobie konto na FB, kupiłam dodatkową kartę, zarejestrowałam (za 5zł mam 6GB internetu na 7 dni - to efekt uboczny, później z tej karty nie mam zamaru korzystać) i w sumie zamieściłam jeden zaległy post. A zablokowali mnie oczywiście bo za duzo w jednym dniu chciałam dodać postów w różnych grupach. Ciekawe czy teraz będą chceli weryfikacji zdjęcia. Jak tak to dam sobie z nimi spokój bo i bez tego blog ładnie prosperujeSmile

W tym momencie jestem aktywna w trzech forach:
-VW ocenach pomysłów za 70zł.
- Pożyczki przez internet Zymetria - bankosfera - za 25zł.
- forum Philips ankieta i aktywność (być może otrzymam jakąś dodatkową nagrodę w wysokości 5Euro)

Miało być jeszcze jedno forum o napojach ale jeszcze kolejna część projektu nie ruszyła, więc czekam.

W listopadzie zleciłam i otrzymałam już parę wypłat z których jestem dość zadowolona, doszły również doładowania do telefonu, więc jak zwykle wszystko idzie w dobrym kierunku.

Jaki mam plan na dalsze dni? (a raczej miesiącebeka)

-zmodernizować moje miejsce "pracy" - gdybyście widzieli na czym to wszystko robię, co przetrwał mój mały netbook Acer oraz jak słaby mam chwilami internet to powinnam dostać podwójną nagrodę za cierpliwość i wytrwałość, bo czasem wszystko u mnie trwa dwa albo trzy razy dłużej niż normalnie - dlatego muszę jeszcze bardziej wziąć się do roboty. Dzięki temu zyskam nie tylko pieniądze ale i czas którego naprawdę mam mało.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 14-11-2018 22:50

Wspomniałam o dodatkowej nagrodzie z forum Philips teraz spojrzała i dostałam 2 nagrody jedną za wcześniejszy projekt i za ankietę o której pisałam post wyżejSmile
Czyli z tego forum w listopadzie otrzymałam nagrody w wysokości prawie 75zł.Huh


[Obrazek: np1.png]

Pamiętajcie warto się starać.

I jeszcze w keeprewarding dziś ładnie mi idzie, zmykam żeby coś jeszcze zarobićSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 20-11-2018 22:14

Mała aktualizacja co u mnie słychać a raczej jak idzie radzenie sobie w zdobywaniu funduszySmile

Nie będę narzekać, bo jest coraz lepiej. Dziś będzie sporo zrzutów, żebym nie była mało wiarygodna w tym co piszę.

W tym tygodniu bardzo ładnie idzie mi w keeprewarding (https://zarabiam.com/Temat-Keep-Rewarding-ankiety-platne-zadania-wideo-platne-reklamy-153474)

Spójrzcie sami:


[Obrazek: kee1.png]

[Obrazek: kee2.png]

[Obrazek: k1.png]

I dlatego zlęcę tu dziś wypłatę w wysokości 5$ i jeszcze zostanie mi 1,40$ albo i więcej jesli jeszczę posiedzę przy tej stronie.

Tak jak myslałam w clixsense udało zlecić się wypłatę póki co w wysokości 14$. Ostatnio jest tu dużo ankiet.



Otrzymałam nagrody z forum Philips i nagrody z klubu zdrowia i z Zymetrii.

Na blogu pierwszy raz odnotowałam ponad 3000 wejść na miesiącSmile


[Obrazek: b1.png]

Jak widać nawet małe sukcesy mnie cieszą i motywują do dalszej pracy. Jednak zaległości mam bardzo duzo, muszę napisać nowy post, wypełnić sporo zaległych ankiet i uzupełniać wpisy na forum i to nie jednym. I oczywiście zajmować się domem i moimi skarbamiSmile