Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dział Subskrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Dział Subskrypcje SMS (/Temat-Dzial-Subskrypcje-SMS-154167)



Dział Subskrypcje SMS - Rak - 25-01-2018 10:08

Cześć, co sądzicie o tym, aby zrobić specjalny dział dla subskrypcji SMS? Myślę, że zrobienie takiego działu, lub chociaż poddziału w 'dyskusjach o zarabianiu' ułatwi wymianę informacji na temat sytuacji na rynku itp.
Obecnie wszystkie tematy dotyczące subów są porozwalane w różnych miejscach na forum i strasznie utrudnia to szukanie informacji Angry


RE: Dział Subskrypcje SMS - twardy - 25-01-2018 10:19

Zaraz subow nie bedzie a Ty chcesz specjalny dzial pod to? xD
Kilka lat temu to by mialo sens ale teraz?


RE: Dział Subskrypcje SMS - Vasaki - 25-01-2018 13:03

Przecież jest...
http://zarabiam.com/Forum-Sieci-CPA-363
[Obrazek: yazjYPf.png]


RE: Dział Subskrypcje SMS - Tidus - 25-01-2018 13:58

Mało tego każdy najpopularniejszy w Polsce serwis subsms ma swój oddzielny dział/temat




RE: Dział Subskrypcje SMS - Hoolig4n - 25-01-2018 14:07

Jesteś już prawie rok na forum i nie wiesz, że taki dział istnieje? xD Co ciekawe kiedyś był to chyba najpopularniejszy dział Big Grin


RE: Dział Subskrypcje SMS - Rak - 25-01-2018 14:34

@[Vasaki] @[Hoolig4n] chodzi o to, aby zrobić dział specjalnie dla subskrypcji pod PL. Wiem, że jest to model CPL i ten dział mógłby wystarczyć, ale myślę, że subskrypcje sms mają wielu zwolenników (jak widać) i chyba dobrze byłoby stworzyć osobne miejsce do dyskusji. Obecnie większość tematów jest porozrzucana między działem ogólnym, w działach poszczególnych serwisów, w dziale prawo i podatki, niektóre też we wiadomościach Undecided

@[Tidus] miałem na myśli utworzenie działu, w którym można prowadzić ogólne dyskusje na temat sub sms. Taka strefa z najważniejszymi dyskusjami, żeby wszystko co ważne było dostępne w jednym miejscu.


RE: Dział Subskrypcje SMS - Admin - 26-01-2018 09:38

"wszystko co ważne było w jednym miejscu" - przypominam że 1 serwis - 1 temat, a wszystko pozostałe? nie znajdziesz nawet 10 wartościowych wątków o "wszystkim co ważne i dotyczy WYŁĄCZNIE subów".
Może trochę przespałeś branżę bo era subów znanych jako czyste suby już dawno przeminęła i każdy z serwisów o nie opartych przeszedł w ostatnich miesiącach spore zmiany.
Niemal każdy tego rodzaju serwis to czynny program partnerski/afiliacyjny a od tego dział już jest na forum, od początku tego roku był jest przygotowany plan na zmianę w tym zakresie aby wyciągnąć http://zarabiam.com/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92 i połączyć je z działami i kategorią o której wspominał Tidus. Bo mało kto z samych serwisów też chce być kojarzony tylko i nazywany SUB SMS - które zostały naznaczone złą opinią, głównie w wyniku działań pewnego serwisu który został zamknięty, a jego właściciele siedzą.


Dział Subskrypcje SMS - Admin - 26-01-2018 09:38

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.