Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świetne konto bankowe z premią 240 zł! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Świetne konto bankowe z premią 240 zł! (/Temat-Swietne-konto-bankowe-z-premia-240-zl-154403)



Świetne konto bankowe z premią 240 zł! - anetaweiner - 02-02-2018 18:27

Masz konto w ING?
Nie? To koniecznie musisz to zmienić. Wtedy zobaczysz jak wygląda dobre, nowoczesne i przyjazne konto. Serio. Sama nie wierzyłam póki nie spróbowałam.

No a teraz zakładając konto możesz zgarnąć 240 zł premii.
I to na prostych warunkach:

140 zł za założenie konta i wydanie kartą min. 1000 zł (masz na to sporo czasu - do końca sierpnia), zapewnienie wpływu i wykonanie 3 płatności BLIK w internecie.

Konto jest darmowe, a karta staje się darmowa gdy wydasz nią min. 300 zł miesięcznie. No i w gratisie dostajesz doskonałą apkę mobilną.

W promocji możesz wziąć udział jeśli nie byłeś związany z Bankiem ING od sierpnia 2016.

Szczegóły i regulamin promocji znajdziesz we wpisie na moim blogu.


Dodatkowo bank proponuje 100 zł dla nowych i aktualnych klientów. Wystarczy zapewnić dwa wpływy na konto oszczędnościowe i dwa przelewy "wynagrodzenia". Przy czym wcale nie musi to być prawdziwe wynagrodzenie.
Dokładne prześwietlenie tej promocji również znajdziesz we wpisie na moim blogu.

Czysty link do promocji regularnego oszczędzania
Zachęcam bo ING jest bardo przyjazne i nowoczesne. To dobry rachunek na dłużej. A apka mobilne - pierwsza klasa!


RE: Świetne konto bankowe z premią 240 zł! - precell - 02-02-2018 18:37

Ze swojej strony mogę polecić konto maklerskie w ING. Pod koniec 2016 szukałem konta maklerskiego analizując wysokość prowizji, wygląd/obsługę panelu w różnych bankach i wybór padł na ING, ze względu na niskie opłaty i minimalistyczny panel. Polecam.


RE: Świetne konto bankowe z premią 240 zł! - SalvatoreConte - 14-02-2020 22:34

W każdym temacie powinna być nazwa banku...
ING mam już od lat...