Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HashZone.io - nowa kopalnia kryptowalut w chmurze, na start 20 GH/s - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HashZone.io - nowa kopalnia kryptowalut w chmurze, na start 20 GH/s (/Temat-HashZone-io-nowa-kopalnia-kryptowalut-w-chmurze-na-start-20-GH-s-154272)



HashZone.io - nowa kopalnia kryptowalut w chmurze, na start 20 GH/s - przezdziakmp - 29-01-2018 18:08

Nowa kopalnia w chmurze, kopiemy za darmowe 20 GH/s BTC, jest również możliwość kopania innych kryptowalut po depozycie. Wypłata: 0.001 BTC i równowartość w innych kryptowalutach. Jestem na razie na etapie sprawdzania, w razie jakichś informacji, będę na bieżąco wrzucał info.

Kopalnia ogólnie bardzo miło i przyjemnie wygląda, przejrzysta i zrozumiała. Smile

https://hashzone.io/?ref=151152 - link do rejestracji z refa
https://hashzone.io/ - czysty link


RE: HashZone.io - nowa kopalnia kryptowalut w chmurze, na start 20 GH/s - Zultrasowany - 31-01-2018 17:09

"ERROR! Something went wrong sending confirmation email."


RE: HashZone.io - nowa kopalnia kryptowalut w chmurze, na start 20 GH/s - przezdziakmp - 31-01-2018 17:26

Moze inny email podaj? Nie miałem czegoś takiego.


RE: HashZone.io - nowa kopalnia kryptowalut w chmurze, na start 20 GH/s - hufsmoke - 31-01-2018 21:44

ERROR! Something went wrong sending confirmation email.


RE: HashZone.io - nowa kopalnia kryptowalut w chmurze, na start 20 GH/s - Zultrasowany - 01-02-2018 17:14

Próbowałem na kilku zarejestrować się i dalej to samo.


RE: HashZone.io - nowa kopalnia kryptowalut w chmurze, na start 20 GH/s - Fidziak30 - 01-02-2018 22:03

Cytat:Nowa kopalnia w chmurze, kopiemy za darmowe 20 GH/s BTC, jest również możliwość kopania innych kryptowalut po depozycie. Wypłata: 0.001 BTC i równowartość w innych kryptowalutach. Jestem na razie na etapie sprawdzania, w razie jakichś informacji, będę na bieżąco wrzucał info.

Może teraz nie działać bo stawiają serwer itd ;-) ale byłbym zobowiązany do tego byście raczej tam nie inwestowali. Za dużo jak na start już 5 MHz robi wrażenie..Dajcie sobie spokój i zajmijcie się przyziemnymi systemami chcecie szczegółów proszę na PW.. dam Info bez polecenia.. Pozdrawiam. Enjoy!


HashZone.io - nowa kopalnia kryptowalut w chmurze, na start 20 GH/s - Hybrid1990 - 25-12-2018 18:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.