Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek:
Poradnik
Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! (/Temat-Vtope-FREE-YouTube-Likes-Subs-i-inne-25-pkt-na-start-154191)

Strony: 1 2 3 4


Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Mksiak - 26-01-2018 10:43

[Obrazek: ONdIal9.png]

Vtope - rosyjski program, który służy nam do zdobywania polubień, wyświetleń w serwisach social jak YouTube, Facebook, Twitter, Vk, Instagram itp. Jeśli ktoś pamięta Soctop to Vtope był jego pierwowzorem Idea


Rejestracja z refa + 25 darmowych punktów
Lol
REF : https://vto.pe/?ref=2752780

No-REF : https://vto.pe

Po rejestracji tak wygląda nasz główny panel w serwisie. Aby dodać nowe zadnie naciskamy przycisk wskazywany przez strzałkę, jednak najpierw zajmijmy się tym, w jaki sposób zdobyć punkty na wymianę.

[Obrazek: BgfoxRB.png]

Przechodzimy do zakładki Vtope Bot, naciskamy niebieski button i ściągamy program ( ok. 47 mb )

[Obrazek: aStR1LL.png]

Po uruchomieniu pobranego programu prezentuję się on następująco.
Aby dodać nasze konto wystarczy kliknąć przycisk ,,+". Czasem trzeba manualnie wpisać konto ( fioletowe kółko obok konta ). Program działa w tle za każdym razem, gdy mamy włączony komputer.

[Obrazek: tSJTWyh.png]

Co jakiś czas pojawiają się konkursy, w których można wygrać nawet setki tysięcy punktów Huh

[Obrazek: xozytBY.png]

Punkty do wymiany można również nabyć w sklepie, jednak kogo to interesuje beka

[Obrazek: GGwafBZ.png]




RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Itachi198 - 26-01-2018 11:48

Poszło z refa, zobaczymy Big Grin


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Fragorski - 26-01-2018 18:06

Rejestracja z refa, testujemy Smile


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Shadecaster2 - 28-01-2018 18:28

wymagany jest program?

edit
dobra zarejestrowałem sie z refa


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Adwez - 28-01-2018 18:49

I jak tam Wasze testy? Nadaje się do pozyskiwania czegokolwiek z yt ? Wink


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Shadecaster2 - 28-01-2018 19:07

programu nie ściągam za te 25pkt dodałem 5like, to w pare minut nabili wiec jakis ruch jest


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Itachi198 - 28-01-2018 19:27

Ściągnąłem program, ale coś mi się nie włącza, miałem potem problem z uruchomieniem komputera, bo program chyba sam się aktywuje podczas startu windowsa, tak że ja nie skorzystam, pozdrawiam.


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - prymul1 - 28-01-2018 19:51

(28-01-2018 19:27)Itachi198 napisał(a):  Ściągnąłem program, ale coś mi się nie włącza, miałem potem problem z uruchomieniem komputera, bo program chyba sam się aktywuje podczas startu windowsa, tak że ja nie skorzystam, pozdrawiam.

W menadżerze zadań możesz wyłączyć uruchamianie programu po starcie systemu Wink


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Itachi198 - 28-01-2018 20:24

Pobrałem go z czystej ciekawości Big Grin sam program też nie chciał mi się uruchomić, nie zależy mi na szukaniu przyczyny Big Grin ale dziękuję za tipa Smile


RE: Vtope | FREE YouTube Likes, Subs i inne | 25 pkt na start ! - Mksiak - 28-01-2018 20:36

(28-01-2018 18:28)Shadecaster2 napisał(a):  wymagany jest program?

edit
dobra zarejestrowałem sie z refa

Tak, tylko przez bota nabijasz punkty

(28-01-2018 19:07)Shadecaster2 napisał(a):  programu nie ściągam za te 25pkt dodałem 5like, to w pare minut nabili wiec jakis ruch jest

Ruch jest dobry, nawet bardzo dobry. Przeważnie ustawiam na noc polecenie i rano już wszystko nabite Idea