Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
̶1̶7̶ ̶l̶a̶t̶ 22 lata i wielkie marzenia :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ̶1̶7̶ ̶l̶a̶t̶ 22 lata i wielkie marzenia :) (/Temat-%CC%B61%CC%B67%CC%B6-%CC%B6l%CC%B6a%CC%B6t%CC%B6-22-lata-i-wielkie-marzenia-154130)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - mklop111 - 30-08-2018 15:15

Aktualizacja...


Minęło 5 dni, przez ten czas zajmowałem się ewhoringiem oraz wróciłem do PPI, co po dłuższym zastanowieniu - opłaciło się. Zakładając dziennik celem było 200 zł miesięcznie na drobne wydatki, dziś postanowiłem że założe nowy cel, coś bardziej ambitnego, a mianowicie, z pieniędzy zarobionych w internecie chcę zakupić nowy PC Big Grin

Wstępnie założyłem że 1000$ będzie wystarczającą kwotą, ponieważ zamierzam sprzedać stary, co da mi budżet na poziomie 5000 zł. Na coś sensownego powinno wystarczyć.

A zatem podsumowując ten tydzień (który z resztą się jeszcze nie skończył Big Grin)



EWH - 63,77$
PPI - 69,03$



[Obrazek: 0H0yupb.png]



RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - patrolpxd - 30-08-2018 16:17

Elegancko byku Cool Teraz już z górki. Kibicuję mocno Big Grin


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - mklop111 - 06-09-2018 17:50

Tydzień 2...


Tak w sumie to nie wiem co napisać, szkoła się zaczęła więc nie mam czasu na e-whoring gdyż wymaga on czasu z potencjalnymi "klientami". Przez ten tydzien nie robiłem tak w zasadzie nic, metoda PPI działa na pełnym automacie więc tylko słucham jak coś wpada na ogads. No cóż cel wypełnia się coraz szybciej, miejmy nadzieję że z pozytywnym skutkiem Wink Także ten, do następnego Big Grin



"Wstępnie założyłem że 1000$ będzie wystarczającą kwotą, ponieważ zamierzam sprzedać stary, co da mi budżet na poziomie 5000 zł. Na coś sensownego powinno wystarczyć."


EWH
- 0$
PPI - 218,29$



[Obrazek: XBobCWC.png]



RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - mklop111 - 16-09-2018 21:32

Tydzień 3...


Przyszła pora na kolejną i chyba ostanią aktalizacje w tej formie. Tydzień minął bardzo szybko i nastąpił przełom. Jako iż działam w blackhat muszę liczyć się z takimi momentami, ale przechodząc do sedna sprawy.

Dostałem maila od Hamerykańskiego przedsiębiorstwa które postawiło jasną tezę: albo usuwasz stronę w ciągu tygodnia i nie było sprawy albo będziemy działać dalej i spotkamy się wiadomo gdzie. Jako że nie chciałem się zbytnio wystawiać zgodziłem się i pogodziłem się z usunięciem strony z hostingu.

Teraz muszę się zastanowić co będę robił dalej, nie mam pomysłów ani zbytnio czasu także zobaczymy jak to będzie. Do następnego Wink



PPI
- 201,05$



[Obrazek: YP1auvd.png]



RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - Bartezx1997 - 16-09-2018 22:53

Naruszanie praw autorskich czy inny powód?

Anyway powodzenia Big Grin


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - mklop111 - 17-09-2018 11:02

(16-09-2018 22:53)Bartezx1997 napisał(a):  Naruszanie praw autorskich czy inny powód?

Anyway powodzenia Big Grin

Tak, dokładnie 2 logotypy i postać z filmu do której mają prawa :/

Dzięki Big Grin


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - MichaelOneDollar - 17-09-2018 12:46

To i tak załatwili delikatnie sprawę Smile Nie ma co płakać tylko ogarniać co innego i dalej $$$$ będą wpadać.


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - Arczit - 17-09-2018 14:29

Szczęście, w nieszczęściu. Nie zwalniaj tempa, próbuj czegoś nowego Smile


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - mklop111 - 25-01-2020 15:44

NOWY POCZĄTEK


________________________________________________________________________________​________________________________________________________________________________​_

To już 2 lata, 2 lata odkąd założyłem dziennik i zacząłem działać. Była to dobra decyzja, śmiem rzec, że najlepsza w moim 19 letnim już życiu. Od stycznia 2018 zmieniło się u mnie prawie wszystko, ale szczególnie nastawienie, podejście do pieniędzy i życia. Poznałem dzięki forum kilka zajebistych osób, dzięki którym jestem tu gdzie jestem i robię to co robię. Ale do rzeczy.

Zacząłem studia, kierunek taki, że nie wymaga ode mnie zbytnio wysiłku, mam mnóstwo wolnego czasu, a same studia są ściśle powiązane z internetem i poznałem dzięki nim kilka naprawdę wartościowych osób. Ale kończąc i przechodząc do części właściwej wpisu.

Przeszłość zostawiam daleko z tyłu i zaczynam z nowymi perspektywami, gdyż celem jest pół pasywny zarobek przez internet, gdyż do teraz cały czas zmagam się z kilkoma czynnikami, które sprawiają, że muszę praktycznie cały czas doglądać czy wszystko jest w porządku.

Kilka dni temu zacząłem promocje pewnej niszy i sprawa ma się na ten moment tak:
Wydatek: 242.00zł
Zysk: 71.13zł
Bilans: -170,87zł

To byłoby na tyle, zostało mi kilka zaliczeń na studiach i czekam na Poradnik Lanserka. Do usłyszenia Wink

#LECIMY


RE: 17 lat i wielkie marzenia :) - mklop111 - 16-02-2020 18:16

TRUDNY START


Miłe złego początki, lecz koniec żałosny - tak mogę podsumować działania w ostatnich tygodniach, zaczynało się ładnie, dużo wejść z FbAds, ale zwrot tylko 81,13zł i raczej już nic z tego, chyba że wpadnie coś organicznego. Wyszedłem troszkę na minus, ale to nauczka na przyszłość, jeszcze się zwróci milion razy Tongue

Mentoring Lanserka wjechał aż miło, przeczytałem kilka razy, żeby zaznajomić się z tematem i zacząłem działać w zeszły czwartek, na początek wybrałem sobie niszę, w której jestem od dłuższego czasu, coś łatwego do wypozycjonowania - wcześniej nie miałem styczności z SEO - moją uwagę przykuło jak byłem w pracy w Anglii i przypadkiem wbiłem na OgAds a tam ponad 200$ do wypłaty na pełnym ruchu organicznym beka

Mam przygotowaną stronę, dodałem SSL, kupiłem nowy hosting, przede wszystkim większy i z większymi możliwościami, mam prawie gotowe artykuły i w najbliższych dniach zaczynam linkować.

Od ostatniego posta zarobiłem: $513,15
Łącznie: $513,15

Chciałbym aktualizować dziennik co dwa tygodnie, nie ma sensu częściej, nic ciekawego się po prostu nie dzieje Smile