Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Błąd przy wczytywaniu projektu Visual Studio C# - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Błąd przy wczytywaniu projektu Visual Studio C# (/Temat-Blad-przy-wczytywaniu-projektu-Visual-Studio-C-154248)



Błąd przy wczytywaniu projektu Visual Studio C# - czesiuleczek - 28-01-2018 18:09

Musiałem zdekompilować program, zmienić pare linijek i skompilować spowrotem, ale przy wczytywaniu zdekompilowanych plików wyskakuje błąd, który nic mi nie mówi, w google też ciężko coś na ten temat znaleźć, Może ktoś naprowadzi mnie na rozwiązanie tego problemu?
[Obrazek: sIbAw4O.png]


RE: Błąd przy wczytywaniu projektu Visual Studio C# - unluckyunit - 30-01-2018 23:25

Kilka pytań pomocniczych:
- czy kiedykolwiek coś wcześniej z powodzeniem zdekompilowałeś?
- czy dekompilowany program został pierwotnie stworzony przez Ciebie?
- czy jesteś pewny w jakiej technologii był stworzony dekompilowany program?


RE: Błąd przy wczytywaniu projektu Visual Studio C# - czesiuleczek - 31-01-2018 10:48

1. Nigdy nie musiałem nic dekompilować bo miałem kod źródłowy.
2. Program został stworzony przeze mnie przy ogromnej pomocy kumpla dawno temu i niestety wraz z formatem systemu pozbyłem się kodu źródłowego.
3. Tak, jestem pewny


RE: Błąd przy wczytywaniu projektu Visual Studio C# - unluckyunit - 31-01-2018 20:03

Tylko zgaduje, cieżko to rozwikłać bez projektum ale wygląda, że problem jest już na etapie dekompilowania. Po zdekompilowania powstaja smieci i tego nie da sie juz poprawic z pozycji kodu.