Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek:
Poradnik
Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! (/Temat-Vtope-FREE-YouTube-Likes-Subs-i-inne-25-pkt-na-start-154191)

Strony: 1 2 3 4


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Mksiak - 03-03-2018 09:26

(02-03-2018 00:16)cmpunkrespect napisał(a):  
(28-01-2018 19:27)Itachi198 napisał(a):  Ściągnąłem program, ale coś mi się nie włącza, miałem potem problem z uruchomieniem komputera, bo program chyba sam się aktywuje podczas startu windowsa, tak że ja nie skorzystam, pozdrawiam.

To samo, instalowałem od nowa visuale c++, resetowalem, instalowalem program na nowo, probowalem na innym koncie wejsc, na koniec wbiłem na laptopie ale tez nie dziala. Zakladam ze to ich problem, i nie da sie tego naprawic.

Może info ze strony coś wyjaśni Idea:
,,- Program poprawnie działa w systemie Windows 7, 8, 10;
- Program nie obsługuje systemu Windows XP;
- Program nie obsługuje Mac OS;
- Podczas instalacji w systemie Windows 8.1 czasami występują problemy;
- Program nie obsługuje żadnych innych systemów operacyjnych i platform mobilnych."


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - cmpunkrespect - 05-03-2018 15:30

(03-03-2018 09:26)Mksiak napisał(a):  
(02-03-2018 00:16)cmpunkrespect napisał(a):  
(28-01-2018 19:27)Itachi198 napisał(a):  Ściągnąłem program, ale coś mi się nie włącza, miałem potem problem z uruchomieniem komputera, bo program chyba sam się aktywuje podczas startu windowsa, tak że ja nie skorzystam, pozdrawiam.

To samo, instalowałem od nowa visuale c++, resetowalem, instalowalem program na nowo, probowalem na innym koncie wejsc, na koniec wbiłem na laptopie ale tez nie dziala. Zakladam ze to ich problem, i nie da sie tego naprawic.

Może info ze strony coś wyjaśni Idea:
,,- Program poprawnie działa w systemie Windows 7, 8, 10;
- Program nie obsługuje systemu Windows XP;
- Program nie obsługuje Mac OS;
- Podczas instalacji w systemie Windows 8.1 czasami występują problemy;
- Program nie obsługuje żadnych innych systemów operacyjnych i platform mobilnych."

Już działa, coś mi się wydaje że po prostu trzeba było poczekać 48h od założenia konta albo coś w ten deseń Wink


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Mksiak - 06-04-2018 11:59

Do 15 kwietnia trwa konkurs na najlepszy filmik promujący Vto.pe Idea Można wygrać aż 500 000 coinsów za 1 miejsce Huh
Dodatkowo pojawiła się nowa aktualizacja 3.3.22 impreza


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Mksiak - 08-10-2018 12:36

Przy okazji wróciłem do programu na testy YT i wciąż się rozwija ( ostatnia aktualizacja 2.10.2018 ), ale najważniejsze, że działa i bardzo szybko nabija Lol


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Mksiak - 03-12-2018 17:48

28 listopada wyszła kolejna wersja 3.3.31 Idea Polecam fajnie nabija Lol


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Mksiak - 25-05-2019 11:44

Nowy update, długo nie wrzucałem info o vto.pe. Poprawili działanie Vkontkt Idea

[Obrazek: OLEGvCw.png]


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - maniek19 - 26-05-2019 23:19

Jak wgl dodać konto w programie np. do youtuba? Wpisuję email i hasło do konta google, ale nie loguje mnie bo nie dodaje mi konta w programie...


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Mksiak - 28-05-2019 11:47

Ale w czym problem dokładniej ? Nie możesz w bocie zalogować się w ogóle czy wybrać odpowiedniego konta ? Jeśli chodzi o drugie to powinno wyskoczyć okno z możliwością wyboru Lol


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - maniek19 - 28-05-2019 15:57

(28-05-2019 11:47)Mksiak napisał(a):  Ale w czym problem dokładniej ? Nie możesz w bocie zalogować się w ogóle czy wybrać odpowiedniego konta ? Jeśli chodzi o drugie to powinno wyskoczyć okno z możliwością wyboru Lol

Wybieram dajmy na to konto youtube, loguje się na nie kontem google (bo tak to teraz działa) czyli jako login to email googla no i hasło to hasło...
Zatwierdzam i nic. Żadnego błędu, czegokolwiek i konto się nie dodaje


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Mksiak - 23-11-2019 16:33

Mamy najnowszą wersję bota 3.8.4

,,1. Teraz, gdy potwierdzisz konta na Instagramie pocztą, bot przechodzi do poczty bez serwera proxy. Wcześniej logowanie odbywało się za pośrednictwem serwerów proxy.
2. Dodano nowy status na Instagramie - konto jest zablokowane.
3. Ulepszone konta na Instagramie"