Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... (/Temat-Pelna-mobilizacja-wyboista-droga-do-niezaleznosci-154439)



RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 09-08-2018 16:35

Jestem pełna optymizmuSmile

Wczoraj otrzymałam wypłatę z clixsense wyszło ponad 50zł, dziś z keeprewarding 5$ i za chwilę zlecę tam kolejne 5$ (brakuje mi tylko 0,5$). Zleciłam wypłatę z grabpoints 3$ oraz oczekuję nagrody z forum Philips 30,8zł.

Jutro wyjeżdżam i pewnie tylko wieczorem spojrzę jak wygląda ogólna sytuacja na blogu i itd.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 13-08-2018 21:48

Po krótkim odpoczynku przyszedł czas na małe roczne podsumowanie. Oczywiście znajdziecie je tu http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/08/to-juz-rok-podsumowanie.html

Wyszło troszkę ponad 2000zł. z czego jestem zadowolonaSmile

Poza tym otrzymałam nagrodę z grabpoints. Dziś zleciłam keeprewarding 5$ i nadal czekam na nagrodę z forum Philips. Dziś miałam również ankietę z BO! panel odnośnie aplikacji instalowanej na moim komputerze ale nie wyraziłam na to zgody, jakoś wciąż za bardzo cenię moją prywatność. Poza tym myślę, że wynagrodzenie było naprawdę małe - przynajmniej dla mnie.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 15-08-2018 17:09

W ankietach ostatnio mam pecha bo z wielu mnie odrzuca albo za długo je robię i sesja wygasaSad

Jednak dziś udało mi się zlecić i otrzymać wypłatę z surveyo24 kwota to 5,20$ instant na paypalSmile

Poza tym otrzymałam nagrodę z forum Philips 30,8zł. i dostałam się tam do kolejnego projektu, to już chyba trzeci projekt i zaczyna mi brakowac na to czasuSmile Jednak warto bo zawsze to co miesiąc parę złotych.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - MrFuturo - 15-08-2018 20:13

Nie zrozum mnie źle, ale większość wpisów na Twoim blogu dotyczy podsumowania miesiąca, co nie jest zbyt zachęcającą treścią dla nowego czytelnika. Może czas pomyśleć nad wartościowszymi postami Smile
Powodzenia!


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 15-08-2018 20:52

(15-08-2018 20:13)MrFuturo napisał(a):  Nie zrozum mnie źle, ale większość wpisów na Twoim blogu dotyczy podsumowania miesiąca, co nie jest zbyt zachęcającą treścią dla nowego czytelnika. Może czas pomyśleć nad wartościowszymi postami Smile
Powodzenia!

Rozumię, że tak to w ostatnim czasie wygląda, (na blogu zamieściłam 36 wpisów z czego 8 to podsumowania) wcześniejsze post być może były bardziej zachęcające. Mam zamiar w najbliższym czasie skupić się na pojedyńczych stronach, odświeżyć opisy danych serwisów, dać w postach rady odnośnie tych stron oraz napisać jakie strony są dla mnie mało wartościowe. Jednak wszystko z czasemSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 18-08-2018 22:22

Na moim blogu nowy wpis - tym razem nie podsumowanie - jednak spojrzenie innych i wyrażenie tego w sposób neutralny jakoś mnie zmotywowałoSmile

Jesli kogoś interesuje moje zdanie o "rotatorach ankiet" to zapraszam http://cozrobicbydorobic.blogspot.com/2018/08/rotatory-ankiet-czy-warto-rejestrowac.html

Poza postem dziś wiele nadrabiałam aktywności na forum Philips, ale jeszcze sporo mam tam do zrobienia. Wypłat żadnych nie odnotowałam.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - VNMX. - 19-08-2018 17:12

Fajny ten blog, ale mógłbyś popracować nad designem myślę, bo mnie osobiście to odrzuca.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 19-08-2018 18:22

(19-08-2018 17:12)VNMX. napisał(a):  Fajny ten blog, ale mógłbyś popracować nad designem myślę, bo mnie osobiście to odrzuca.

MogłabymTongue tak mam to w planach i już o tym pisałam, ale jeszcze muszę mieć pomysł i czas aby go zrealizowaćSmile Dzięki za szczerą opinięSmile


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 20-08-2018 21:42

Dwie miłe niespodzianki dziś miały miejsce jeśli chodzi o zyski.

1. Otrzymam pierwszą nagrodę z forum VW w wysokości 20zł.
2. Udało mi się zlecić już wypłatę z Prolific w wysokości 5,76£ - jestem tu zapisana od paru miesięcy i dopiero uzupełniłam profil i w sumie w tydzień uzbierałam na wypłateSmile 4 ankiety, krótkie do 10 minut. Poza tym zrobiłam jeszcze jedną ale sesja wygasła i pewnie mi jej nie zaliczą, dlatego warto pamiętać w tym panelu o czasie w jaki trzeba wypełnić ankietę. Niedługo opis i moje odczucia odnośnie tego panelu znajdziecie na blogu.

Nadal czekam na wypłatę z keeprewarding 5$.


RE: Pełna mobilizacja - żeby pogodzić wszystkie obowiązki;) - ggusiaja - 21-08-2018 10:10

Zmieniłam wygląd bloga, myslę, że będzie teraz bardziej czytelny, zastosowałam darmowy szablon ze strony karografia.pl ( czasem zaglądam na blog autorkiSmile ). Może jeszcze jakieś szczegóły zmienię w niedługim czasie. Jak widać nie lenię sięSmile