Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zmienić plik exe, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Jak zmienić plik exe, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny? (/Temat-Jak-zmienic-plik-exe-aby-nie-byl-wykrywany-jako-niebezpieczny-154213)

Strony: 1 2


RE: Jak zmienić plik exe, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny? - dzemba - 02-02-2018 21:38

(28-01-2018 09:01)danoneksss napisał(a):  Nie śmieszkuj już tak Big Grin
Dzięki, może to ogarnę.

Masz ode mnie pasywny dopływ reputów codziennie przez cały kolejny rok Big Grin

Spoko, jakiś miałem po prostu dobry humor, a serio chodziło mi o to że wpisując co chcesz po angielsku na 95% znajdziesz rozwiązanie. Jak nadal męczysz się z tym napisz pw, może coś pomogę.


RE: Jak zmienić plik exe, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny? - CashBuzz.org - 16-02-2018 13:02

Szukaj pod hasłem FUD crypter


RE: Jak zmienić plik exe, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny? - Spykey - 28-09-2018 16:20

Nie polecam cryptowania plików po paru dniach znów bedzie wykrywalny. Lepiej pakuj w .rar i zabezpiecz hasłem.