Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 01-09-2018 12:55

Kolejny wpis na moim blogu dzis postanowiłam pokrótce napisac o zamkniętych forach http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/09/czym-sa-fora-zamknieta-jak-sie-do-nich.html

A do wczorajszej listy nagród na które czekam dodam jeszcze nagrodę z globis-survey 20zł. na allegro.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 05-09-2018 17:09

W tym tygodniu otrzymałam już nagrody z poznaj to 20zł, prolific - 21zł i dziś zleciłam tam wypłatę w wysokości 12.49£ Huh, otrzymałam również 20zł na allegro z globis-survey, zrealizowałam również doładowanie za 10 zł z Demando.

Wciąż czekam na Ibis 32zł, globaltestmarket 60zł.

W tym tygodniu robię tylko to co musze bo zupełnie nie mam sił i czasu ze względu na życiowe nieciekawe sytuacje. Dlatego też post z podsumowaniem sierpnia będzie ciut później.

W tym tygodniu uzupełniam wpisy w nowym forum.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - Mezir - 06-09-2018 14:22

to ładnie.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 08-09-2018 21:52

Nie było mi łatwo ostatnio się zmobilizować, ale jakoś udało się dziś podsumowanie sierpnia na moim blogu http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/09/sierpien-wykaz-nagrod.html

Kwota może nie powala 217zł. ale dla mnie to juz taka średnia z której się ciesze. W sumie wrzesień juz jest lepszy i to po upływie zaledwie tygodnia, zobaczymy jak będzie dalejSmile Doszły do mnie wypłaty z globaltestmarket - 60zł, prolific - 55,50 zł, ibis -32zł.

Teraz czekam na wypłatę z clixsense ponad 10$, forum Philips 30,8zł.

Cieszy mnie fakt, że taką mam juz płynność tych nagród, jedną otrzymuje, kolejną juz zlecam i tak to się kręciSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 11-09-2018 21:28

Jeszcze niedawno na moim blogu opisałam czym są fora zamknieta i powiem jedno naprawdę polecam dostanie się do takich serwisów. W tym tygodniu zakończyłam jeden projekt na forum smakowanienapojówniealkoholowych za które mam otrzymać 65zł. w tym momencie biorę udział w następnym zadaniu na forum VW za 35zł. I najlepsze, że dziś wybrali mnie na forum Philips do zadania za 30 Funtów czyli około 150zł. oczywiście muszę je wykonaćSmile

Poza tym zastanawiam się nad nowym postem, bo jednak częste a raczej regularne dodawanie postów naprawdę zwieksza popularnośc strony.

Dziś otrzymałam również wypłatę z clixsense wyszło ponad 12$ bo jeszcze parę ankiet zrobiłam zanim wyłacili mi środki.

Na forum Philips oczekuję na 30,8zł. za miesięczną aktywność.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - 11natinka11 - 12-09-2018 19:56

(11-09-2018 21:28)ggusiaja napisał(a):  Jeszcze niedawno na moim blogu opisałam czym są fora zamknieta i powiem jedno naprawdę polecam dostanie się do takich serwisów. W tym tygodniu zakończyłam jeden projekt na forum smakowanienapojówniealkoholowych za które mam otrzymać 65zł. w tym momencie biorę udział w następnym zadaniu na forum VW za 35zł. I najlepsze, że dziś wybrali mnie na forum Philips do zadania za 30 Funtów czyli około 150zł. oczywiście muszę je wykonaćSmile

Poza tym zastanawiam się nad nowym postem, bo jednak częste a raczej regularne dodawanie postów naprawdę zwieksza popularnośc strony.

Dziś otrzymałam również wypłatę z clixsense wyszło ponad 12$ bo jeszcze parę ankiet zrobiłam zanim wyłacili mi środki.

Na forum Philips oczekuję na 30,8zł. za miesięczną aktywność.

No fajne są te fora dyskusyjne, tez je lubię i opinia w formie opisowej jest lepiej płatna od ankiet i w pewnym sensie może być przyjemne wyrażanie swojej opinii w sposób opisowy.
Chętnie bym chciała być w większej ilości takich społeczności
P.s dzięki za informację o forum VW Smile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 12-09-2018 20:31

(12-09-2018 19:56)11natinka11 napisał(a):  
(11-09-2018 21:28)ggusiaja napisał(a):  Jeszcze niedawno na moim blogu opisałam czym są fora zamknieta i powiem jedno naprawdę polecam dostanie się do takich serwisów. W tym tygodniu zakończyłam jeden projekt na forum smakowanienapojówniealkoholowych za które mam otrzymać 65zł. w tym momencie biorę udział w następnym zadaniu na forum VW za 35zł. I najlepsze, że dziś wybrali mnie na forum Philips do zadania za 30 Funtów czyli około 150zł. oczywiście muszę je wykonaćSmile

Poza tym zastanawiam się nad nowym postem, bo jednak częste a raczej regularne dodawanie postów naprawdę zwieksza popularnośc strony.

Dziś otrzymałam również wypłatę z clixsense wyszło ponad 12$ bo jeszcze parę ankiet zrobiłam zanim wyłacili mi środki.

Na forum Philips oczekuję na 30,8zł. za miesięczną aktywność.

No fajne są te fora dyskusyjne, tez je lubię i opinia w formie opisowej jest lepiej płatna od ankiet i w pewnym sensie może być przyjemne wyrażanie swojej opinii w sposób opisowy.
Chętnie bym chciała być w większej ilości takich społeczności
P.s dzięki za informację o forum VW Smile

Nie ma za coSmile

Szczerze mówiąc zaczynam taką formę wyrażaia opinii nawet bardziej lubic niż zwykłe ankietySmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - trio - 13-09-2018 08:31

Widze ze moge sie tu kilka ciekawych rzeczy dowiedziec o zarabianiu przez internet, fajny watek, powodzenia. Smile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 13-09-2018 09:21

(13-09-2018 08:31)trio napisał(a):  Widze ze moge sie tu kilka ciekawych rzeczy dowiedziec o zarabianiu przez internet, fajny watek, powodzenia. Smile

Dziękuję, cieszę się, że komuś moje doświadczenia się przydadząSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 19-09-2018 20:04

Przez ostatnie dni na blogu nic nie robiłam, nie byłam w stanie, choroba dzieci, załatwianie różnych spraw urzędowych i inne losowe zdarzenia sprawiły, że moja strona i to co robię w sieci musiały zejsć na dalszy plan.

W tej chwili nadal czasu mam mało jednak już zaczynam więcej rzeczy robić również w internecie. Cieszy mnie fakt, że za mną sporo zadań wykonanych w różnych forach zamkniętych. W sumie na nich ostatnio najbardziej się skupiłam.

Sukcesem jest to, że już dziś wiem, że suma jaką zdobędę we wrześniu będzie moim rekordemHuh Tylko jeszcze nie wiem ile ostatecznie wyjdzie z wszystkich nagród. Mój najwyższy wynik to 326zł.

Teraz czekam na nagrodę z DDOB bon w wysokości 100zł do H&M, czekam na nagrodę z dwóch for zamknietych łacznie 100zł.(nie wiem czy otrzymam je we wrześniu), dziś otrzymałam nagrodę z surveyo24 5,34$.

Wykonałam również zadanie z forum Philis za 30Euro albo Funtów, raz napisali że w euro raz w funtach więc sama dokładnie nie wiem, ale jeśli mi je zaliczą to pewnie wynagrodzenie otrzymam w październiku.

I to na tyle, ale się dziś rozpisałamSmile