Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GrandCash - Junior Affiliate Manager - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GrandCash - Junior Affiliate Manager (/Temat-GrandCash-Junior-Affiliate-Manager-154365)



GrandCash - Junior Affiliate Manager - GrandCash - 01-02-2018 14:29

Witam wszystkich użytkowników zarabiam.com
Mam na imię Patryk, znany na forum jestem jako GrandCash, a dla bardziej wtajemniczonych: "Krokiet" Wink

Na forum udzielam się już jakieś 4 lata, jednak wcześniej byłem tylko zwykłym użytkownikiem. Od dnia dzisiejszego oficjalnie zostałem przyjęty do ekipy mylead.pl jako Junior Affiliate Manager. Jestem wdzięczny chłopakom, że dostałem od nich taką szansę, i będę chciał się pokazać z jak najlepszej strony. W internecie zarabiam od 16 roku życia i myślę że już posiadłem pewną wiedzę na temat zarabiania w internecie, ale dzięki MyLead będę mógł ją znacznie poszerzyć. Obecnie zarabiam w modelach: CPA, PPI oraz SUBSMS. Moją ulubioną metodą promocji nisz jest promowanie na Youtube, i dzięki niej zarobiłem bardzo dobre pieniądze. Poza zarabianiem interesuję się dobrą książką, podróżowaniem, oraz sportem.
Postaram się odpowiadać na wszystkie wasze pytania oraz rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zapraszam do kontaktu ze mną poprzez:
mail: [email protected]
gg: 64833747
oraz wiadomość prywatną.


GrandCash - Junior Affiliate Manager - piotrekprorok - 01-02-2018 15:31

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.