Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót syna marnotrawnego. Cel 25 000. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót syna marnotrawnego. Cel 25 000. (/Temat-Powrot-syna-marnotrawnego-Cel-25-000-154408)

Strony: 1 2 3


Powrót syna marnotrawnego. Cel 25 000. - luxiorsan - 02-02-2018 20:55

Witam wszystkich, zaczynam pisać ten dziennik drugi raz. Za pierwszym razem kończąc już wpis przez przypadek nacisnąłem przycisk "wstecz" i usunąłem całą treść. Już miałem w głowie słowa "pieprzyć to" ale postanowiłem zacząć od nowa. Niech to będzie dobra wróżba mojej przemiany. Przemiany z człowieka leniwego, który wszystko odkłada na później i na ostatnią chwilę w człowieka, który dąży do postawionych sobie celów i je realizuje.

Zacząłem zarabiać w internecie od momentu założenia tutaj konta i bardzo szybko przyniosło mi to realne zyski. Lecz przez moje podejście do życia kompletnie to zaniedbałem. Pisząc ten poradnik pragnę to zmienić. Wiem, że jeżeli już poświęcimy na coś czas i zapiszemy nasze cele to znacznie zwiększamy nasze szanse na ich osiągnięcie.

Mam kilka pomysłów, które będę realizował na kartach tego poradnika.

  1. Własna strona internetowa z ofertami chwilówek (mam już hosting i domenę, muszę tylko zlecić wykonanie strony i nauczyć się pozycjonowania + dodatkowo wpadłem na pomysł wydrukowania ulotek z adresem mojej strony i skoczeniem po wieżowcach w trójmieście. Moim zdaniem bardzo ciekawy pomysł i jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie. Będę zdawał relacje z całej akcji w dzienniku )
  2. Ogads ( w planach)


Plan na najbliższe dni ? Czytać, czytać i jeszcze raz czytać poradniki odnośnie pozycjonowania i zakładania stron internetowych pod nisze związane z sub sms i ppi.

Aktualny zarobek : 42,24 €


RE: Powrót syna marnotrawnego. Cel 25 000. - karoltevez92 - 02-02-2018 21:01

też jestem leniwyUndecided
powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celów Smile


RE: Powrót syna marnotrawnego. Cel 25 000. - mahuzz - 03-02-2018 22:10

Cytat:zainwestowane 3 000 w VEN

tylko w VEN? All in? przemyśl to Wink Nie żebym był do VEN źle nastawiony, ale imo lepiej dywersyfikować źródła Wink

Trzymam mocno kciuki!


RE: Powrót syna marnotrawnego. Cel 25 000. - Lerum - 05-02-2018 15:10

(02-02-2018 20:55)luxiorsan napisał(a):  1. Własna strona internetowa z ofertami chwilówek (mam już hosting i domenę, muszę tylko zlecić wykonanie strony i nauczyć się pozycjonowania)

Uuuu, finanse to ciężki orzech do zgryzienia w pozycjonowaniu. Nie dość, że reklamami zawalone, to jeszcze często strony z mocnym zapleczem w topkach. Będziesz w long-taile uderzał, czy jak to widzisz?

(02-02-2018 20:55)luxiorsan napisał(a):  3. kryptowaluty (zainwestowane 3 000 w VEN)

Tak jak radzi mahuzz, warto zastanowić się nad dywersyfikacją.

Powodzenia życzę w internetowych biznesach i inwestycjach! Smile


RE: Powrót syna marnotrawnego. Cel 25 000. - Assasinoo - 06-02-2018 12:46

(03-02-2018 22:10)mahuzz napisał(a):  Nie żebym był do VEN źle nastawiony, ale imo lepiej dywersyfikować źródła Wink

Jest dołek, więc kupiłem trochę krypto, oczywiście po trochu różnych, ale bądźmy szczerzy. Kursy większości są mocno ze sobą połączone. Co więc myślicie o tym, aby zdywersyfikować środki i po 1/3 przeznaczyć na grę na automatach i smsy do radia Zet?


RE: Powrót syna marnotrawnego. Cel 25 000. - Lerum - 06-02-2018 16:34

(06-02-2018 12:46)Assasinoo napisał(a):  Jest dołek, więc kupiłem trochę krypto, oczywiście po trochu różnych, ale bądźmy szczerzy. Kursy większości są mocno ze sobą połączone. Co więc myślicie o tym, aby zdywersyfikować środki i po 1/3 przeznaczyć na grę na automatach i smsy do radia Zet?

SMS'y do Radia Zet? Nie lepiej kupić kilkadziesiąt paczek chipsów i mieć szansę wygrania jakiegoś TV, a przy okazji podjadać przekąski? Smile

Można wchodzić all-in, jednak nigdy nie wiadomo do końca co się stanie z daną krypto i czy nie pojawi się na nią jakiś zły news. Oczywiście w perspektywie długoterminowej popularniejsze projekty powinny wyjść na plus i się obronić, jednak osobiście wolę zmniejszyć ryzyko (szczególnie przy inwestycji w mało popularne alty) nawet kosztem ewentualnych mniejszych zysków


RE: Powrót syna marnotrawnego. Cel 25 000. - Hoolig4n - 07-02-2018 02:28

(02-02-2018 20:55)luxiorsan napisał(a):  Przemiany z człowieka leniwego, który wszystko odkłada na później i na ostatnią chwilę

To mamy tak samo, piona! Lol

(02-02-2018 20:55)luxiorsan napisał(a):  SUB SMS

Z tym bym się tak nie rozpędzał, bo zaraz może ich nie być niestety facepalm


RE: Powrót syna marnotrawnego. Cel 25 000. - luxiorsan - 07-02-2018 03:11

(03-02-2018 22:10)mahuzz napisał(a):  
Cytat:zainwestowane 3 000 w VEN

tylko w VEN? All in? przemyśl to Wink Nie żebym był do VEN źle nastawiony, ale imo lepiej dywersyfikować źródła Wink

Trzymam mocno kciuki!

tak, all in w VEN ufam tej walucie i jestem mega pozytywnie do niej nastawiony. zobaczymy co z tego wyjdzie Big Grin
(05-02-2018 15:10)Lerum napisał(a):  Uuuu, finanse to ciężki orzech do zgryzienia w pozycjonowaniu. Nie dość, że reklamami zawalone, to jeszcze często strony z mocnym zapleczem w topkach. Będziesz w long-taile uderzał, czy jak to widzisz?
Myślałem nawet żeby wydrukować ulotki i powrzucać do skrzynek w wieżowcach z adresem mojej strony i z informacją, że jest tam zestawienie darmowych pożyczek. Ciekawe jaka z tego będzie konwersja ;D


RE: Powrót syna marnotrawnego. Cel 25 000. - dzemba - 07-02-2018 04:16

(07-02-2018 03:11)luxiorsan napisał(a):  Myślałem nawet żeby wydrukować ulotki i powrzucać do skrzynek w wieżowcach z adresem mojej strony i z informacją, że jest tam zestawienie darmowych pożyczek. Ciekawe jaka z tego będzie konwersja ;D

Szalony pomysł, chętnie zobaczył bym z niego statystyki, np. dając inny adres strony www w ulotce, by mieć pełny wgląd kto jej użył do skorzystania z oferty. Wiem, że głupotą było by z twojej strony ich udostępnienie, ale wynik i tak mnie ciekawi Tongue


Powrót syna marnotrawnego. Cel 25 000. - Styler - 07-02-2018 09:34

Cześć. Jeśli szukasz programisty do stworzenia sprzyjającej pozycjonowaniu strony www to zapraszam do kontaktu.

Poza tym powodzenia i wysokich kursów krypto. Sam też co nieco zainwestowałem. Swoją droga ciekawe jak potoczy się sprawa delegalizacji, o której ostatnio w Polsce głośno.