Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Start aukcji, SHOP dla Polski oraz FBW! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Start aukcji, SHOP dla Polski oraz FBW! (/Temat-Start-aukcji-SHOP-dla-Polski-oraz-FBW-15410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Start aukcji, SHOP dla Polski oraz FBW! - Surlope - 13-11-2010 15:47

(13-11-2010 11:14)elScorpio napisał(a):  Cały czas się tylko zastanawiam czemu nas tak traktują - co im w nas nie pasuje? Całe USA to przecież zlepek imigrantów z całego świata, a rdzennym indianom to na 200% wisi. Z wizami jest tak samo. Wodzą nas za nos już od Jałty tylko udają greka. Inni jak nas nie lubią to mówią nam to w twarz (czasem aluzyjnie, ale mówią) a tu udają fajnych wujków zza wielkiej wody, a traktują nas jak podskakujące pchły. Jak mówi mój znajomy - amerykanie są jak ruskie, tyle że z kasą. Oba narody nas 'bardzo lubią'. Dam głowę, że gdyby USA było bliżej to w czasie IIww. też by nas najechali tak jak zrobili to w '39 ruskie. Nie dajmy się nabierać. Dobra, koniec polityki!

Teraz kwestie z FWB.
Niech ktoś mi wyjaśni - bo FAQ mi zaciemnia - na co są decale - ale tak prosto i konkretnie.
Następnie, o co chodzi z tym menu po lewej w dziale 'My Locker' - raz jak klikam na Play to pojawiają się wszystkie filmy w dziale (no, dostępne do plusowania na Shelve), a raz jak klikam w Play to pojawiają się tylko te z mojej półki - nie mogę rozpracować schematu jak to działa.

Czy zapraszanie przyjaciół do FWB zastąpiło zapraszanie klasyczne? Tylko, że teraz chyba nie da się wysłać treści, a jedynie sam adres mailowy. No, ale to są goście już z Lockerz'ów, a jak mam zapraszać kogoś nowego do Lockerz'ów? Moje domysły to tak: jak ktoś jest juz w Lockerz'ach to przy zapraszaniu pojawia się wizytówka i pytanie czy chcesz go zaprosić, a jak nie jest jeszcze to pojawia się na liście oczekujących. Ktoś mnie poprawi lub to potwierdzi? Czy przyjaciele FWB liczą się do Z-Listy? Jeśli nie to jak ich rozróżnić? Skąd mam wiedzieć w 'Connections' czy to są zaproszeni do Lockersów czy tylko do FWB?

PS. W zeszłym tygodniu przysłali mi koszulkę - jak skoczę do fryca to się pstryknę i zawataruję w niej tutaj Wink

Decale - zarabiasz dzięki nim klikając na nie, u kogoś kto je ma. ( tu link do gościa co ma 270 : http://www.lockerz.com/profile/16121007 . Kosztują one 1 $ za jedną sztukę. Jeżeli masz kasę i UW ( Ultimate Wallpaper ) to nawet można na nich zarobić. Jeżeli nie chcesz kupować a chcesz nabić sobie na nich PTZ to wchodzisz na decala i po prostu po załadowaniu strony cofasz i tak dalej. Za to dostajesz 2 PTZ, jak masz w/w UW to 4. Jest to kożyśc dla obu stron bo zarabiasz Ty, i gość u którego klikasz decale. Co do twojego play, to filmy dostają się na twojego lockerza , jeżeli je dodasz, naciskając + na ikonie filmu.

Zaproszenia na FWB, nie zastąpiły klasycznego dodawania przyjaciół do lockerz. Wchodząc w conect dalej masz możliwość zaproszenia kogoś, jeżeli Ci brakuję osób do Z-Lista. Przyjaciele w FWB nie liczą się do z-lista. Zaproszeni w FWB , to osoby które masz po kliknięciu 'my locker' w conection's.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to poszukaj na forum. Jest bardzo wiele poradników o FWB oraz decalach. Wszystko jest tam napisane po kolei, przejrzyściej.


RE: Start aukcji, SHOP dla Polski oraz FBW! - Surlope - 13-11-2010 17:28

Wszystko o FWB :

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=16437

Wszystko o decalach :

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=16229
http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=16240


Opcja 'szukaj' nie boli.
4


RE: Start aukcji, SHOP dla Polski oraz FBW! - KoLoRoWY_O.o - 13-11-2010 22:21

Ile się zarabia średnio z Decali ?


RE: Start aukcji, SHOP dla Polski oraz FBW! - tomsonFCB - 13-11-2010 23:44

W zeszłą niedzielę kupiłem 3 decale i do tej pory zarobiłem 2236PTZ. Mam 2873 znajomych.


RE: Start aukcji, SHOP dla Polski oraz FBW! - Surlope - 14-11-2010 11:31

Ten koleś co pisałem o nim wyżej, co ma 270 decali on zarabia średnio na tydzień 50000 PTZ z tego Smile. Biznes się kręci Jerk2


RE: Start aukcji, SHOP dla Polski oraz FBW! - tomsonFCB - 14-11-2010 12:30

Właśnie jakiś koleś kupił z mojego decala TV. Dostałem 700PTZ Smile


RE: Start aukcji, SHOP dla Polski oraz FBW! - Wojtas100 - 14-11-2010 13:03

Dużo szczęścia miałeś Tomson.

Ale szkoda ,że tak mało PTZ za kupno TV.
Jakby było 7000 to juz coś Smile


RE: Start aukcji, SHOP dla Polski oraz FBW! - KoLoRoWY_O.o - 14-11-2010 13:06

Moim zdaniem jak na TV to mało 700 PTZ...


RE: Start aukcji, SHOP dla Polski oraz FBW! - magic - 19-11-2010 17:08

co jak co i się zaczęło.
Mam problem z wejściem na shop i szczerze mówiąc nie wiem co zrobić.


RE: Start aukcji, SHOP dla Polski oraz FBW! - darcus23 - 20-11-2010 23:12

cześć mam problem może i banalny ale mam , a mianowicie gdy wchodze na ptz place 24/7 i wybieram jakas nagrode i klikam na BID to nie wiem co dalej robic , pomóżcie !!