Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrypt Java pokazujący aktualny miesiąc i rok - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Skrypt Java pokazujący aktualny miesiąc i rok (/Temat-Skrypt-Java-pokazujacy-aktualny-miesiac-i-rok-154199)



Skrypt Java pokazujący aktualny miesiąc i rok - Melo - 26-01-2018 15:31

Witam, posiadam stronkę html i chciałem wrzucić tam skrypt pokazujący aktualny miesiąc i rok , posiadam taki skrypt lecz pokazuje też aktualny dzień jak to przerobić aby pokazywało w formacie miesiąc.rok ?
Kod:
<script>document.write(((x=(t=new Date()).getDate())<10?"0":"")+x+"."+((x=(t.getMonth()+1))<10?"0":"")+x+"."+t.getFullYear());</script>



RE: Skrypt Java pokazujący aktualny miesiąc i rok - dzemba - 26-01-2018 23:35

(26-01-2018 15:31)Melo napisał(a):  Witam, posiadam stronkę html i chciałem wrzucić tam skrypt pokazujący aktualny miesiąc i rok , posiadam taki skrypt lecz pokazuje też aktualny dzień jak to przerobić aby pokazywało w formacie miesiąc.rok ?
Kod:
<script>document.write(((x=(t=new Date()).getDate())<10?"0":"")+x+"."+((x=(t.getMonth()+1))<10?"0":"")+x+"."+t.getFullYear());</script>

Cytat:<script>
t=new Date();
document.write(
((x=(t.getMonth()+1))<10?"0":"")
+x
+"."
+t.getFullYear()
);
</script>

Może i brzydko przerobiłem, ale się nie znam Big Grin działa jak chciałeś.


RE: Skrypt Java pokazujący aktualny miesiąc i rok - estero123 - 26-01-2018 23:54

Kolego, ale to nie Java tylko JavaScript. To są dwa różne języki Smile