Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na grze - prywatny serwer by *Kyosha* - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na grze - prywatny serwer by *Kyosha* (/Temat-Zarabianie-na-grze-prywatny-serwer-by-Kyosha-154263)



Zarabianie na grze - prywatny serwer by *Kyosha* - *kyosha* - 29-01-2018 12:12

Hej, witajcie!


O mnie
Nazywam się Szymon i jestem studentem I roku Informatyki na Politechnice Wrocławskiej. Interesuję się technologią, sportem oraz grami komputerowymi.
Od czasów podstawówki jestem czynnym graczem NosTale - produkcji, która skradła serca niewielu, lecz właśnie w ich życiu wniosła wiele radości.

O dzienniku
Ze względu na to, że życie studenta jest niezwykle spontaniczne już teraz zaznaczę, iż WPISY NIE BĘDĄ PUBLIKOWANE KAŻDEGO DNIA. Ma na to wpływ wiele czynników lecz jestem przekonany, że Ci, którzy choć w niewielkim stopniu skubnęli życia na studiach wiedzą o co chodzi Jerk2
Metodą zarobku jest uruchomienie serwera, który będzie zarabiał na siebie (oraz mnie) z donejtów wysyłanych przez graczy.
Od pewnego czasu zauważyć można niezwykły hype na privy tejże gry (zła polityka twórców gry, totalne Pay2Win i wiele innych czynników, które odpycha graczy od globalnych serwerów). Chciałbym to wykorzystać, gdyż żaden sensowny POLSKI priv jeszcze nie powstał.
W postach będę się starał publikować postęp prac, następnie zaś ewentualne zarobki z tego tytułu.

Cele
  • Skończenie prac nad serwerem do połowy lutego
  • Otwarcie bety, która będzie miała na celu wyłapanie większych bugów oraz pomoc w ustaleniu ratów serwera (długość bety to około 10 dni)
  • 50 aktywnych graczy do końca lutego
  • Wyjście na "0" do końca lutego

Postęp prac
  • Zakupiony został VPS, który powinien uciągnąć ponad 200 graczy na serwerze (zdecydowałem, że praca na VPS, który muli niemiłosiernie nie ma większego sensu więc wolałem zainwestować większe pieniądze aby zbyt szybko nie wypalić się ze względu na złe funkcjonowanie maszyny)
  • Pliki są w 80% skończone. Używam wersji plików open-soruce, które są niestety BARDZO pobugowane i brakuje w nich również masy funkcji. Zajmuję się modyfikacją tych plików i uważam, że idzie mi z nimi nie najgorzej.
  • Wraz z biegiem czasu buduję HYPE na serwer w community Polskiego NosTale. Zainteresowanie jest naprawdę duże. Nie spodziewałem się, że posty odnośnie tego serwera będą odbierane tak dobrze.

Zarobki|Wydatki
Zarobek = 0zł | 0$
Wydatek = 120zł (domena + certyfikat SSL) | 90$ (VPS)

Bilans = -120zł | -90$

Zarobki oraz wydatki podaję w dwóch walutach, gdyż serwer nastawiony będzie na Polskę oraz kraje Europejskie. Oznacza to, że donejty będą wysyłane w tych dwóch walutach. Chcę aby było to jakoś uporządkowane i aby kwoty były mniej więcej dokładne



To by było na tyle. Dziękuję Wam za przeczytanie wstępu do tego dziennika i mam nadzieję, że od czasu do czasu do niego zajrzycie Idea



RE: Zarabianie na grze - prywatny serwer by *Kyosha* - andreneus - 29-01-2018 16:59

Witam. Podasz nazwę gierki chociaż ?Big Grin


RE: Zarabianie na grze - prywatny serwer by *Kyosha* - Xanter98 - 29-01-2018 17:06

Przecież podał, Nostale.


RE: Zarabianie na grze - prywatny serwer by *Kyosha* - tomek7912 - 29-01-2018 17:12

Grałem kiedyś w nostale, spoko gierka Tongue. Powodzenia.


RE: Zarabianie na grze - prywatny serwer by *Kyosha* - *kyosha* - 02-02-2018 00:15

Prace w ostatnich dniach nabrały tempa. Udało mi się ukończyć funkcje związane z trybem PvP (działa on teraz w 100%). Pozostało mi stworzenie rajdów oraz przeanalizowanie rynku (ustalenie odpowiednich ratów serwera). Następnie dodanie sklepów, postawienie strony i można odpalać Big Grin

btw ostatnie dni były bardzo pracowite. Zbliża się weekend i planuje odrobinę odpocząć.
Szukam również innych serwisów zarobkowych (chciałbym zająć się zarobkiem w sieci na pełny etat).
Czy uważacie, że mobilne PPI będzie dobre na rozpoczęcie zarabiania + nauki SEO?

pozdrawiam Big Grin


Zarabianie na grze - prywatny serwer by *Kyosha* - Snaggy - 02-02-2018 07:57

Nie zwalniaj tempa! Pocisnij troche jeszcze jak jestes na fazie! Jak bedziesz potrzebowal strone dla serwera odzywaj sie, kiedys robilem strone dla serwera wowa. A portale to moja codziennosc w pracy. Smile

Co do ppi to jak najbardziej. Polecam na start poradnik broofiego, potem yt od klina.



Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


Zarabianie na grze - prywatny serwer by *Kyosha* - Hybrid1990 - 11-12-2019 21:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.