Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]PUNKTY NIE NABIJAJA MI SIĘ!!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]PUNKTY NIE NABIJAJA MI SIĘ!!!! (/Temat-Zamkniety-PUNKTY-NIE-NABIJAJA-MI-SIE-1543)



[Zamknięty]PUNKTY NIE NABIJAJA MI SIĘ!!!! - Mateusz794 - 07-02-2010 21:39

Witam dopiero co zarejestrowałem się na tej stronce dostałem 2 p za rejestacje jednak gdy odpowiedziałem na kilka pytań nie dostałem za to punktów!!!???? Może trzeba troche poczekać moze źle odpowiedziałem-niewiem prosze o pomoc!!!!


RE: PUNKTY NIE NABIJAJA MI SIĘ!!!! - Gumowy - 07-02-2010 21:41

Punkty dostajesz tylko za odpowiedź udzieloną na pytanie dnia Smile Tak więc dostaniesz tylko punkty za pytanie które pojawiło się dzisiaj. Jeśli odpowiesz na pytanie z wczorajszego dnia nie dostajesz PTZ.


RE: PUNKTY NIE NABIJAJA MI SIĘ!!!! - freemen11 - 07-02-2010 21:42

Napisz do nich jak wszystko robisz dobrze.
Nie ma znaczenie co napiszesz w dailies. Jak odpowiedziałeś na pytanie to powinno być pod nim taki napis np.

Answered on February 07, 2010

Odp: New Orleans Saints


RE: PUNKTY NIE NABIJAJA MI SIĘ!!!! - Mateusz794 - 07-02-2010 21:44

dziękuję za tak szybką odpowiedź a wiecie co napisac w dzisiejszym pytaniu??


RE: PUNKTY NIE NABIJAJA MI SIĘ!!!! - Alcor - 07-02-2010 21:47

New Orleans Saints czy Indianapolis Colts?


RE: PUNKTY NIE NABIJAJA MI SIĘ!!!! - Mateusz794 - 07-02-2010 21:49

dzieki


RE: PUNKTY NIE NABIJAJA MI SIĘ!!!! - adminek - 09-02-2010 21:44

PTZ dostajesz ale pewnie jest BUG z wyświetlaczem spokojnie wszystko sie nabija :]


RE: PUNKTY NIE NABIJAJA MI SIĘ!!!! - Agradia - 03-03-2010 21:00

Moze napisz do adminów xD


RE: PUNKTY NIE NABIJAJA MI SIĘ!!!! - Leopard - 03-03-2010 21:17

Agradia po co odkopujesz takie stare tematy? Już napewno jest po problemie, a ty tylko posty nabijasz...


[Zamknięty]PUNKTY NIE NABIJAJA MI SIĘ!!!! - Admin - 24-04-2011 08:59

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.