Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] Manualne blogi Tumblr PA 28+ + artykuły (PBN SEO) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Wykonam] Manualne blogi Tumblr PA 28+ + artykuły (PBN SEO) (/Temat-Wykonam-Manualne-blogi-Tumblr-PA-28-artykuly-PBN-SEO-154240)



[Wykonam] Manualne blogi Tumblr PA 28+ + artykuły (PBN SEO) - smagalaz - 28-01-2018 12:35

[Obrazek: ctxd2qV.png]



Hej! Oferuję stworzenie bloga Tumblr.com i uzupełnienie go w artykuły, w których znajdzie się link do Twojej strony / stron internetowych. Nie ma górnych i dolnych limitów zamówienia - pamiętaj jednak, że im większe zamówienie, tym większy rabat! Dziennie w mojej bazie pojawia się minimum 100 nowych blogów.

Tumblr to jedna z najpopularniejszych obecnie platform blogowych. Jeśli zależy Ci na zbudowaniu zaplecza do pozycjonowania niewielkim kosztem, to blogi Tumblr są idealną alternatywą dla przechwytywania / kupowania domen pod SEO + utrzymywania ich.


Czym charakteryzują się moje blogi?
  • subdomena po wygasłym blogu - Page Authority minimum 28, z reguły 30-36,
  • na stronie pojawią się 3 ręcznie napisane artykuły w języku polskim o długości 300 słów - temat ustalany przez zlecającego,
  • po wykonaniu pracy otrzymujesz pełny raport + dane dostępowe do kont,
  • czas realizacji zlecenia - max. 7 dni (przy 100 blogach jest to tydzień, a przy 1 - nawet 12 godzin).

Szczegóły usługi:
  • po opłaceniu zamówienia musisz przesłać mi słowa kluczowe i linki, które mają znaleźć się w artykułach (zalecam 1-2 na artykuł),
  • niestety nie ma możliwości, aby były to blogi o bukmacherach, farmacji i innych "złych dorosłych" rzeczach,
  • jeśli wymagasz założenia konta Tumblr na konkretne dane e-mail - również proszę o przesłanie ich,
  • po realizacji zlecenia, zarówno blogi jak i artykuły należą do Ciebie!

Cena za jeden blog to 15 zł. Przy większym zamówieniu, zwiększeniu ilości artykułów cena jest do negocjacji. Ciężko jest taniej kupić link o podobnych parametrach, do tego opatrzony unikalnymi artykułami, niepisanymi przez robota.

Pierwszy blog stworzę za darmo, jeśli:
  • masz minimum 300 postów na forum,
  • masz 50 punktów reputacji,
  • założyłeś konto minimum 3 miesiące temu,
  • po otrzymaniu recenzji dodasz komentarz z opinią.
Oferta darmowych blogów jest ograniczona! Zachęcam zainteresowane osoby do kontaktu Smile

Kontakt:
Poprzez prywatną wiadomość
GG: 51345157
Na życzenie faktura VAT


RE: [Wykonam] Manualne blogi Tumblr PA 28+ + artykuły (PBN SEO) - dom3lek - 28-01-2018 12:45

Z całym szacunkiem do Ciebie, ale skąd ty wziąłeś cene 15 zł za bloga? Mimo nawet tych 3 artykułów, które pewnie sa zespinowane to nadal cena jest wygórowana. Smile


RE: [Wykonam] Manualne blogi Tumblr PA 28+ + artykuły (PBN SEO) - smagalaz - 28-01-2018 12:56

(28-01-2018 12:45)dom3lek napisał(a):  Z całym szacunkiem do Ciebie, ale skąd ty wziąłeś cene 15 zł za bloga? Mimo nawet tych 3 artykułów, które pewnie sa zespinowane to nadal cena jest wygórowana. Smile

Jak wspomniałem w pierwszym wpisie, artykuły są napisane ręcznie, od początku do końca. Nie używam spinerów.

Cena wzięła się z wzoru:
(moja godzinna stawka za ten typ zleceń) * (ilość czasu poświęcanego na stworzenie jednego bloga)


RE: [Wykonam] Manualne blogi Tumblr PA 28+ + artykuły (PBN SEO) - dom3lek - 28-01-2018 12:59

Trochę nie rozumiem sensu robienia unikalnych treści do WEB 2.0. Już lepiej podziała jak go podlinkujesz tier 2, ale jeśli jest możliwość to z chęcią zobaczyłbym "demo".


RE: [Wykonam] Manualne blogi Tumblr PA 28+ + artykuły (PBN SEO) - smagalaz - 28-01-2018 13:05

(28-01-2018 12:59)dom3lek napisał(a):  Trochę nie rozumiem sensu robienia unikalnych treści do WEB 2.0. Już lepiej podziała jak go podlinkujesz tier 2, ale jeśli jest możliwość to z chęcią zobaczyłbym "demo".

Wyślij na priv szczegóły niezbędne do realizacji.


RE: [Wykonam] Manualne blogi Tumblr PA 28+ + artykuły (PBN SEO) - radmatuszewski - 01-02-2018 19:12

Skorzystałem z jednego darmowego tumblr'owego bloga i według mnie wszystko jest dobrze. Autor tematu podał czas realizacji 2 dni - oczywiście się z niego wywiązał. Dostałem również zgodnie z tematem 3 unikalne teksty, wysokiej jakości w języku polskim. Domena również ma dobre parametry.

Jeśli @[smagalaz] nie opuści swoich usług w późniejszym czasie, to będą one stały na wysokim poziomie.


RE: [Wykonam] Manualne blogi Tumblr PA 28+ + artykuły (PBN SEO) - dom3lek - 01-02-2018 22:40

Ja też ze swojej strony polecam usługę kolegi. Może cena 15 zł jest troche przesadzona, ale treści są naprawdę wysokiej jakości. Wink


RE: [Wykonam] Manualne blogi Tumblr PA 28+ + artykuły (PBN SEO) - Vasaki - 01-02-2018 22:47

@[smagalaz] Czy zajmujesz sie rowniez tekstami pod inne kraje?
Interesowal by mnie Turecki.


RE: [Wykonam] Manualne blogi Tumblr PA 28+ + artykuły (PBN SEO) - smagalaz - 02-02-2018 14:04

Dzięki za komentarze. Co do ceny - jak wspominałem, teksty są pisane manualnie, więc naprawdę ciężko o niższą. Chciałbym pisać gorzej i taniej, ale nie potrafię Tongue Nabywca może zespinować te teksty i wielokrotnie używać, więc myślę, że to uczciwy deal.

Jeśli jednak ktoś nie oczekuje takiej jakości na Tier1/Tier2, to mam dobrą wiadomość - w lutym pojawią się blogi z tekstami z mieszarek. Jakość będzie niższa, ale cena także. W ofercie pojawią się one w drugiej połowie lutego.

(01-02-2018 22:47)Vasaki napisał(a):  @[smagalaz] Czy zajmujesz sie rowniez tekstami pod inne kraje?
Interesowal by mnie Turecki.
Mogę zaoferować teksty mojego autorstwa przetłumaczone translatorem na język turecki.

Pisać mogę jedynie po angielsku i polsku, a bardzo prawdopodobne że za kilka miesięcy po niemiecku Wink


[Wykonam] Manualne blogi Tumblr PA 28+ + artykuły (PBN SEO) - Admin - 14-09-2019 15:46

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.