Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 21-08-2018 20:19

Już otrzymałam pierwszą wypłatę z prolificHuh


[Obrazek: prolific.png]


I w dodatku dziś już zrobiłam tam 2 ankiety a raczej jedna tylko miała 2 części za łącznie 3£. Takich stron mogłoby być więcejSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 22-08-2018 11:15

Wcześniej wspominałam, że na blogu zamieszczę opis strony prolific i tak też dziś zrobiłamSmile

http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/08/prolific-wysokie-wynagrodzenie-za.html

Ogólnie jestem ostatnio również zadowolona jesli chodzi o statystyki odwiedzin na mojej stronie.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - gwizdek1 - 22-08-2018 13:28

Póki co mają problem z rejestracją nowych osób :/


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 22-08-2018 14:07

(22-08-2018 13:28)gwizdek1 napisał(a):  Póki co mają problem z rejestracją nowych osób :/

Dzięki za info, nawet nie wiedziałam.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 23-08-2018 08:42

(22-08-2018 14:07)ggusiaja napisał(a):  
(22-08-2018 13:28)gwizdek1 napisał(a):  Póki co mają problem z rejestracją nowych osób :/

Dzięki za info, nawet nie wiedziałam.

Myślę, że jakoś rozwiązali ten problem, widziałam, że ktoś się zarejestrował bo dostałam od nich maila. W tym momencie czekam na akceptacje 2 ankiet.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - gwizdek1 - 24-08-2018 12:55

(23-08-2018 08:42)ggusiaja napisał(a):  
(22-08-2018 14:07)ggusiaja napisał(a):  
(22-08-2018 13:28)gwizdek1 napisał(a):  Póki co mają problem z rejestracją nowych osób :/

Dzięki za info, nawet nie wiedziałam.

Myślę, że jakoś rozwiązali ten problem, widziałam, że ktoś się zarejestrował bo dostałam od nich maila. W tym momencie czekam na akceptacje 2 ankiet.

Niestety dalej mają problem.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 24-08-2018 18:16

Cytat:Niestety dalej mają problem.

Z tego co widziałam dwie osoby zapisały się na tę stronę, ale być może co jakiś czas mają problem, którego trwale nie mogą usunąć. Trzeba próbować co parę dni może wtedy się udaSmile

Zaliczyli mi tam dwie ankiety mam tam teraz 2,55 i czekam na zaliczenie kolejnej ankiety a raczej drugiej części ankiety. Poza tym miałam maila o jednej ankiecie z grą ale wczoraj zdrowie mi nie pozwoliło siedzieć przy komputerze, a dziś krótki wyjazd, więc jej nie zrobilam.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 25-08-2018 19:32

W tym tygodniu doszły do mnie jeszcze nagrody z Keeprewarding 5$, nagroda z forum VW 5€. Zleciłam również nagrodę z panelu smgkrc 32zł.

Wypełniłam zaległe aktywności i ankiety na forum Philips (jestem tam aż w trzech projektach, więc trochę musiałam przy tym posiedzieć). Zaczynam powoli myśleć o kolejnym poście na blog.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 29-08-2018 15:16

Sytuacja jest następująca: dostałam się do kolejnego forum gdzie za aktywność w danym projekcie otrzymuje się nagrodę.

Zleciłam w tym tygodniu wypłatę z globaltestmarket 60zł.

Próbuję ostatnio więcej siedzieć na DDOB bo już niewiele mi brakuje do zamówienia bonu za 100zł. Jednak troszkę brak mi na to czasu.

W przyszłym tygodniu czekają mnie małe zmiany tylko jeszcze nie wiem czy na lepsze czy na gorszeUndecided Mój starszy syn idzie do szkoły i nie wiem jak będzie teraz wyglądała organizacja dnia i czy będę miała więcej czasu czy raczej więcej nerwówRolleyes Zobaczymy...


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 31-08-2018 21:28

Wczoraj i dziś były naprawdę bardzo fajne dni jesli chodzi o ilość ankiet, wynagrodzenie za nie i jeszcze udało się zlecić wypłaty. Miałam napisać post ale się nie udało.

Wypłaty na które czekam to:
- 60zł globaltekstmarket (zrobiłam tu dziś 2 ankiety jedną za 1250pkt i drugą za 250pkt.)
-32zł. Ibis
- 20zł poznaj.to
- 5,05 £ prolific (ale wypłata będzie ciut mniejsza bo pobierają małą prowizje)