Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gmail przenosi sam wiadomości do kosza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Gmail przenosi sam wiadomości do kosza (/Temat-Gmail-przenosi-sam-wiadomosci-do-kosza-154182)



Gmail przenosi sam wiadomości do kosza - bananmma - 25-01-2018 18:57

Siema, może ktoś z Was miał takowy problem z gmailem a mianowicie, że sam przenosi wiadomości do kosza? Dzisiaj wchodzę na swoją skrzynkę i kilkaset wiadomości z kategorii "wysłane" zostały przeniesione do kosza i musiałem wszystko ręcznie przenosić i uporządkowywać. Zrobiło się to samo, ingerencje z mojej strony wykluczona.


RE: Gmail przenosi sam wiadomości do kosza - Pawlak093 - 25-01-2018 23:50

Moze ktos jeszcze ma dostep do poczty? Zmien haslo


RE: Gmail przenosi sam wiadomości do kosza - bananmma - 26-01-2018 17:11

Nie wiem jak to się stało, brak śladów włamu itd. Tak czy siak narobiło mi to trochę bałaganu. Być może ktoś się jeszcze domyśli czemu tak się zrobiło.


RE: Gmail przenosi sam wiadomości do kosza - Pawlak093 - 26-01-2018 20:11

No właśnie wiadomości przeniesione do kosza to jest ślad włamu Lol


RE: Gmail przenosi sam wiadomości do kosza - bananmma - 29-01-2018 12:25

Włączone dwuskładnikowe uwierzytelnianie, w aktywnych sesjach brak obcych adresów IP jak i urządzeń. Może to przez zalogowanie również na telefonie i włączoną synchronizację?


RE: Gmail przenosi sam wiadomości do kosza - Ascoran - 29-01-2018 15:08

A w ustawieniach nie masz ustawionej opcji żeby przenosić do kosza wiadomości spełniające jakieś kryteria?


RE: Gmail przenosi sam wiadomości do kosza - Artinesse - 29-01-2018 15:11

Miałam kiedyś taką sytuację. Popatrz w ustawieniach co masz zaznaczone.


RE: Gmail przenosi sam wiadomości do kosza - bananmma - 29-01-2018 21:09

W większości jak nie w całości były to wiadomości z sekcji "wysłane". Przeniosło mi je do kosza gdzie nie da się ich z powrotem przenieść do sekcji pierwotnej. Dziwne.