Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek:
Poradnik
Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! (/Temat-Vtope-FREE-YouTube-Likes-Subs-i-inne-25-pkt-na-start-154191)

Strony: 1 2 3 4


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Shadecaster2 - 04-01-2020 14:51

Dodałem konto Instagram coś tam zarabia, dodałem strategie ale chyba jej nie ładuję, lajkuje aż leci dopóki nie będzie bana : P

Dodałem konto YT, w bocie pokazuje że działa a na stronie nie widzę podłączonego tego konta i nie zdobywa żadnych pkt

Na czym najlepiej zdobywać pkt? Czemu nie mogę dodać Twittera, askfm?


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Kristoferos - 27-01-2020 12:48

Ktoś wie czemu twittera nie można dodac? Idea


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Mksiak - 28-01-2020 13:08

Może jakiś błąd, wczoraj wyszła nowa aktualizacja, więc polecam ściągnąć i sprawdzić czy działa Wink


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - DzikuseQ - 11-05-2020 14:26

Coś kiedyś próbowałem z tej strony korzystać, ale co chwilę mi blokowało konta :/ Spróbuje może teraz będzie lepiej heh


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - xdax1 - 11-05-2020 17:05

Radzę nie pakować się w to bagno Wink
Konta social bardzo często banowane, bez względu jakie mamy ustawienia na vtope. Testowałem wszelkie możliwe kombinacje i zawsze kończyło się tak samo.
Dodatkowo, dziwny przypadkiem program vtope zżera mnóstwo procesora, więcej niż powinno i dziwnym trafem po usunięciu pewnego pliku nagle jest normalnie oraz program działa bez problemu (mining, albo coś).