Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook, Instagram - blokady - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Facebook, Instagram - blokady (/Temat-Facebook-Instagram-blokady-154247)



Facebook, Instagram - blokady - passion - 28-01-2018 16:13

Siemka, temat założyłem po to, aby dowiedzieć się kilku rzeczy od forumowiczów.
Mam kilka pytań odnośnie blokad dodawania komentarzy/postów na Facebooku oraz blokadę możliwości obserwowania na Instagramie.

Chciałbym wiedzieć na jakiej zasadzie przydzielane są te blokady oraz jak ich uniknąć. Ponadto chciałbym się dowiedzieć, czy po czasowej blokadzie dodawania postów na facebooku, ten ucina nam zasięg postów w grupach.

Jakie macie sposoby na uniknięcie blokad/banów w tych serwisach?

Ile postów/komentarzy dziennie dodawać najlepiej? Ile osób na Instagramie obserwować jednego dnia?


RE: Facebook, Instagram - blokady - Wojtek574 - 28-01-2018 16:37

Z Facebooka jest jak z Kobietą nigdy nie wiadomo o co mu chodzi


RE: Facebook, Instagram - blokady - precell - 28-01-2018 16:58

U mnie na instagramie leci wszystko full automat, póki co brak jakichkolwiek blokad :-)


RE: Facebook, Instagram - blokady - Mikey - 28-01-2018 17:03

Instagram w ciągu jednego dnia:

Obserwuje: ~600
Odobserwuje: ~600
Polubionych zdjęć: 150
Dodam zdjęć: 2
Dodam komentarzy: Do 5.

Konto ze stażem około roku.


RE: Facebook, Instagram - blokady - passion - 28-01-2018 17:18

(28-01-2018 16:58)precell napisał(a):  U mnie na instagramie leci wszystko full automat, póki co brak jakichkolwiek blokad :-)

Full automat to znaczy?

I zapomniałem dodać, że chodziło mi o nowe konta na fb i IG, a nie o te stażowe, bo na swoim głównym też nie mam blokad Big Grin


RE: Facebook, Instagram - blokady - Mikey - 28-01-2018 17:23

(28-01-2018 17:18)passion napisał(a):  
(28-01-2018 16:58)precell napisał(a):  U mnie na instagramie leci wszystko full automat, póki co brak jakichkolwiek blokad :-)

Full automat to znaczy?

I zapomniałem dodać, że chodziło mi o nowe konta na fb i IG, a nie o te stażowe, bo na swoim głównym też nie mam blokad Big Grin

Chodzi zapewne o to, że korzysta z odpowiedniego oprogramowania (w moim przypadku FollowLiker). Jeśli konto jest nowe, to nie ma sensu od razu walić po 500 lajków, komentarzy itd. Lepiej zrobić to stopniowo... Pierwszego dnia 20, drugiego 40 itd, ale z przerwami...


RE: Facebook, Instagram - blokady - Mariuszeek - 28-01-2018 17:34

Facebook bardzo zaostrzył zasady, już jakiś czas temu. Bardzo łatwo dostać bana na nowym koncie.


RE: Facebook, Instagram - blokady - precell - 28-01-2018 18:08

(28-01-2018 17:23)Mikey napisał(a):  
(28-01-2018 17:18)passion napisał(a):  
(28-01-2018 16:58)precell napisał(a):  U mnie na instagramie leci wszystko full automat, póki co brak jakichkolwiek blokad :-)

Full automat to znaczy?

I zapomniałem dodać, że chodziło mi o nowe konta na fb i IG, a nie o te stażowe, bo na swoim głównym też nie mam blokad Big Grin

Chodzi zapewne o to, że korzysta z odpowiedniego oprogramowania (w moim przypadku FollowLiker). Jeśli konto jest nowe, to nie ma sensu od razu walić po 500 lajków, komentarzy itd. Lepiej zrobić to stopniowo... Pierwszego dnia 20, drugiego 40 itd, ale z przerwami...

W moim przypadku kupuje czyste konta stażowe za jakieś grosze, dostosowuję je pod siebie, podpinam pod bota i jadę z tematem :-)


RE: Facebook, Instagram - blokady - passion - 28-01-2018 18:26

@[precell] Takie konta to na allegro?


RE: Facebook, Instagram - blokady - precell - 28-01-2018 19:09

(28-01-2018 18:26)passion napisał(a):  @[precell] Takie konta to na allegro?

Nie. Są inne możliwości, jeśli chodzi o konta, trzymam się z dala od allegro :-)