Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bateria w laptopie PROBLEM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Bateria w laptopie PROBLEM (/Temat-Bateria-w-laptopie-PROBLEM-154255)



Bateria w laptopie PROBLEM - Szaman1644 - 28-01-2018 21:02

Witam.Mam kłopot z baterią w laptopie Lenovo Legion Y520. Dzisiaj korzystając z lapka zauważyłem spadek fps. Później okazało się że to wina baterii. Jak był podłączony zasilacz to widniała informacja, podłączony rozladowywuje. Teraz oczywiście bateria rozładował się do końca i nawet nie chce się uruchomić. Jak podłącza zasilacz to miga dioda zasilania 3 krotnie na pomarańczowo i tyle ale systemu i tak nie uruchamia. Powiem szczerze że nie wiem co jest grane. Nigdy takich problemów z innymi łapkami nie miałem. Laptop ma około 2 tygodnie dlatego wykluczam wszystkie uszkodzenia mechaniczne.


RE: Bateria w laptopie PROBLEM - Itachi198 - 28-01-2018 21:06

Ja ma dopiero 2 tygodnie a gwarancja jeszcze to obejmuje to nie dłub tylko oddaj do serwisu. Jak coś znajdę to zedytuję posta, ale każde Twoje rozkręcenie może skutkować utraceniem tejże gwarancji.

Cytat: nie chce się uruchomić. Jak podłącza zasilacz to miga dioda zasilania 3 krotnie na pomarańczowo i tyle ale systemu i tak nie uruchamia

Miałem takie objawy jak wsadziłem zepsutą kość ramu do lapka xd


RE: Bateria w laptopie PROBLEM - radek0389 - 28-01-2018 21:07

Jak lapek ma 2 tygodnie to oddawaj na gwarancję. Możesz odłączyć baterie całkowicie i podłączyć zasilanie, powinno wszystko startować od razu, bo jest bezpośrednie zasilanie z sieci.


RE: Bateria w laptopie PROBLEM - Szaman1644 - 28-01-2018 21:08

No właśnie słyszałem że słabo z tym serwisem Lenovo ale chyba to właśnie muszę zrobić bo nie widzę tutaj innego rozwiązania.

(28-01-2018 21:06)Itachi198 napisał(a):  Ja ma dopiero 2 tygodnie a gwarancja jeszcze to obejmuje to nie dłub tylko oddaj do serwisu. Jak coś znajdę to zedytuję posta, ale każde Twoje rozkręcenie może skutkować utraceniem tejże gwarancji.

Cytat: nie chce się uruchomić. Jak podłącza zasilacz to miga dioda zasilania 3 krotnie na pomarańczowo i tyle ale systemu i tak nie uruchamia

Miałem takie objawy jak wsadziłem zepsutą kość ramu do lapka xd

Właśnie sklep tutaj id nowości dołożyć kość 8GB Ramu więc może w tym jest problem.


Jeżeli chodzi o baterię to mam zabudowana bez możliwość jej wyłożenia.


RE: Bateria w laptopie PROBLEM - kukiz87 - 28-01-2018 22:23

Też mam w laptopie zabudowaną , musisz całego lapka pewnie oddaćJerk2


RE: Bateria w laptopie PROBLEM - Itachi198 - 28-01-2018 22:39

Niech w serwisie dołożą Ci kartę ram, jak zatrybi to po prostu za nią zapłacisz i tyle, jak nie to niech szukają