Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie dzięki Androidowej aplikacji BeamUp 16zł na start (wymagana karta VISA) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie dzięki Androidowej aplikacji BeamUp 16zł na start (wymagana karta VISA) (/Temat-Zarabianie-dzieki-Androidowej-aplikacji-BeamUp-16zl-na-start-wymagana-karta-VISA-154405)

Strony: 1 2 3 4


Zarabianie dzięki Androidowej aplikacji BeamUp 16zł na start (wymagana karta VISA) - aftero21 - 02-02-2018 19:43

Witam

Trafiłem przypadkiem na aplikację na androida o nazwie BeamUp służącej do łatwiejszego dzielenia się kasą ze znajomymi ale ale, dzięki systemowi poleceń można bardzo łatwo i fajnie zarobić Wink
Jedyne co to wymagane jest posiadanie karty Visa

A więc Mianowicie :
1.Pobieramy aplikacje BeamUp i ją instalujemy
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.beamup.beamup&hl=pl
2. Zakładamy konto, uzupełniamy profil,dostajemy 1 zł
3. Dodajemy kartę Visa za co dostajemy 10 zł na konto główne
4. Po lewej stronie w "promocje" wpisujemy kod "F3SRDLGK"(mój polecający) za co wy i ja dostajecie po 5 zł na konto główne.

Teraz w lewym menu wybieramy zakładkę zgarnij kasę gdzie generujemy swój kod polecający, dalej polecamy znajomym według własnych pomysłów,gdzie tylko chcecie, za każde wpisanie waszego kodu dostajecie 5 zł na konto. Pieniążki z konta BeamUp wypłacamy na konto bankowe.
Ja jeszcze nie wypłaciłem bo dopiero zaczynam z tym działać ale wygląda obiecująco !


Zarabianie dzięki Androidowej aplikacji BeamUp 16zł na start (wymagana karta VISA) - cky - 02-02-2018 20:18

Jakiś dowód wypłaty jest gdzieś w necie czy coś ?
@Edit
Od ilu można wypłacić ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Zarabianie dzięki Androidowej aplikacji BeamUp 16zł na start (wymagana karta VISA) - Szychax - 02-02-2018 23:40

Właśnie od ilu wypłata?


RE: Zarabianie dzięki Androidowej aplikacji BeamUp 16zł na start (wymagana karta VISA) - aftero21 - 03-02-2018 11:01

Zleciłem wczoraj wypłatę 21 zł, przeszła bez problemu w aplikacji ale jeszcze nie doszłaa na konto, podejrzewam że dopiero w poniedziałek. Natomiast to nie jest typowo aplikacja do zbijania kokosów tylko co zarządzania jakimiś tam środkami które do niej wpłacamy i wypłacamy, znajomy może nam dzięki niej przesłać pieniądze, a z niej wypłacić na własne konto więc nie wiem czy pojęcie minimalny próg wypłaty w tym przypadku obowiązuje


RE: Zarabianie dzięki Androidowej aplikacji BeamUp 16zł na start (wymagana karta VISA) - passion - 03-02-2018 12:19

Brzmi znajomo, ciekawe kiedy przez takie działania do serwisu zostaną wprowadzone limity/sam serwis zostanie zamknięty.Lol


RE: Zarabianie dzięki Androidowej aplikacji BeamUp 16zł na start (wymagana karta VISA) - aftero21 - 03-02-2018 13:25

Jeśli sami wprowadzają program poleconych to pewnie liczą się z tym że muszą za każdego zapłacić Ci 5zł.
Jeśli będą z tego powodu więcej tarcic niż zyskać z samego działania aplikacji to sprawa jest prosta


RE: Zarabianie dzięki Androidowej aplikacji BeamUp 16zł na start (wymagana karta VISA) - passion - 03-02-2018 13:36

No i tak będzie, jak serwis zyska sławę dzięki osobom, które chcą zarobić w ten sposób.


Zarabianie dzięki Androidowej aplikacji BeamUp 16zł na start (wymagana karta VISA) - cky - 03-02-2018 13:39

Ale tam jest określona pula 105 tysięcy do rozdania za podpięcie karty i 10 tysięcy za poleconych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Zarabianie dzięki Androidowej aplikacji BeamUp 16zł na start (wymagana karta VISA) - aftero21 - 03-02-2018 13:45

(03-02-2018 13:39)cky napisał(a):  Ale tam jest określona pula 105 tysięcy do rozdania za podpięcie karty i 10 tysięcy za poleconych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To jest cenne info, dzięki kolego nie doszukałem się tego. Natomiast apka się słabo reklamuje, więc możliwe że z tych 10k coś się ućknie dla siebie.
Ja już 70 przelałem na konto, ale jeszcze nie doszło. Jak dojdzie oczywiście zarzuce screenshotem

Edit. Swoją drogą z tą visą nie wiem czy to nie Visa checkout macza w tym palce bo ostatnio Visa checkout bardzo dużo dobrych promo i rabatów rzuca na rynek. Wczoraj kupiłem xiaomi redmi 4x które normalnie kosztuje 599,a przez Visa checkout wyszło 349, paczka już w paczkomacie więc to nie ściema


RE: Zarabianie dzięki Androidowej aplikacji BeamUp 16zł na start (wymagana karta VISA) - passion - 03-02-2018 13:53

To całkiem fajnie. O puli do rozdania też nie wiedziałem.
To teraz tylko czekać na dowód wypłaty Big Grin