Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zmienić plik exe, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Jak zmienić plik exe, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny? (/Temat-Jak-zmienic-plik-exe-aby-nie-byl-wykrywany-jako-niebezpieczny-154213)

Strony: 1 2


Jak zmienić plik exe, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny? - danoneksss - 26-01-2018 20:56

Witam,

Działam troszkę na PPI, ale mam duży problem (a raczej serwisy) z blokadami otrzymywanymi od przeglądarki na instalatory.
Plik zostaje wykrywany jako niebezpieczny.
Chciałbym więc sam dystrybuować instalki ze swojej domeny.
I tu możliwości są dwie:
1. Od początku tworzę swój instalator co jest pewnie w luj trudne...
2. Pobieram instalator ze strony serwisu PPI i zmieniam go w ten sposób, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny przynajmniej przez jakiś czas.
Tylko co należy w związku z tym zmienić? Coś próbowałem zdziałać, lecz bez skutku Sad
Mógłby ktoś coś doradzić? Sypię reputkami Smile


RE: Jak zmienić plik exe, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny? - szybkikwit - 26-01-2018 21:12

Nie wiem może spakowac instalke i hasło zastosować dla rara


RE: Jak zmienić plik exe, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny? - danoneksss - 26-01-2018 22:32

Spakowanie instalki nic nie daje :/


RE: Jak zmienić plik exe, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny? - dzemba - 26-01-2018 23:23

Stworzenie samemu instalatora za pomocą np: AutoIT czy C# nie jest jakimś koszmarnym zadaniem, średnio ogarnięty szympans za pomocą tutoriala z YT to zrobi. Z tego co rozumiem właściwie potrzebujesz kilku liniowy kod który by sobie ściągał i odpalał instalator od PPI Big Grin


RE: Jak zmienić plik exe, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny? - dazy19 - 26-01-2018 23:58

/@dzemba masz gdzies taki tutorial w zakladkach ?Tongue


RE: Jak zmienić plik exe, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny? - danoneksss - 27-01-2018 08:32

(26-01-2018 23:23)dzemba napisał(a):  Stworzenie samemu instalatora za pomocą np: AutoIT czy C# nie jest jakimś koszmarnym zadaniem, średnio ogarnięty szympans za pomocą tutoriala z YT to zrobi. Z tego co rozumiem właściwie potrzebujesz kilku liniowy kod który by sobie ściągał i odpalał instalator od PPI Big Grin

@[dzemba]
Właśnie, masz gdzieś może taki tutorial zapisany?
Bo ja nawet nie wiem jak tego szukać Big Grin


RE: Jak zmienić plik exe, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny? - yazir - 27-01-2018 09:46

ewentualnie trzeba zainteresować się usługą którą znajdziecie pod frazą "fud crypter" koszt to kilka $ za pllik, lub kilkanaście / kilkadziesiąt dolarów za dostęp do panelu cryptera onlne


RE: Jak zmienić plik exe, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny? - dzemba - 28-01-2018 00:46

https://www.youtube.com/watch?v=l-I9dvj__dE
Chyba ci chodzi o coś takiego Big Grin Jak opiszesz dokładniej co chcesz mogę, poświęcając moje ogromne umiejętności wyszukiwania informacji i wpisać w google czego szukasz Lol
Obecny tutorial znalazłem wpisując magiczną poniższą frazę!!!
Cytat:download and run file c#
Ale uwaga!! zaklęcie nabrało by jeszcze więcej mocy jak bym dopisał słowo exe po słowie run !! Big Grin

Ps. Mam nadzieje, że reputy spadną z nieba jak deszcz w sudanie D:


RE: Jak zmienić plik exe, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny? - danoneksss - 28-01-2018 09:01

(28-01-2018 00:46)dzemba napisał(a):  https://www.youtube.com/watch?v=l-I9dvj__dE
Chyba ci chodzi o coś takiego Big Grin Jak opiszesz dokładniej co chcesz mogę, poświęcając moje ogromne umiejętności wyszukiwania informacji i wpisać w google czego szukasz Lol
Obecny tutorial znalazłem wpisując magiczną poniższą frazę!!!
Cytat:download and run file c#
Ale uwaga!! zaklęcie nabrało by jeszcze więcej mocy jak bym dopisał słowo exe po słowie run !! Big Grin

Ps. Mam nadzieje, że reputy spadną z nieba jak deszcz w sudanie D:

Nie śmieszkuj już tak Big Grin
Dzięki, może to ogarnę.

Masz ode mnie pasywny dopływ reputów codziennie przez cały kolejny rok Big Grin


RE: Jak zmienić plik exe, aby nie był wykrywany jako niebezpieczny? - adiif1 - 28-01-2018 13:16

Cryptujesz plik exe Wink
i w wiekszosci przypadkow ma zawsze 0 wykrywalnosc