Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2captcha.com - pracownicy lecą w ciula? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: 2captcha.com - pracownicy lecą w ciula? (/Temat-2captcha-com-pracownicy-leca-w-ciula-154254)



2captcha.com - pracownicy lecą w ciula? - Wxjtek - 28-01-2018 20:39

Witajcie,
Czy pracownicy 2captcha.com jeżeli chodzi o rozwiązywanie obrazków captcha lecą w ciula? Jeżeli chodzi o obrazki np. Interii to otrzymuję w większości przypadków ERROR_CAPTCHA_UNSOLVABLE lub po prostu otrzymuję odpowiedzi typu: {"status":1,"request":"0.35 usd"}
{"status":1,"request":"."}
{"status":1,"request":"yes"}

Nie otrzymałem ani razu poprawnej odpowowiedzi a próbowałem dziesiątki razy. Morał z tego taki, że pracownicy lecą w ciula? Jak u Was wygląda/ło korzystanie z image recognition w tym serwisie?


RE: 2captcha.com - pracownicy lecą w ciula? - Ascoran - 29-01-2018 09:01

Chyba tylko u Ciebie to nie działa - u mnie normalnie śmiga


RE: 2captcha.com - pracownicy lecą w ciula? - Wxjtek - 29-01-2018 13:31

Jaką metodą wrzucasz obrazki? Koduję w base64 i normalnie zgodnie z ich parametrami wysyłam żądania. Dekodowałem string na obraz i wszystko w porządku, a nie otrzymuję żadnych odpowiedzi wskazujących na błąd, dziwne.


RE: 2captcha.com - pracownicy lecą w ciula? - Wxjtek - 29-01-2018 15:52

Być może jakoś na jakości obrazu się odbijało metodą base64. Zmieniłem na multipart i śmiga ładnie Wink. Temat do zamknięcia